Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » Pezet

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pezet, Opinie i dyskusje
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak wam sie podoba nowa płyta Pezeta ? Jak dla mnie dosc ciekawa chodź nie podchodzą mi bity szoguna (wolałem noona :)). No i trochę ta monotematyczność, sex, woda, impreza :>

Napisane Oct 16, 2007, 4:22 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ryan powiedział(a):
Jak wam sie podoba nowa płyta Pezeta ? Jak dla mnie dosc ciekawa chodź nie podchodzą mi bity szoguna (wolałem noona :)). No i trochę ta monotematyczność, sex, woda, impreza :>

Buahahahahaha... Jak coś, co jest monotematyczne może być ciekawe?! JAK?! Płyty nie słyszałem i chyba tak szybko się za nią nie wezmę, bo słyszałem wiele dość 'negatywnych' opinii (i to od wielkich zwolenników Pezeta, warto dodać).

Napisane Oct 16, 2007, 4:43 pm
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GordonPzn powiedział(a):
ryan powiedział(a):

Buahahahahaha... Jak coś, co jest monotematyczne może być ciekawe?! JAK?! Płyty nie słyszałem i chyba tak szybko się za nią nie wezmę, bo słyszałem wiele dość 'negatywnych' opinii (i to od wielkich zwolenników Pezeta, warto dodać).

Bardzo prosta odpowiedz... Ciekawe opisy, oryginalne teksty i porownania. No jest różnica między tą płytą a poprzednimi, ale tytuł płyty oddaje jej zawartość a chyba o to chodzi.

Napisane Oct 17, 2007, 10:38 am Ostatnio edytowane Oct 17, 2007, 11:22 am przez ryan
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ryan powiedział(a):
ale tytuł płyty oddaje jej zawartość a chyba o to chodzi.

Dla mnie już sam tytuł skazuje płytę na przegraną, chociaż nie powinienem kraczyć zawczasu, bo płyty jeszcze nie słuchałem... 'Muzyka Rozrywkowa', pfff, no kurczę, naprawdę ogarnia mnie sarkazm, kiedy WIDZĘ, a nie SŁYSZĘ następny zwiastun nawijania o dupach, alkoholu, melanżach etc., nikt mi nie wyperswaduje, że nie jest to powielanie tematów. Myślę (i chyba rzeczywiście tak jest, chociaż nie wiem- zobaczę), że Pezet jakkolwiek dobrze wypadłby na tej płycie, to wydaje mi się, że nie chciałbym z zajawką słuchać następnej płyty o takiej tematyce.

Napisane Oct 17, 2007, 4:54 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak sam Pezet w wywiadzie powiedział "teraz jest czas na rozrywkę, kiedyś były rozważania"

Dla mnie płyta kozak ;] podoba mi się baaardzo ;] 9/10 ;D

Napisane Oct 17, 2007, 6:53 pm
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Spoko, może i temat Ci sie nie podoba, ale chlopak szczerze opisuje swoje zycie. Ostry tez opsiuje swoje zycie i ludziom sie podoba. Tak wiec zastanow czy ci sie nie podoba jego plyta dla tego ze koles tak zyje czy dla tego ze zrobil ja do dupy ?

Napisane Oct 17, 2007, 9:43 pm
Radom99

Radom99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Radom99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej po prostu zacytuję tu zwrotę Pezeta z Muzyki Rozrywkowej ,  kawałek "nie tylko hit na lato" :

znów wchodzę do klubu gość mnie pyta czy ja jeszcze robię hip hop
czy to jeszcze trueschool czy już jestem dz i wką

a kiwa przy tym głową i tańczy przy tym jego d u pa
mówię: ten twój stary chyba zrobił cię na drutach
gościu chce wyjść ze mną na freestyle i znów się wk ur wię
nie mam czasu synku dziś jest tyle d u p w tym klubie
zajmij się swoją babe bo ktoś ci ją ukradnie
a moje ziomy dzisiaj są tu i wiesz co ? zgadnij
zamiast freestyle'u idź może tańczyć na rurce
bo jesteś taką ci pką że twój stary traktuje cię jak córkę
wobec starej szkoły już spłaciłem swoje długi [ w k ur wę ]
i nie nawinę z tobą nawet za ci pkę twojej niuni
ty nie pytaj mnie co jest z hip hopem
bo wiesz że mam to gó wno we krwi i k u  r wa biorę za to flotę
mam flow w małym palcu we wskazującym pewność wiesz
środkowym palcem mówiące : p i e r d o l się !

spójrz na nasze twarze tu ja i moje ziomy
to nie pie prz one varius manx tu masz hip hop jak na dłoni
jeszcze nie wiesz o co c'man to rozejrzyj się i spie przaj
nie widzisz tu hip hopu to idź na techno ...

po prostu jest to inna tematyka niż na poprzednich płytach . laski imprezy ...  jednych to kręci innych nie . wg mnie to Pezet dobrze nawinął i wyjaśnił i zgasił wszystkich którym coś nie pasuje . end and peace ;]

Napisane Oct 18, 2007, 5:51 pm Ostatnio edytowane Oct 18, 2007, 5:55 pm przez Radom99
Biczhed

Biczhed

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Biczhed zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Shogun trzaska kozackie bity, tak mi sie wkreciła płyta ze oderwac sie nie moge.

Napisane Oct 18, 2007, 7:47 pm
Radom99

Radom99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Radom99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jaki kawałek na płycie wam się najbardziej spodobał ;>

jak dla mnie przekozacki jest kawałek

"noc i dzień"

jedni mówią że pod justina timberlake'a podchodzi ale mnie to chrzani :Pp dla mnie jest  po prostu dobry , wręcz za je biaszczy :Pp "gdyby miało nie być jutra" też ciekawie pomyślane, choć tak nie buja jak wspomniany już kawałek "noc i dzień". i podobają mi się również kawałki z wdową . myślę, że wniosła ciekawy akcent do tej płyty .  dzięki niej stosunki damsko-męskie [ że tak to nazwę :P] nie są pokazane tylko okiem samców ale również z perspektywy płci pięknej . i to ma swój "urok" .  a jakie jest wasze zdanie ;>

Napisane Oct 19, 2007, 8:38 pm
wesli

wesli

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wesli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie tez nie jaraja teksty o Bansie Lansie itp. wiec wole te dwie starsze, duzo mocniejsze od tej nowej plyty, ale nie powiem ze nieslucham tej plyty bo ma pare nawet mocynch piosenek jak np.:gdyby_mialo_nie_byc_jutra, halo, na tym osidlu i moze noc i dzien.

Napisane Oct 20, 2007, 7:51 pm
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie sprawdzałem, ale narazie nie mam zamiaru kupować. Ściągne, przesłucham jak mi się spodoba to zapewne kupie.

Napisane Oct 21, 2007, 11:34 am
bstylez

bstylez

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bstylez zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

płyta jest inna niż poprzednie... "2001-2007 tyle się zmieniło - nowy flow...co za bit szogun"...
mnie draznia takie grube bity ale to już jest spotykane we wszystkich nowych plytach hiphopowych w polsce...
noc i dzien...najlepszy

Napisane Oct 21, 2007, 1:22 pm
Biczhed

Biczhed

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Biczhed zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bstylez powiedział(a):
płyta jest inna niż poprzednie... "2001-2007 tyle się zmieniło - nowy flow...co za bit szogun"...
mnie draznia takie grube bity ale to już jest spotykane we wszystkich nowych plytach hiphopowych w polsce...
noc i dzien...najlepszy

Własnie kawalek z ktorego pochodzi cytat nie jest "gruby"...

Napisane Oct 21, 2007, 1:56 pm
realista

realista

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to realista zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tluste bity bo tluste przeciez sam Pezet mowil, ze klimat jest inspirowany DIRTY SOUTH :) ktos tu na forum gdzies dawal filmik.

Napisane Oct 22, 2007, 8:21 pm
perlikTBG

perlikTBG

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to perlikTBG zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

noc i dzien.... najlepszy kawalek z trej plyty jak dla mnie

Napisane Oct 22, 2007, 8:59 pm
Qadu

Qadu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qadu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No i się zawiodłem. Ta plyta nie dorasta do pięt poprzednim solówkom Pezeta. Uważam, że taki bauns i bragga do Pezeta cholernie nie pasuje. Same teksty też nie są jakoś bardzo wyszukane. Bity jedynie podobają mi się z "Gdyby miało nie być jutra", "Lojalność' i całkiem ciekawy jest też  "Noc i dzień". Reszta mi nie podchodzi. Noon o wiele bardziej do Pezeta pasował. Z całej płyty jest może kilkanaście dobrych wersów, reszta to średniaki na maxa. Nie wiem co jeszcze dodac... nie podoba mi się;p
danke;]

Napisane Oct 23, 2007, 2:25 pm Ostatnio edytowane Nov 2, 2007, 4:10 pm przez Qadu
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja z kolei powiem iz myslałem ze ta płyta bedzie gorsza. dzisiaj ją ogrnałem i musze stwierdzic ze nie jest wcale taka zła. jaram sie, słucham jej cały czas, whoaaaa.

Napisane Nov 2, 2007, 3:15 pm
barmik2

barmik2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barmik2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie znowu idzie słabizna od Pezeta - tyle mam do powiedzenia. Te teksty jak jakiś lowelas ehh
(3WKasta, Killaz Group <------ to sprawdź człowiek
Peace

Napisane Dec 10, 2007, 9:04 pm
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

barmik2 powiedział(a):
Dla mnie znowu idzie słabizna od Pezeta - tyle mam do powiedzenia. Te teksty jak jakiś lowelas ehh
(3WKasta, Killaz Group <------ to sprawdź człowiek
Peace

Człowiek, "Muzka Rozrywkowa" jest pierwszą płytą Pezeta nagraną w tym stylu, więc nawet jeśli nie przesłuchałeś jej całej to zamknij japkę. Ostatnio jaram się trochę brudnym południem i płyta Pezeta do mnie trafiła. Jest luźna, ciekawie się jej słucha - jeżeli ktoś chciałby się odostresować na melanżu to polecam. Sczególnie spodobał mi się kawałek, do którego został nagrany teledysk "Noc i Dzień". Na bitach głównie Szogun, dla wielu może być to zdziwieniem, ponieważ Pezet nigdy z nim nie współpracował ale myślę, że ten producent się spisał i stworzył zajebiste, brudne bity. Ogółem moja opinia na temat tej płyty przed przesłuchaniem wyglądała inaczej, jednak diametralnie się zmieniła po odsłuchaniu pierwszego tracka. Tak jak mówiłem, jeśli ktoś chce się rozluźnić i odbić od tych rozkminek to polecam ten album.

Napisane Dec 10, 2007, 9:25 pm Ostatnio edytowane Dec 10, 2007, 9:26 pm przez harnasiek
ereSt0

ereSt0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ereSt0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

harnasiek powiedział(a):

Człowiek, "Muzka Rozrywkowa" jest pierwszą płytą Pezeta nagraną w tym stylu, więc nawet jeśli nie przesłuchałeś jej całej to zamknij japkę.

Dokladnie, trzeba znac inne plyty Pezeta czy Plomien 81 zeby moc porownywac.
Mi osobiscie podoba sie "Muzyka rozrywkowa" z kozackimi bitami szoguna brzmi naprawde dobrze. Na poczatku myslaem, ze to jakas sredniawa ale gdy przeszluchalem calej 2 eazy jest naprawde fajna.
Calkiem podoba mi sie nowy styl Pezeta

Napisane Dec 12, 2007, 8:36 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja