Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Dave Mirra Freestyle BMX

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dave Mirra Freestyle BMX
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema,co sądzicie o tej grze? ja dzisiaj ją odpaliłem i jest zajefajna! tricków więcej niż w THAW  i fajne tory.Tylko grafika ssie
Czekam na wasze wypowiedzi
Ps nie znalazłem takiego tematu

Napisane Sep 27, 2007, 8:14 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://koti.mbnet.fi/jonneweb/img/pelit/kuvat_/dave_mirra_freestyle_bmx1.jpg
http://www.gamer.hr/recenzije/bmx/velike/4.jpg
http://img177.imageshack.us/img177/820/davemirrascreen003ny9.jpg
http://ec2.images-amazon.com/images/P/B00009VRFH.01._SS500_SCLZZZZZZZ_.jpg
Tyle chyba starczy,grafika jest do dupy ale gra jest w sumie stara

Napisane Sep 27, 2007, 9:00 pm
kamil7

kamil7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamil7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gra jest stara... ale jara:P wedlug mnie najlepszy symulator jazdy na bmxie jaki istnieje.

Napisane Sep 27, 2007, 9:02 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys mialem i gralem non-stop, gra pomimo grafiki wciąga aż nie można się oderwać, polecam każdemu

Napisane Sep 27, 2007, 9:15 pm
suchy12

suchy12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchy12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

super itp ale znowu tego typu gry jak kickflip backflip nose grind.... tam sie da no hand double tailwhip :P ale i tak mozna sobie realistycznie pykac na dirtach itp :P

Napisane Sep 27, 2007, 9:18 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Lalo powiedział(a):
kiedys mialem i gralem non-stop, gra pomimo grafiki wciąga aż nie można się oderwać, polecam każdemu

Dokładnie,dzisiaj z nudów zagrałem i załapałem taką zajawe na rower aż szkoda że chory jestem bo bym se wyszedł pojeździć ;D

Napisane Sep 27, 2007, 9:35 pm Ostatnio edytowane Sep 27, 2007, 10:00 pm przez MANIEK000
nyggasek

nyggasek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nyggasek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chyba bardziej przypadł mi do gustu ' Matt Hoffman Pro BMX ' .
elo

Napisane Sep 27, 2007, 10:05 pm
birdhouse9

birdhouse9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie nie podoba bo stara i zdymana grafa ;/
EDIT:co do zalozyciela tematu...bym sie klocil co do tego ze w Dave Mirra jest wiecej trikow niz w THAW...

Napisane Sep 28, 2007, 9:40 am Ostatnio edytowane Sep 28, 2007, 7:57 pm przez birdhouse9
neckuno

neckuno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to neckuno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wprawdzie nie jeżdżę na BMXie tylko na desce,ale lubię gry tego typu.Kiedyś jak miałem zapalenie płuc i nie miałem co robić to odpaliłem sobie na konsolce i gra mi nawet przypadła do gustu,pomimo grafiki i czasami wkurzającej kamery.Dosyć fajny soundtrack i klimat.

Napisane Sep 28, 2007, 12:49 pm
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lolowata gra nawet fajna ale wole juz pojezdzic w thaw na bmx

Napisane Sep 28, 2007, 1:39 pm
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gra jest stara....ale mega spoko fajna!
Chętnie bym pograł w Dave Mirra Freestyle BMX 2

Napisane Sep 28, 2007, 2:23 pm
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nestle powiedział(a):
lolowata gra

?? to coś miało znaczyć

Ja grałem pare dobrych lat temu w tą grę jak jeszcze sobie nie radziłem w kroka :D O ile dobrze pamiętam, to muzyka mi sie spodobała...
Fajnie by było znowu pograć

Napisane Sep 28, 2007, 2:45 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TU!! możecie ściagnąć legalnie i za free pelna wersje :)

Enjoy! ^^)

Napisane Sep 28, 2007, 3:01 pm
pawel23

pawel23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawel23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

garalem w ta gierke, ale nie bardzo mi przypasowala...

Napisane Sep 28, 2007, 3:09 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

nestle powiedział(a):

W thawie masz kilkanaście tylko tricków a w DM  masz kilkadziesiąt i na dodatek ekstra tory!

Napisane Sep 28, 2007, 3:09 pm
Mariusz1324

Mariusz1324

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mariusz1324 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe

OLD SCHOOL :pp Zajebista gierka z zajebistą oprawą muzyczną :)
Przeczytałem temat i przypomniałem sobie o niej i teraz sobie zainstaluje :)
Dzięki. :)

Pozdrawiam.

Napisane Sep 28, 2007, 3:38 pm
davidek92

davidek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davidek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gra jest dość stara ale jest fajna.Fajnie sie gra jeżdząc bmx'em ale na począdku trundno sie nabija punkty trzeba troche wprawy złapać przeszedłem kiedyś całą gre i chętnie bym jeszcze raz w to zagrał;]

Napisane Sep 28, 2007, 5:13 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

davidek92 powiedział(a):
Gra jest dość stara ale jest fajna.Fajnie sie gra jeżdząc bmx'em ale na począdku trundno sie nabija punkty trzeba troche wprawy złapać przeszedłem kiedyś całą gre i chętnie bym jeszcze raz w to zagrał;]

podałem link do full wersion wiec zaden problem ^^)

Napisane Sep 28, 2007, 6:50 pm
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grałem kiedyś gierka fajna najlepszy symulator BMX ale grafika jest do dupy

Napisane Sep 28, 2007, 8:06 pm
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pisaczow92 powiedział(a):
nestle powiedział(a):
lolowata gra

?? to coś miało znaczyć

tak to mialo cos znaczyc a dokladnie to ze gra sie w to smiesznie xD czyli lolowato ;)
MANIEK000 powiedział(a):
nestle powiedział(a):

W thawie masz kilkanaście tylko tricków a w DM  masz kilkadziesiąt i na dodatek ekstra tory!

tak ale w thaw jakos naturalniej wszystko wyglada ^^)

Napisane Sep 28, 2007, 8:18 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja