Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Dave Mirra Freestyle BMX

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dave Mirra Freestyle BMX
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema,co sądzicie o tej grze? ja dzisiaj ją odpaliłem i jest zajefajna! tricków więcej niż w THAW  i fajne tory.Tylko grafika ssie
Czekam na wasze wypowiedzi
Ps nie znalazłem takiego tematu

Napisane Sep 27, 2007, 8:14 pm
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla Twojej wiadomości nie gram w Tibię i nie mam zamiaru, tak więc zachowaj sobie te szczeniackie uwagi dla siebie. Gra mi się nie podoba - nie można mieć swojego zdania ? Wyraziłem się jasno na temat tej prymitywnej, w moim mniemaniu, gry, tak więc proszę Cię, uszanuj zdanie innych. Jeśli nie masz zamiaru tego robić, to coś takiego jak Forum Dyskusyjne nie jest odpowiednim miejscem dla Ciebie, rzekłbym nawet, że powinieneś iść do piaskownicy, gdzie możesz być "królem" wśród swoich kolegów. Zapamiętaj sobie to na przyszłość.

Napisane Oct 31, 2007, 10:22 pm Ostatnio edytowane Oct 31, 2007, 10:23 pm przez Hawk-Master
BreakFB

BreakFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BreakFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

maniek to ty na tym avie? współczuję...
gra mi się średnio podoba
nie wiem co w niej takiego super extra
no ale o gustach się nie rozmawia  :)

Napisane Oct 31, 2007, 11:15 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BreakFB powiedział(a):
maniek to ty na tym avie? współczuję...
gra mi się średnio podoba
nie wiem co w niej takiego super extra
no ale o gustach się nie rozmawia  :)

No siem rozumie ziom

Napisane Oct 31, 2007, 11:18 pm
Rolmopsik

Rolmopsik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rolmopsik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakaś Zajefajna gierka zaraz sobie ściągnę i pogram ;D

Napisane Nov 1, 2007, 7:47 am
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

HA! zrobiłem fakie frontflip ;D

Napisane Nov 23, 2007, 7:30 am
ryderro

ryderro

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryderro zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam tylko demo gra jest super:P
Nie wiem czemu ale mam problem bo jak sciagalem pelne wersje to wszystkie nie chcialy mi chodzic tylko jak wlaczalem to wyslij raport o błędach nie wysyłaj.
Maniek moglbys napisac skad sciagnales czy cos???

Napisane Nov 24, 2007, 12:32 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

ryderro powiedział(a):
Ja mam tylko demo gra jest super:P
Nie wiem czemu ale mam problem bo jak sciagalem pelne wersje to wszystkie nie chcialy mi chodzic tylko jak wlaczalem to wyslij raport o błędach nie wysyłaj.
Maniek moglbys napisac skad sciagnales czy cos???

Napisz na PM.Bo szanowni moderatorowie się przyczepią.

Napisane Nov 24, 2007, 12:36 pm
dzudzu06

dzudzu06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzudzu06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lalo powiedział(a):
TU!! możecie ściagnąć legalnie i za free pelna wersje :)

Enjoy! ^^)

Thx wielkie jak mi sie bedzie nudzić to se ściągne!! Bo jeszcze w nią nie grałem ale napewno jest zajebis** Grałem tylko w Matt Hofman Pro BMX

Napisane Nov 24, 2007, 1:48 pm
Lisc13

Lisc13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lisc13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gra nawet nawet.. , ale najbardziej podobają mnie sie kawałki z tej gry.. ( soundtrack`i)  ;) pozdro

o zapomiałem ;] oto soundtrack :

* 59 Times the Pain - Got It All in Sight
* Cypress Hill - Dust
* Deftones - Be Quiet and Drive (Far Away)
* Dropkick Murphys - Never Alone
* Pennywise - Greed

* Primer 55 - Loose
* Rancid - Maxwell Murder
* Social Distortion - Don't Drag Me Down
* Sublime - What I Got
* Swingin' Utters - Stupid Lullabies
* Vision - Don't Sound the Alarm

miłego słuchania

*Napisane Feb 29, 2008, 2:24 pm Ostatnio edytowane Mar 1, 2008, 8:43 am przez Lisc13
artursdz

artursdz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to artursdz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Juz kiedys zalozylem taki temat.. ale usuneli.. wiec chyba znow to zrobia.

@Topic.. Hmm gra nawet spox, tylko niedopracowana straszne..

Napisane Feb 29, 2008, 2:53 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ściągnąłem, włączyłem... Zdecydowałem się grać na padzie- to był błąd. Pierwsze 2 plansze zaliczyłem na padzie, ale było to bardzo niekomfortowe. Weszłem więc w opcje i ustawiłem odpowiednio klawisze... I tu zonk- po włączeniu okazuje się, że można tylko kierować rowerem tzn. klawisze numeryczne, ktorym przypisałem skok i tricki nie działają. No coż, wrociłem do pada, jednak potem gra na nim jest taką katorgą, że wyłączyłem ten szajs żałując spieprzonego popołudnia.
Ponadto gra ma pełno niezwykle irytujących bugow, takich jak:
-zatrzymywanie się roweru po zbliżeniu się do ściany;
-wyglebianie się po wjechaniu na quartera (jadąc prosto);
-dużo pomniejszych babolkow;

Więc ja raczej nie polecam.

Napisane Feb 29, 2008, 5:14 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gra nawet spoko ale tony howka nie przebije xD

Napisane Feb 29, 2008, 6:09 pm
yangchin

yangchin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to yangchin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta gra jest super xD

Napisane Mar 9, 2008, 2:13 pm
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gra mi się bardzo podoba!Dopiero nie dawno zacząłem w nią grać.Jest stara ale grywalnością i trickami powala.Jest bardzo podobna do THPS 2.Ścieżka muzyczna też niczego sobie.Swoje bugi ma, lecz fajnie się gra!

Napisane Mar 9, 2008, 3:08 pm Ostatnio edytowane Mar 9, 2008, 3:08 pm przez BruchinSK8
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gralem ale mi nie wpasilo. Tak szczerze to bardziej mi przypasowala elastomania xDDDD

Napisane Mar 10, 2008, 1:15 pm
enjoi123

enjoi123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gralem w to daaawno temu calkiem fajna gierka przeszedlem chyba sto razy wszstkimi mozliwymi zawodnikami i teraz jest muz nudna

Napisane Mar 10, 2008, 2:37 pm
ejay

ejay

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ejay zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak racja gra juz jest stara i wogole widac grafika niejest zadobra ale pograc mozna  lepsze to juz jest od np tibi

Napisane Mar 16, 2008, 12:01 am
creativuzz

creativuzz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to creativuzz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzieś znalazłem wersje okrojoną z filmików ważącom 40 mb.
tak sobie włączyłem i mi się spodobało. O ile na pierwszych trasach robiłem triki takie jakie chciałem to potem żeby zdobyć punkty waliłem wszystki klawisze na raz. Kombinacje w stylu No - handed Tailwhip to była normalka.

Polecam wszystkim którzy nie grali!

Napisane Mar 19, 2008, 10:57 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wyrąbana gra
spędziłem grając w nią ohooh dużo czasu :D zdałem chyba wszystkimi wszystko
ekstra grywalność

Napisane Mar 24, 2008, 10:23 pm
shout

shout

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shout zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kumpel mi pożyczył, odpaliłem i ... takie sobie mam wrażenia.
Co prawda trików masa (superman-y, barspiny, stale i 'miliony' innych), spoko trasy, ale grafika cieniutka.
W koncu ta gra do najmlodszych nie nalezy... :P

Napisane May 5, 2008, 4:04 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja