Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Metin 2-Gra internetowa darmo...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Metin 2-Gra internetowa darmowa!!!
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpaner666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Metin2 prowadzi w fantastyczny orientalny swiat. Zostan mistrzem sztuk walki i walcz jako sojusznik Boga Smoka przeciwko mrocznemu wplywowi Kamieni Metin, które zatruwaja ziemie. Walcz w dzikich bitwach dla jednego z trzech imperiów, zdobadz ich ziemie i dobytek lub zjednocz je i zostac nowym Imperatorem. Twoje przeznaczenie jest w zasiegu reki!

Metin2 - MMOG z Dalekiego Wschodu

-Olbrzymie terytorium z ogromna iloscia przygód i czekajacymi na Ciebie wojownikami.

-Trzej wrodzy sobie imperatorzy, do których mozesz dolaczyc.

-Walcz o terytorium i honor, pieszo badz konno !

-Zostan panem zamku i rozbuduj swoja wlasna twierdze z Twoja wlasna gildia.

-Ucz sie sztuki wojennej i zdobadz wiele specjalnych umiejetnosci destrukcyjnych.

-Ucz sie rzemiosla i ulepszaj swój ekwipunek.

Orientalne postacie i architektura w fantastycznym swiecie egzotycznych sztuk walki.

Poruszaj sie po realistycznie wygladajacych wioskach z dalekiego wchodu i pozwól, aby atmosfera azjatyckich wojowników zawladnela Twoim umyslem. W niedalekiej przyszlosci nie tylko bedziesz walczyc mieczem oraz lukiem, ale bedziesz mial takze mozliwosc uzywania w wyrafinowany sposób dzwonków oraz wachlarzy.

Inteligentni wrogowie beda atakowac w grupach

Zadawaj ciezkie rany kilku wrogom naraz. Jednak badz ostrozny: kiedy pokonasz jednego przeciwnika, reszta nie pozostawi Cie w spokoju, szczególnie w okolicach Kamieni Metin, gdzie trzeba zachowac szczególna ostroznosc!

Stan sie czlonkiem poteznej gildii i obejmij calkowita kontrole nad swoim imperium

Jako czlonek gildii wyniki Twoich walk gildyjnych beda mialy efekt zarówno na kazdego czlonka gildii jak i na sama gildie. Bedziesz musial walczyc aby zdobyc w posiadanie jedna z niewielu fortec. Wraz ze wzrostem potegi Twojej gildii bedziesz mógl rekrutowac bohaterów niezaleznych w swojej fortecy i trenowac ich aby byli bardziej efektywni.

Walcz z innymi imperiami w centrum kontynentu

Bedziesz walczyc z innymi graczami z wrogich imperiów aby przejac kontrole nad kontynentem. Zwycieskie imperium zdobywa pieniadze oraz ziemie. Zyskasz slawe i honor, a takze wyzsza range wojskowa w przyszlych bitwach.

Doswiadczeni wojownicy szarzuja konno do bitwy

Jako nagrode za pomyslnie ukonczone zadania otrzymasz wierzchowca. Podczas jazdy konnej bedziesz poruszac sie znacznie szybciej po kontynencie i zyskasz przewage w bitwach.

Jest wiele rzek, jezior i brzegów morskich gdzie mozna lowic ryby

Wraz ze wzrostem zdolnosci rybackich bedziesz lowil coraz to wartosciowsze rzeczy. Bedziesz mógl warzyc mikstury regenerujace zdrowie i mane z rzeczy, które zlowisz. Rezultaty beda zalezaly od Twoich zdolnosci, wedki oraz przynety, która uzyjesz.

Rzemioslo i wiele innych prac dostarczy ci zabawy

Wraz ze wzrostem Twoich zdolnosci rzemieslniczych, bedziesz mógl ulepszac swoje przedmioty na wiele sposobów.
Spora ilosc zadan nauczy Cie jak dziala gra. Bedziesz tez próbowal swoich sil w wielu trudnych testach walki.

Wojownik

Wojownicy sa najskuteczniejsi w walce wrecz ze wzgledu na swoje uzbrojenie oraz wytrzymaly pancerz. Daza oni do zdobycia jak najwiekszej sily oraz równowagi umyslu.

W rezultacie uzywac moga dwurecznych mieczy zadajacych potezne obrazenia oraz tarcz dzieki którym moga bronic sie przed atakami wroga.

Ninja

Ninja sa zawodowymi zabójczyniami, potrafiacymi atakowac z zaskoczenia. Uzywaja tylko lekkich zbroi aby zachowac zwinnosc oraz szybkosc.

Jako wynik poswiecenia tym zdolnosciom Ninja sa mistrzyniami w walce zarówno sztyletami jak i lukami.

Szamanka

Szamanki dzieki swej madrosci potrafia uzywac zaklec oraz magii. Ich zdolnosci mistyczne potrafia byc bardzo przydatne podczas walki oraz do wspomagania swoich przyjaciól.

Jako wynik poswiecenia tym zdolnosciom Szamanki maja mozliwosc zwiekszania obrazen zadawanych przez swoje ciosy a takze mozliwosc rozwijania zaklec uzdrawiajacych oraz wspomagajacych.

Sura

Sura to wojownicy którzy posiedli magiczne moce w momencie gdy zdecydowali sie wyhodowac Demoniczne Nasienie na swojej rece. Dlatego wlasnie sa doskonali w walce wrecz lub w niszczeniu wroga na odleglosc za pomoca magii.

Jako wynik poswiecenia tym zdolnosciom maja mozliwosc rozwijania swoich zaklec ofensywnych oraz wspomagajacych.

Moze ktos gra???? TO JEST GRA DARMOWAOto link strony glownej tej gry...mozna z niej za darmo sciagnac gre

Napisane Oct 18, 2007, 5:27 pm Ostatnio edytowane Oct 18, 2007, 8:22 pm przez Szpaner666
Darecko

Darecko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darecko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z chęcią bym sobie w to pograł :D Jeżeli znasz jakiś link do downloadu tej gierki to ja poprosze bo ten na stronie nie działa mi  :( "500 Internal Error"

Edit : Udało się  ;) Zacząłem dopiero ściągać. Zamierzam być ninją  :ninja:

Edit2: Jakiś błąd wyskoczył  :(

Edit 3: Udalo sie sciagnac! Zaczynam mucic! ^^

Napisane Oct 18, 2007, 5:35 pm Ostatnio edytowane Oct 18, 2007, 8:45 pm przez Darecko
Tomss5

Tomss5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomss5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wydaje mi sie ze zajebista gra wiec pobieram

narazie 51 % 

EDIT :

Sciagnalem gre , stworzylem postac, gra jak narazie jest zajebista , ciekawe kiedy mi sie znudzi  ;)

Napisane Oct 18, 2007, 5:55 pm Ostatnio edytowane Oct 18, 2007, 7:29 pm przez Tomss5
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ściągało mi się długo i błąd :(
Dziwne....

Napisane Oct 18, 2007, 6:58 pm
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gra może być fajna ściągam narazie po screenach wydaje mi sie podobna do Hero Online

Napisane Oct 18, 2007, 7:07 pm
Huntet

Huntet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Huntet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gram W To Juz Jakies 2 Tygodnie Mam 24 Woja :P
Gra Jest Ogólnie Spoko

Napisane Oct 18, 2007, 7:33 pm
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpaner666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja gram od 5 dni i mam
WOJOWNIK: 21 lvl----Nozimaku
SURA: 7 lvl----------zapomnialem....
NINJA: 15lvl----------Meska

Fajne to ale mnie znudzilo Troche....
Mowcie jakie macie nicki i lvl

AAAAA... tu byla prosba o link do sciagniecia tak??? Prosze o to linkMetin 2 Instalka

Napisane Oct 18, 2007, 8:01 pm Ostatnio edytowane Oct 18, 2007, 8:01 pm przez Szpaner666
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A możecie rzucić wymaganiami??

Podziękował serecznie:)
|
|
|
/

Napisane Oct 18, 2007, 8:18 pm Ostatnio edytowane Oct 18, 2007, 10:40 pm przez orson91
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wyświetl posty

MAKSYMALNE
Procesor                          1.5 GHz
Pamiec RAM                        512 MB
Karta graficzna     ATI Radeon 8500,NVidia Geforce3

MINIMALNE
Procesor              600 MHz
Pamiec RAM              128 MB
Karta graficzna     ATI Radeon 7000, NVidia RIVA TNT2

Napisane Oct 18, 2007, 8:25 pm
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wyświetl posty

Cos chyba metin nie jest zbyt popularny........NIKT inny w to niegra???a moze ktos rozpocznie nowa przygode z tą gra??

Napisane Oct 19, 2007, 7:21 am
Jozef360

Jozef360

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jozef360 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szpaner666 powiedział(a):
Prosze o to linkMetin 2 Instalka

500 Internal Error
There was an unusual problem serving the requested URL '/metin2/pl/Metin2_20070802.exe'.

Napisane Oct 19, 2007, 7:29 am
Rradar

Rradar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rradar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jozef360 powiedział(a):

500 Internal Error
There was an unusual problem serving the requested URL '/metin2/pl/Metin2_20070802.exe'.

Mi normalnie zaczyna pobieranie.
Jak narazie gram Sura 21lvl ^^)

Napisane Oct 19, 2007, 7:39 am
Jozef360

Jozef360

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jozef360 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rradar powiedział(a):
Jozef360 powiedział(a):

500 Internal Error

Mi normalnie zaczyna pobieranie.
Jak narazie gram Sura 21lvl ^^)

HAHA mi juz tez :D

a gdzie zrobic postac?

Napisane Oct 19, 2007, 7:47 am Ostatnio edytowane Oct 19, 2007, 7:48 am przez Jozef360
Bejsbol

Bejsbol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bejsbol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cos chyba metin nie jest zbyt popularny........NIKT inny w to niegra???a moze ktos rozpocznie nowa przygode z tą gra??

Chciałbym ale nie da sie sciągnąć tej gry.I na stronie i na tym co dałeś wyskakuje błąd :/

Napisane Oct 19, 2007, 3:06 pm
lordKOSTEQ

lordKOSTEQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lordKOSTEQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gram w to od 2 tyg. i to jest ZAJEBISTA GRA

Napisane Oct 19, 2007, 3:23 pm
Tomss5

Tomss5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomss5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja gram od wczoraj, mam narazie 2 lvl. moj nick to TomajPL

Napisane Oct 19, 2007, 3:24 pm
Jozef360

Jozef360

Member
Wyświetl posty

ja gram od rana i mam 8 ninje 4 jakis tam i 5 jakis

Napisane Oct 19, 2007, 3:27 pm
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem 20lvl i mi się znudziło grałem w to dużo ale szybko się dosyć nudzi

Pozdro

Napisane Oct 19, 2007, 4:43 pm
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wyświetl posty

otóz może rzecz tkwi w przeglądarkach?? ja uzywam Opery.... najlepsza przeglądarka ma zmienne wyglady itd. taka fajna i uzyteczne

Edit:Oczywiście mowie o ściąganiu metina zwracam sie do tych ktorzy maja problemy

Napisane Oct 19, 2007, 7:44 pm Ostatnio edytowane Oct 19, 2007, 7:45 pm przez Szpaner666
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grałem w tą grę jakiś czas dobiłem 13 lvl i już mi się nie chciało grać.

Napisane Oct 19, 2007, 7:53 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja