Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Blaty Big Spin

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Blaty Big Spin
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zauważyłem na skate-europe nowe blaty jak coś o nich wiecie to piszcie

Dodany

Napisane Oct 15, 2007, 9:42 pm Ostatnio edytowane Apr 24, 2008, 7:06 pm przez bydlak
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"produkowane w fabryce blueprinte'a" czyli powinny byc dobre. ale jednak nie lubie blatow bez grafiki

Napisane Oct 16, 2007, 7:39 am
sheet

sheet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

portfelik powiedział(a):
"produkowane w fabryce blueprinte'a" czyli powinny byc dobre. ale jednak nie lubie blatow bez grafiki

hahahah a co to za roznica  ??

Napisane Oct 16, 2007, 7:59 am
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sheet powiedział(a):
portfelik powiedział(a):

hahahah a co to za roznica  ??

lubie miec fajna grafike. zara mnie zaczniesz pozer wyzywac pewnie. dziecko w sieci.

Napisane Oct 16, 2007, 1:44 pm
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak w blueprincie produkowane to odrazu odpadają miałem blueprinta niecałe 3 tygodnie i złamał sie w jeden dzień na środku i na teilu :/

Napisane Oct 16, 2007, 3:33 pm
HITMAN07

HITMAN07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HITMAN07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

może ktoś zapodac linka do tych blatów?? bo jakoś nie moge ich znaleźć w sk8 shop a.pl

Napisane Oct 16, 2007, 8:03 pm
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cinek172 powiedział(a):
http://pl.skate-europe.com/details/45117-blat_big_spin.html

^^^blat big spin'a

Używaj opcji URL jest wygodniej ;)  BIG SPIN!
Trzeba wypróbować! Jak złamie mi sie mój Bullet to chyba kupie ten i zdam relacje jak się sprawuje.

*Napisane Oct 17, 2007, 9:16 am
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Założyłem temat o blatach big spina a dowiedziałem się tylko tyle, że są produkowane w blueprincie i nic więcej a już cała strona zapisana. :/ Ku*wa ludzie weźcie się ogarnijcie, nie miałeś tego blatu to nie pisz nic, ch*j mnie obchodzi gdzie są produkowane, chce się dowiedzieć czy warte są swojej ceny a nie, że skoro produkowane w blueprincie to zaje*iste. Otóż nie, blueprinty to najgorsze gówno jakie miałem w życiu, wytrzymał 3 tygodnie a po dwóch już pękł, więc mi nie pier*olcie jakie to świetne blaty. Teraz jak ktoś napisze nie w temacie albo powtórzy po raz setny, że są z fabryki blueprinta albo, że 'sam chętnie by się coś o nich dowiedział' czy inne w stylu, 'dołączam się do pytania'. To obiecuję, że będę się domagał bana dla takiej cioty. Tyle ode mnie.

Napisane Feb 21, 2008, 12:49 pm Ostatnio edytowane Feb 21, 2008, 12:50 pm przez Kamileeek
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja