Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Dave Mirra Freestyle BMX

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dave Mirra Freestyle BMX
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema,co sądzicie o tej grze? ja dzisiaj ją odpaliłem i jest zajefajna! tricków więcej niż w THAW  i fajne tory.Tylko grafika ssie
Czekam na wasze wypowiedzi
Ps nie znalazłem takiego tematu

Napisane Sep 27, 2007, 8:14 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzisiaj dla dzieciaków liczy sie tylko grafika w grach a co z klimatem? muzyką? grywalnością? ehhh........

Napisane Sep 28, 2007, 8:18 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lalo powiedział(a):
dzisiaj dla dzieciaków liczy sie tylko grafika w grach a co z klimatem? muzyką? grywalnością? ehhh........

Dokładnie,zgodze sie..
Cytuj:
ak ale w thaw jakos naturalniej wszystko wyglada ^^)

LOL,jakoś tam tailwhip wygląda "bezsensu" a tutaj baaardzo dobrze.
Cytuj:

grałem kiedyś gierka fajna najlepszy symulator BMX ale grafika jest do dupy

Kolejny....to że grafika do dupy to nie znaczy że gra też sie tam nadaje.

Napisane Sep 28, 2007, 8:24 pm
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lalo powiedział(a):

Lalo Święte słowaaaa! ;)

Napisane Sep 28, 2007, 9:09 pm
TeHaCeusz

TeHaCeusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeHaCeusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Świetnie się grałoby na PS-ie, dobra w tym muzyka jest. Matt Hoffman pro BMX i tak lepszy :cyclops:

Napisane Oct 17, 2007, 5:09 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lalo powiedział(a):
davidek92 powiedział(a):
Gra jest dość stara ale jest fajna.Fajnie sie gra jeżdząc bmx'em ale na począdku trundno sie nabija punkty trzeba troche wprawy złapać przeszedłem kiedyś całą gre i chętnie bym jeszcze raz w to zagrał;]

podałem link do full wersion wiec zaden problem ^^)

podales sciagalem rozpakowalem wlaczylem chwile poczekalem i komunikat costam cos tam ''wyslij'' ''nie wysylaj'' ;|

Napisane Oct 17, 2007, 5:56 pm
Sk8Przemo

Sk8Przemo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8Przemo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GRAŁEM przeszedłem i jestem podjarany xD spoko gierka polecam ... warto nad nia poswiecic swoj czas xD

Napisane Oct 18, 2007, 3:17 pm
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fujitsu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

suchy12 powiedział(a):
super itp ale znowu tego typu gry jak kickflip backflip nose grind.... tam sie da no hand double tailwhip :P ale i tak mozna sobie realistycznie pykac na dirtach itp :P

hah nop hand tailwhip. ciekawie musialoby to wygladac. ;p

Napisane Oct 18, 2007, 3:29 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

fujitsu powiedział(a):
suchy12 powiedział(a):
super itp ale znowu tego typu gry jak kickflip backflip nose grind.... tam sie da no hand double tailwhip :P ale i tak mozna sobie realistycznie pykac na dirtach itp :P

hah nop hand tailwhip. ciekawie musialoby to wygladac. ;p

Haha...-.- ja tak robie na rozgrzewke z krawężnika

Napisane Oct 18, 2007, 3:36 pm
Sk8Przemo

Sk8Przemo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8Przemo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MANIEK w realu czy w grze ?xD..

Napisane Oct 19, 2007, 6:31 pm
sheckler11

sheckler11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheckler11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gra jest  fajna chodzi nieprzepadam z bmx'ami.

Napisane Oct 21, 2007, 10:30 am
dogslide

dogslide

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dogslide zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja mam problem
sciagnolem z crv chyba i nie wiem ktorym sie odpala?
ngbmx nie dziala

Napisane Oct 21, 2007, 12:47 pm
LilSean

LilSean

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LilSean zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam
Też gram w tą odjazdową gierke ,  no i to może zabrzmieć dziwnie ale jestem na trzecim skate paku i nie mogę znaleść tajemne przejścia czy coś takiego czy mógłby mi ktoś pomóc ??

*Napisane Oct 24, 2007, 9:34 pm Ostatnio edytowane Oct 24, 2007, 9:34 pm przez LilSean
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

hahah! jestem bossem !
http://img112.imageshack.us/img112/8910/adsasdadsaz7.jpg
Ciekawe czy ktoś powtórzy mój wyczyn! zrobiłem obrót o więcej niż tysiąc stopni! sprawdźcie! jeżeli potraficie hehehe B)

Napisane Oct 31, 2007, 3:49 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zrobilem 1260-tke :P

Napisane Oct 31, 2007, 3:55 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Lalo powiedział(a):
ja zrobilem 1260-tke :P

Ja zrobiłem większą.Spróbuj zrobić większy  niż 1260 to zobaczysz
poza tym  czek ałt
http://img126.imageshack.us/img126/5420/ohjnklnts9.jpg
http://img251.imageshack.us/img251/9760/lkipo0joae3.jpg
Sk8Przemo powiedział(a):
MANIEK w realu czy w grze ?xD..

Proste że w realu ziąąą

Napisane Oct 31, 2007, 4:15 pm Ostatnio edytowane Oct 31, 2007, 4:22 pm przez MANIEK000
Dark07

Dark07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dark07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja dawno temu miałem demko tej gry i nawet ok tylko grafika do dupy. no ale gierka stara

Napisane Oct 31, 2007, 5:08 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Dark07 powiedział(a):
Ja dawno temu miałem demko tej gry i nawet ok tylko grafika do dupy. no ale gierka stara

Sam jesteś do dupy....
Jeśli gra stara to normalne że grafika do dupy.Proste nie?

Napisane Oct 31, 2007, 6:33 pm
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Maniek, nie musisz wyzywać z powodu jakieś dennej gry. Grałem w to kiedyś 5 minut po czym wyłączyłem, ponieważ jest po prostu daremna ta gra.

Napisane Oct 31, 2007, 7:50 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Hawk-Master powiedział(a):
Maniek, nie musisz wyzywać z powodu jakieś dennej gry. Grałem w to kiedyś 5 minut po czym wyłączyłem, ponieważ jest po prostu daremna ta gra.

Idź graj w tibie

Napisane Oct 31, 2007, 8:06 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Lalo powiedział(a):
czity :P?

Nie,po 1 nie ma takich czitów po dwa to proste ;)

Napisane Oct 31, 2007, 9:27 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja