Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » w-f

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
w-f, wychowanie fizyczne
cinek172

cinek172

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cinek172 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem w technikum i nienawidze tego przedmiotu, wiem ze moze wiele z Was go lubi ale ja NIE... tak wiec czy ktos ma zwolnienie lekarskie z tego przedmiotu i jak tak to na co i czy ciezko jest cos takiego zalatwic(ile trzeba wlozyc do koperty ^^)  ) bo ja nie wiem na co moge sobie zalatwic a na wf nie mam zamiaru chodzic... 

*Napisane Oct 6, 2007, 7:33 pm
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trudno nie jest kumpel w tamtym roku poszedł i udawał że ma coś z mięsniem i lekarz coś tam zrobił i dał mu zwolnienie na pół roku

Napisane Oct 6, 2007, 7:57 pm
viruson

viruson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to viruson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubie wf ale ten je*baniec nauczyciel jest denerwujący co lekcje biegamy i nic więcej a jak pobiegamy to cos tam 'uczy' dziewczynki a nam rzuca pilke ... nie zeby mi to specjalnie przeszkadzalo a i jeszcze kazal dziewczyna nosic spodniczki albo krotkie spodenki [lols]

Napisane Oct 6, 2007, 8:06 pm Ostatnio edytowane Oct 6, 2007, 8:06 pm przez viruson
dziwka

dziwka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dziwka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trzeba tępić zło na forum. A co do wf to raczej jest potrzebny w szkołach, a ci co nie moga ćwiczyć to ich pech, ale wymuszanie od lekarza zwolnienia to raczej normalne

Napisane Oct 6, 2007, 8:33 pm
VibroAkcja

VibroAkcja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VibroAkcja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

viruson powiedział(a):
Lubie wf ale ten je*baniec nauczyciel jest denerwujący co lekcje biegamy i nic więcej a jak pobiegamy to cos tam 'uczy' dziewczynki a nam rzuca pilke ... nie zeby mi to specjalnie przeszkadzalo a i jeszcze kazal dziewczyna nosic spodniczki albo krotkie spodenki [lols]

ja tam tez nic przeciwko nie mam ;)

Napisane Oct 6, 2007, 8:37 pm
glosnik

glosnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to glosnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakbyś miał wypadek i był sparaliżowany oddałbyś wszystko za 5 sekund możliwości chodzenia. nie unikaj sportu i wysiłku fizycznego, chyba że chcesz zostać flakiem i umrzeć na nadmierną ilość cholesterolu.

Napisane Oct 6, 2007, 8:38 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam nie raz lubie wf a nie raz nie chce mi sie w ogóle ćwiczyć więc mówie że mnie ręka boli.

Napisane Oct 6, 2007, 8:40 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cinek172 powiedział(a):
Jestem w technikum i nienawidze tego przedmiotu, wiem ze moze wiele z Was go lubi ale ja NIE... tak wiec czy ktos ma zwolnienie lekarskie z tego przedmiotu i jak tak to na co i czy ciezko jest cos takiego zalatwic(ile trzeba wlozyc do koperty ^^)  ) bo ja nie wiem na co moge sobie zalatwic a na wf nie mam zamiaru chodzic... 

Zapomniales dodac, ze masz 172 cm wzrostu i 90kg.

Napisane Oct 6, 2007, 8:52 pm
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cinek172 powiedział(a):

Dlaczego nie lubisz WF ? Bo trzeba pobiegać ? Człowieku, od czasu do czasu trzeba dupe sprzed kompa ruszyć ; >

Napisane Oct 6, 2007, 8:56 pm
marcinekSB

marcinekSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tez nie lubie wfu.

Z kilku powodow:

- prowadzi go niesamowity hói ktory daje taki wycisk ze bym go najchetnie rowno oszczal, do tego jest moim wychowawca (klasa matinf :cyclops:) i mnie nie lubi
- nie lubie sportow zespolowych i biegania za pilka jak stado baranow
- nie lubie zadnych cwiczen wydolnosciwych

Ogolnie gdy na wfie byla tylko silka, siatkowka, biegi na dystansie do 400m, skoki jaies, rzuty kula itp. to bym nawet chetnie wbijal, a tak to sie obijam i kloce z tym frajerem.

Napisane Oct 6, 2007, 9:12 pm
bydlak

bydlak

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bydlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też nie lubię w-fu można powiedzieć ze nienawidzę w tamtym roku miałem 2 na koniec roku chodziłem tylko aby być klasyfikowanym i wcale nie oznacza że ktoś jest niedorozwinięty tylko postawa nauczyciela mnie zawsze denerwowała bo rzuci piłkę na boisko powie "grajcie" i myśli że jest fajnie. Przez to traciłem dużo czasu. Wole sporty indywidualnie niż zespołowe.

Napisane Oct 6, 2007, 9:36 pm Ostatnio edytowane Oct 6, 2007, 9:37 pm przez bydlak
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pan Małolepszy jest spoko, szacun ma, bo gość z poprzedniej szkoły był głupi.
Ogólnie teraz polubiłem W-F.

Złam sobie rękę. Ja złamałem i do końca roku miałem luss z w-fu jako zwolniony.

Napisane Oct 6, 2007, 9:50 pm Ostatnio edytowane Oct 6, 2007, 9:51 pm przez mikendy
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też nie lubię wychowania fizycznego!
Chodzę aby nie mieć godziny nieusprawdliwionej!Nie ćwiczę..i czuje że w nowej szzkole pierwsze jedynki będe miał z...w-fu :P

Napisane Oct 6, 2007, 9:54 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś i ja miałem takiego nauczyciela co rzucił piłke i "grajcie sobie" :/
Ale teraz to już co innego, rozumiem nie lubić w-fu z powodu nauczyciela i tych argumentów w/w. Ale jak widzę kogoś kto na każdej lekcji siedzi bo mu sie nie chce to nie lubie takich ludzi bo tyłka nie chce im sie ruszyć i tylko by przed kompem siedzieli.

Napisane Oct 6, 2007, 10:05 pm
buczak16

buczak16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buczak16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam w-f z fajnym gosciem mówisz w co chcesz grać i grasz w to :P ale moja sympatia do W-fu ostatnio zmalala przez to że złamałem sobie ręke ;/

Napisane Oct 6, 2007, 10:29 pm
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam lubie w-f takie odpoczęcie od lekcji... W-fista niezbyt się spisuje jako sędzia szczególnie w kosza, ale sami sobie radzimy, czasem biegamy... ale to normalne :D

Napisane Oct 6, 2007, 10:51 pm
Dziarno

Dziarno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubie wf bo to takie oderwanie od szarej szkolnej rzeczywistości

Napisane Oct 6, 2007, 11:12 pm
juniorsk8

juniorsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniorsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taaa, nie cwicz woogle na wf-ach a na starosc sie nie będziesz mogł ruszyć :P albo jak wyjdziesz na deche albo na rolki to od razu będziesz mieć zakwasy ;]... co ci szkodzi trochę pobiegać albo pograć w piłe... ;]

Napisane Oct 7, 2007, 12:12 am
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wf lubie. Mam zajebistego nauczyciela. Można z nim pogadać i wogóle. Raz nawet 30 minut z nim gadalismy o meczach siatkowki, a jak był mecz polska-bułgaria to zrobiliśmy zakłady i ten kto trafił wynik dostał piątke. ja trafiłem :P

Napisane Oct 7, 2007, 10:50 am
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja lubie wf bo mozna sobie w cos pograc ale nie cierpie gdy lecimy 2-3 km dzien w dzien bo na 2 dzien nikt chodzic nie moze ;| ale ogolnie spoko tylko malo w cos gramy raczej mamy jakies podania itp!

Napisane Oct 7, 2007, 11:44 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja