Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Nubuk, Zamsz czy Skóra

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Nubuk, Zamsz czy Skóra
Shadoo

Shadoo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Shadoo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaki material na butach jest najwytrzymalszy na deske z tych trzej Nubuk Zawsza i Skóra ??

Dodany

Napisane Oct 4, 2007, 7:46 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:28 am przez bydlak
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja miałem buty z zamszu i mi szybko poszły a teraz mam ze skóry i trzymają mi już długo więc moim zdaniem lepsze są ze skóry

Napisane Oct 4, 2007, 7:50 pm
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skóra ale zamsz lepiej trze o papier

Napisane Oct 4, 2007, 7:53 pm
-Hakro-

-Hakro-

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to -Hakro- zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zamsz ochydnie wyglada po jakimś czasie, postrzepiony i poobcierany, a nubuk/skóra lepiej wytrzymują tego typu sprawy

Napisane Oct 4, 2007, 7:55 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam zasze biore zamsz i tylko kleje przód buta

Napisane Oct 4, 2007, 8:14 pm
BlachaSK8

BlachaSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlachaSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Buty zamszowe są wg. mnie wygodniejsze^^)!I też kleje jedynie w jednym miejscu:)

Napisane Oct 4, 2007, 8:38 pm
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam mam buty z nubuku i odziwo długo trzymają :p po 2 miesiącach dopiero nitka mi sie zerwała :D

Napisane Oct 4, 2007, 8:58 pm
krauzik

krauzik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krauzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

-Hakro- powiedział(a):
zamsz ochydnie wyglada po jakimś czasie
yy to są buty na deskę więc to chyba najmniejsze zmartwienie jak but wygląda po jakimś czasie jazdy

Napisane Oct 4, 2007, 9:05 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamsz jest najlepszy moim zdaniem.

Napisane Oct 4, 2007, 9:07 pm
nyggasek

nyggasek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nyggasek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I tak sie wszystko po miesiacu jazdy rozjebie w pizdu

/edit Karwan89:Nie omijaj cenzury!
/edit nyggasek:grozisz mi ?

Napisane Oct 4, 2007, 9:16 pm Ostatnio edytowane Oct 5, 2007, 9:13 pm przez nyggasek
tomsss

tomsss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomsss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skóra jest najlepsza a szczególnie skórzane buty emericy sa wyjebiste

Napisane Oct 4, 2007, 9:39 pm
MrRocket

MrRocket

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrRocket zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym wolal zamsz mimo iż się szybciej zetrze... Po prostu zamsz jest fajniejszy a skóry nie lubie ^^

Napisane Oct 4, 2007, 9:59 pm
XYVA

XYVA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XYVA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zamsz wolniej sie sciera.

Napisane Oct 5, 2007, 10:54 am
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w globe skórzanych jeździłem jakieś hm... 6-7 dni i już dziura jest :P

więc nie piszcie, że skóra jest o wiele wytrzymalsza ;P
liczą się w gruncie rzeczy szwy, bo najczęściej bity na szwach idą...

btw. każdy but się kiedyś zetrze...

Napisane Oct 5, 2007, 2:49 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nyggasek powiedział(a):
I tak sie wszystko po miesiacu jazdy rozjebie w pizdu

Dokładnie nawet jak się shoe goo klei to podeszwa idze się ...na wakacje.

Napisane Oct 5, 2007, 4:00 pm Ostatnio edytowane Oct 5, 2007, 4:08 pm przez Karwan89
Serv

Serv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Serv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nubuk ! Fallen Ranger - 2 miesiace

Napisane Oct 5, 2007, 7:15 pm
zetaf

zetaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zetaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsze są skóra i zamsz, ale to jeszcze zalezy od firmy miałem zamszowe etniesy to sie rozleciały, miałem zamszowe eSy to sie trzymały naprawde długo

Napisane Oct 5, 2007, 8:01 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najmocniejsze sa ze skory ale chujowo sie w takich jezdzi najlepsze na deske moim zdaniem sa z zamszu albo z nubuku

Napisane Oct 5, 2007, 9:10 pm
Mateushek

Mateushek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mateushek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamszowe są the best,zawsze kupuje buty wykonnane z niego.Nie lubie butów tz sztuczniaków

Napisane Oct 6, 2007, 9:56 pm
davidek92

davidek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davidek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja prawie zawsze jak kupuje buty z zamszu to szybko sie ścieraja i rwą po niecałym miesiącu juz buty do śmietnika a jak z nubuku to o wiele dłużej trzymały do 1,5 miesiąca.

Napisane Oct 6, 2007, 10:15 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja