Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Children of bodom

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Children of bodom
Areeek

Areeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Areeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słucha kto Chlidrenów?? według mnie zajebisci!!! :]

Napisane Aug 22, 2005, 10:10 am
TeDi_zMc

TeDi_zMc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeDi_zMc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja slucham ;)
zajebisty zespol.
a najlepsza piosenka dla mnie to needled 24/7 :)

Napisane Aug 22, 2005, 10:58 am
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolejny zespół z Finlandii. Grają nieźle. Dobre gitary, perkusja. Nie podoba mi się wokal. Ale jeśli chcielibyście posłuchać dobrej mocnej muzy to polecam. A needled 24/7 jest na Viva La Bands :)

Napisane Aug 22, 2005, 9:24 pm
sammone

sammone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sammone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to nie metal to PSYCHOMETAL!!!!!

Napisane Aug 24, 2005, 1:37 pm
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poplas13_nidzica zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Children Of Bodom to moj razem ze Slayerem Metallicą  i Vader moj najlepszy zespoł. Tam wszystko jest super wokal i solówki Alexiego , rify Alexandera (juz z nimi nie gra :( niestety) kalawisze i mistrowska perkusja SUPER. Oni z Cardle Of Filth ządą w Melodic Death Metalu czejkam na ARE YOU DEATH JET !! 

Napisane Sep 5, 2005, 3:26 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

extra band:D:D:D zajebisty wokal:D kto slyszal covera : children of bodom - oops i did it again britney spears cover? :D ludzie zajebioooza:D

Napisane Sep 17, 2005, 11:28 pm
Adix666

Adix666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adix666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja dopiero co zaczalem sluchac ale zespol zeczywiscie jest dobry polaczenie ciezkiego brzmienia z melodia

Napisane Sep 28, 2005, 4:44 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co tu dużo gadać...ZAJEBISTA muza i tyle
Dustin Dolin w Baker3 ma w przejezdzie "Downfall"- Children of bodom

Napisane Nov 6, 2005, 10:07 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedys sluchalam bardzo czesto, ale ostatnio NIECO zmienilam muzyke, ktora slucham... wiec na razie odlozylam plyty na bok :)

Napisane Nov 7, 2005, 4:15 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ich najnowsza płyta "are you dead yet?" jest po prostu zajebista, megafajna, wypasiona, wyjebana w kosmos!!! mogę jej słuchać non stop! zdecydowanie najlepsza płyta jaką w życiu słyszałem!

Napisane Nov 30, 2005, 6:01 pm
Ric1

Ric1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ric1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TA kapelka wymiata! MAją super piosenki! według mnie najlepsze są  Hatebreeder i Needled 26! Ale ogólnie zespół COB rządzi! =D B)

*Napisane Nov 30, 2005, 7:23 pm
Ric1

Ric1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ric1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

POLECAM JESZCZE COVERA THE FINAL COUNTDOWN :)

*Napisane Nov 30, 2005, 7:25 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a właśnie... jaki to właściwie rodzaj muzyki? słyszałem różne wersje ja sądzę, że to black metal (ale pewności nie mam) :O

Napisane Dec 2, 2005, 5:27 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pitr powiedział(a):
ich najnowsza płyta "are you dead yet?" jest po prostu zajebista, megafajna, wypasiona, wy*****na w kosmos!!! mogę jej słuchać non stop! zdecydowanie najlepsza płyta jaką w życiu słyszałem!

też mam tą płyte...masz racje, płyta jest zajebista na maxa

Napisane Dec 3, 2005, 5:19 pm
HIM13

HIM13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HIM13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SUPER SĄ:] Mam viva la bands i Needled24/7 jest super:D

Napisane Dec 3, 2005, 5:27 pm
marcinpia

marcinpia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinpia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajebisty zespół, tylko powinni wywalić te elektroniczne elementy tego ich co gra na klawiszach ;/ debil psuje całe brzmienie

Napisane Dec 3, 2005, 7:22 pm
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie to jest troche za mocne ale piosenka "ups...I did it again" wymiata!! hehehe

Napisane Dec 5, 2005, 12:30 pm
voythaz2

voythaz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to voythaz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeden z wielu finlandzkich zespołów B)

Napisane Dec 5, 2005, 1:07 pm
rys666

rys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

STARY ! CHILDREN OF BODOM JEST NAJLEPSZYM DEATH METALEM JAKI SLYSZALEM KIEDYKOLWIEK!!
SA ZAJEBISCI :
NIEWIDZIALEM ZEBY KTOS TAK DOKLADNIE GRAL NA GITARCE ,ALBO NA KLAWISZACH .... W OGULE MELODIA KTORA TWAZA CI KOLESIE PRZENOSI DO SWIATA DEATH METALOWEGO MARTWEGO MROKU.
A JESZCZE SLOWA SA NIEZIEMSKO ZAJEBISTE!
KURWA !! POLECAM JAK SKURWYSYN !

Napisane Feb 10, 2006, 7:47 pm Ostatnio edytowane Feb 10, 2006, 7:51 pm przez rys666
Bart-ek

Bart-ek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bart-ek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Touch like angel of death" wypas piosenka,gitary mają świetne :D

Napisane Feb 10, 2006, 11:15 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja