Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Dave Mirra Freestyle BMX

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dave Mirra Freestyle BMX
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema,co sądzicie o tej grze? ja dzisiaj ją odpaliłem i jest zajefajna! tricków więcej niż w THAW  i fajne tory.Tylko grafika ssie
Czekam na wasze wypowiedzi
Ps nie znalazłem takiego tematu

Napisane Sep 27, 2007, 8:14 pm
Slid

Slid

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Slid zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grałem w tą gre i bardzo mi sie spodobała i wszystkim ją polecam

Napisane Jun 16, 2008, 9:01 pm
BlackHaUsE

BlackHaUsE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackHaUsE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ona dziala na windowsie xp?

*Napisane Jun 16, 2008, 9:43 pm
kaczma

kaczma

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaczma zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi działa
Ale gra jest kozacka :D Nie mogę się od niej oderwać

Napisane Jun 16, 2008, 11:46 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperSD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nyggasek powiedział(a):
Chyba bardziej przypadł mi do gustu ' Matt Hoffman Pro BMX ' .
elo

MI też

Napisane Jun 17, 2008, 1:00 pm
Kacper059

Kacper059

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kacper059 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też miałem tą gre :D jest super, grałem w nią całymi dniami hehe, ale już mi sie znudziła.

Napisane Jun 21, 2008, 7:06 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gra fajna , wystarczy troche wyobraźni , żeby odnaleźć klimat tej gry ;).
Grafika średnia - bo gra stara , więc nie wiem czego się czepiaćie ^^).
Mimo wszystko Matt Hoffman Pro Bmx był lepszy ;)

Napisane Jun 21, 2008, 7:16 pm
Al93

Al93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Al93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra gra.. ponadczasowa ;] No i małe wymagania^^

Napisane Jun 29, 2008, 5:50 pm
Hayper

Hayper

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hayper zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siemka
mnie raczej chodziło o czity do dave mirra czy macie jakies??

ps jak macie to prześlijcie link z stronka

*Napisane Jun 6, 2009, 9:57 am
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hayper powiedział(a):
siemka
mnie raczej chodziło o czity do dave mirra czy macie jakies??

ps jak macie to prześlijcie link z stronka
na wszystko oprócz postaci jest kod "góra, lewo, góra, dół, góra, prawo, lewo, prawo, kółko(odpowiada za graby w kompie)" i tak w ogóle ten kod działa zarówno na pc jak i na psx ;)

Napisane Jun 6, 2009, 12:15 pm
chudy6511

chudy6511

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chudy6511 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm...macie może linka do pełnej wersji bo szukałem na necie ,pytałem sie dziadka gogle ale nic nie znaleźliśmy..
[jakby co to slijcie linki na pm ,żeby bana nie dostać]

Napisane Jun 6, 2009, 12:35 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chudy6511 powiedział(a):
hmm...macie może linka do pełnej wersji bo szukałem na necie ,pytałem sie dziadka gogle ale nic nie znaleźliśmy..
hmm.. nie słyszałeś o torrentach?

Napisane Jun 6, 2009, 12:39 pm
chudy6511

chudy6511

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chudy6511 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Qba619 powiedział(a):
chudy6511 powiedział(a):

hmmm nie luibie torrentów ?

Napisane Jun 6, 2009, 5:57 pm
zabir

zabir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zabir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chudy6511 powiedział(a):
Qba619 powiedział(a):
chudy6511 powiedział(a):

na pw ci podesle xd

Napisane Jun 6, 2009, 6:41 pm
chudy6511

chudy6511

Member
Wyświetl posty

zabir powiedział(a):
chudy6511 powiedział(a):
Qba619 powiedział(a):
chudy6511 powiedział(a):

na pw ci podesle xd

no wysyłaj xd

Napisane Jun 6, 2009, 10:18 pm
mrraynex

mrraynex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mrraynex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema. Gralem kiedys w ta gre, super gites.. Chcialem sobie znowu ostatnio odpalic i lipa... Czarny ekran i wylacza za chwile. Wie ktos jak sobie z tym poradzic?

Napisane Nov 29, 2009, 2:02 pm
molik9812

molik9812

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to molik9812 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tey da ktos linka do pelnej wersji gry  ? bo widze ze tam byl ale mi nie dziala : ( ;D

Napisane Jul 13, 2011, 12:57 pm
Wizu

Wizu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wizu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zarabista gierka. niezle wciaga.

UP

http://cvr.pl/gry/dave-mira-bmx.php

google nie bola

Napisane Jul 13, 2011, 2:34 pm Ostatnio edytowane Jul 13, 2011, 2:37 pm przez Wizu
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja