Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Dodatki » Czapki

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czapki, jakie preferujecie
sprey

sprey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sprey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czapki to moja pięta achillesowa jakie czapki nosicie tirówki,bojówki,full cap-y,zwykłe bejsbolówki , czy moherowe berety :P wypowiadać sięhttp://img340.imageshack.us/img340/6682/118zj4.jpg

*Napisane Sep 23, 2007, 11:15 am Ostatnio edytowane Sep 23, 2007, 1:32 pm przez sprey
suchy12

suchy12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchy12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

takie "wojskowe" sa fajne :P

Napisane Sep 23, 2007, 11:24 am
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tez mam słabość do czapek:P
Patrolówki mi się znudziły, njuerke czasem założę, teraz kupuje sobie truckera, bo mam na nie zajawkę.

Napisane Sep 23, 2007, 11:28 am
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bez czapki to nie wychodzę z domu. Nosiłem kiedyś zwykłe czapeczki, ostatnio kupiłem sobie tirówkę  i dość długo ją nosiłem. Teraz mam patrolówkę i w niej sie teraz pokazuje.

Napisane Sep 23, 2007, 12:04 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mod

Napisane Sep 23, 2007, 12:07 pm Ostatnio edytowane Apr 7, 2011, 6:31 pm przez Pioterv
pawel23

pawel23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawel23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie nosze czapek, bo głupio w nich wyglądam :P

Napisane Sep 23, 2007, 12:10 pm
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś se w tiróweczce popiep*załem, a teraz wole bez  :P.

Napisane Sep 23, 2007, 12:10 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja również nie ruszam się bez czapeczki nigdzie. Albo patrolówka albo new erka. Zamierzam sobie jeszcze kupić oryginalną patrolówkę z us army.

Napisane Sep 23, 2007, 12:17 pm
Dziarno

Dziarno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja chodze w new erce, przyzwyczaiłem się już i podobnie jak wojtas nigdzie się bez czapy nie ruszam ; D

Napisane Sep 23, 2007, 12:18 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie lubię czapek ... Nigdy nie lubiłem. Nie podchodzą mi ani czapki w zimę, ani w lato, ani chustki żadne kapelusze i tak dalej ... Jedyne co stosuję na głowę w zimę to opaska.
W czapkach mi jakoś nie wygodnie wolę sobie włosy ładnie zrobić ;)
Poza tym jakoś śmiesznie mi w czapie i nie czuję się za dobrze ;)

Napisane Sep 23, 2007, 12:28 pm
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od czasu do czasu wyskoczę do szkoły czy na osiedle w full cap'ie RBK :D
Niedługo zamierzam kupić New Erę.

Napisane Sep 23, 2007, 12:29 pm
WujZawada

WujZawada

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WujZawada zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://img101.imageshack.us/img101/4275/czapkanu1.th.jpg

Napisane Sep 23, 2007, 12:40 pm Ostatnio edytowane Sep 23, 2007, 12:40 pm przez WujZawada
alala

alala

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alala zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie lubię czapek - ani na sobie ani na kimś - blee... Czapkom mówimy zdecydowane NIE

Napisane Sep 23, 2007, 12:55 pm
hhho

hhho

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hhho zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja czapke zakładam tylko idąc na deske co by mi włosy do oczu nie leciały. Tirówka.

Napisane Sep 23, 2007, 1:01 pm Ostatnio edytowane Sep 23, 2007, 1:05 pm przez hhho
skrzattek

skrzattek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skrzattek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam lubię czapki, zwłaszcza tirówki. Mam jedną ZERO, jedną Nervousa ale aktualnie chodzę w trakerce C&A w czarno-białą kratę.

Pozdro!

Napisane Sep 23, 2007, 1:03 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja mass
BIII
To moje czapki które posiadam teraz.Ogólnie lubie czapki

Napisane Sep 23, 2007, 1:05 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

New Era-mój najnowszy nabytek hehe dbam o nia jak glupi ;]
Patrolówka NY-w tej mozna mnie głównie zobaczyć

a słabość do czapek mam ogromną :P jak jakaś mi się spodoba to nie ma bata muszę ją mieć ^^)

Napisane Sep 23, 2007, 1:29 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś nie wychodziłem bez czapki z domu... Potem przez kilka lat nie lubiłem czapek żadnych w ogóle... A ostatnio w czarnej patrolówce pomykam :)~

Napisane Sep 23, 2007, 1:33 pm Ostatnio edytowane Sep 23, 2007, 1:35 pm przez Paffcio90
MiKiDeMiX

MiKiDeMiX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiKiDeMiX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja śmigam w New Era DC  B)

Napisane Sep 23, 2007, 2:16 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam jedna patrolowke i to mi styka ;P po co mi wiecej ;]

Napisane Sep 23, 2007, 2:35 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja