Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Sprzęt » ścinanie kiery

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ścinanie kiery
MUMINks

MUMINks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MUMINks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmm.... Czym skracaliscie swoją kierke ? (jeżeli w ogole podejmowaliście takie dziełanie ;D ) Bo chciałbym sobie skrócić moja w EB ale nie wiem czym... Jakąś piłką do metalu ? I czy jeśli bym skrócił ta kiere czy nie strace gwarancji ? bo zdania są podzielone... Jedni mówią że strace , inny że strace gwarancje tylko na kierke , a inni że w ogóle nie strace ;p hehe

Napisane Sep 30, 2007, 9:26 pm
kub@

kub@

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kub@ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli kupowałes u dytrybutora w tej chwili niepamiętam firmy :* to straciles; co do ścinania to piłką do metali może być nierówno, no chyba ze masz dobrą ręke i pomocną dłoń kolegi to może ci sie uda, ale lepiej kontówka, tak jak w rowerowych robią i lepiej te 6-8 zl (tak jak u mnie biorą) zapłacić i mieć dobrze zrobione.

Napisane Oct 1, 2007, 3:15 pm
EXKITA

EXKITA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EXKITA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1.Zależy od firmy, bo np. u NS nie stracisz gwary.
2.Lepiej ścinaj jakąś kątówką czy czymś podobnym, bo zwykłą piłką będzie ujowo
3.Skracałem mojego pure 4130 o 6 cm ponieważ nowa miała 680mm, a to trochę dużo
4.Jeśli nie chcesz ryzykować to daj do jakiegoś wykwalifikowanego mechanika 

Napisane Oct 1, 2007, 4:21 pm Ostatnio edytowane Oct 1, 2007, 4:37 pm przez EXKITA
kub@

kub@

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kub@ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

EXKITA powiedział(a):
1.Zależy od firmy, bo np. u NS nie stracisz gwary.
2.Lepiej ścinaj jakąś kątówką czy czymś podobnym, bo zwykłą piłką będzie ujowo
3.Skracałem mojego pure 4130 o 6 cm ponieważ nowa miała 680mm, a to trochę dużo
4.Jeśli nie chcesz ryzykować to daj do jakiegoś wykwalifikowanego mechanika 

napisał, że mam seryjnego eastern bika!! a nie mtb -.*

Napisane Oct 1, 2007, 6:51 pm
kub@

kub@

Member
Wyświetl posty

EXKITA powiedział(a):
o co ci biega?

eh nic -.- tylko przyczepiłem sie, że nie odpowiedziales mu na pytanie biorąc pod uwagę kierę bmxową z bmxa i gwarancją od niego

Napisane Oct 1, 2007, 9:34 pm
zsw94

zsw94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zsw94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

obie kierownice scina się tak samo, więc w czym kłopot??

Napisane Oct 1, 2007, 11:29 pm
Salas

Salas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja skracałem po 4 cm z obu stron

proste:
-pojechałem do kumpla do garażu
-gumówka (szlifierka kątowa)
-i elo kiera krótsza o 8cm

Napisane Oct 2, 2007, 9:20 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeden gość od nas ma 50cm kiere, wygląda dziwnie jak się ją trzyma, ale kręci się nieziemsko
ja mam 60 i jest elo
mierzysz żeby było równo, kreska markerem, piłka do metalu, kumpel i jedziesz
a później krawędzie pilnikiem ładnie na gładko żeby się nie pochlastać

Napisane Oct 2, 2007, 9:58 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raczej zostało już wszystko wyjaśnione.  ^^)

Napisane Oct 3, 2007, 8:32 am
MUMINks

MUMINks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MUMINks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nom ^^)  dobrze ze moj stary posiada sprzet  :P to se pozycze ;>
I dzieki za pomoc  ^^)

Napisane Oct 3, 2007, 7:08 pm
KopuBMX

KopuBMX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KopuBMX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja skracam i 3 z kazdej srtony :)

Napisane Oct 4, 2007, 11:14 am
suchy12

suchy12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchy12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mozesz zwykla pilka od metalu. w bmx'ie przecierz od czegos musz byc barendy :P wiec krzywizny nie bedzie widac :)

Napisane Oct 4, 2007, 10:10 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja