Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Jaka jest wasza opinia na tem...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jaka jest wasza opinia na temat filmu Transworld Subtleties???, Moim zdaniem film jest zajebisty!!!
Louie

Louie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Louie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film Subtleties jest świetny dlatego że jest tam wiele zajebistych tricków i wszyscy są średnio znanymi a bardzo dobrymi skaterami!!!!!!!!

/edit Karwan89: Dodane do spisu

*Napisane Aug 21, 2005, 12:45 am Ostatnio edytowane Feb 21, 2008, 2:30 pm przez Karwan89
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Akurat parę dni temu ściągnąłem tego Transworlda. Moim zdaniem Transworld to najlepszy z magazynów video na świcie. Mają swój klimat, w którym pokazują co to jest właśnie deskorolka. I to bardzo mi się podoba.
Po motywującym intrze, nadchodzi Pat Duffy. Opowiada on o deskorolce, jak wyglądała kiedyś, a jak teraz. W wolnym czasie gra w golfa. I przejazd zaczyna się od złamanej ręki. Bardzo dobry poziom jazdy i bardzo miło się oglada. Następnie jest chaos, a tuż po nim przejazd Brandona Biebla i Briana Weedinga. Przejazd średni. Brandon prezentuje techniczne triki, przeważają manuale, Brian zaś katuje murki. Później następny chaos, który pokazuje nam jak można z różnych rzeczy zrobić dobre przeszkody. Kyle Lepper, pool jemuje i robi trudne, skomplikowane triki na murkach. I osatni najlepszy przejazd- Stefan Janoski. Dla tego gościa jest obojętne czy jeździ na switchu czy normalnie. Więcej już pisał nie będę, to trzeba po prostu zobaczyć.

Napisane Aug 22, 2005, 12:10 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie ten film też podoba...dobry jest...

Napisane Dec 4, 2005, 4:07 pm
rads

rads

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rads zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dlamnie kazda produkcja transworld'a jest swietna w subtleties jest spoko klimat zawsze fo tym filmie dostaje zajawki

Napisane Dec 5, 2005, 10:53 am
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No oglądałem też niedawno ściągnołem i uważamm że jest dość dobry;)

Napisane Dec 5, 2005, 3:21 pm
yelen

yelen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to yelen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Louie powiedział(a):
Film Subtleties jest świetny dlatego że jest tam wiele zajebistych tricków i wszyscy są średnio znanymi a bardzo dobrymi skaterami!!!!!!!!

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Zgadzam sie

Napisane Aug 15, 2010, 10:10 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja