Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Metin 2-Gra internetowa darmo...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Metin 2-Gra internetowa darmowa!!!
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpaner666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Metin2 prowadzi w fantastyczny orientalny swiat. Zostan mistrzem sztuk walki i walcz jako sojusznik Boga Smoka przeciwko mrocznemu wplywowi Kamieni Metin, które zatruwaja ziemie. Walcz w dzikich bitwach dla jednego z trzech imperiów, zdobadz ich ziemie i dobytek lub zjednocz je i zostac nowym Imperatorem. Twoje przeznaczenie jest w zasiegu reki!

Metin2 - MMOG z Dalekiego Wschodu

-Olbrzymie terytorium z ogromna iloscia przygód i czekajacymi na Ciebie wojownikami.

-Trzej wrodzy sobie imperatorzy, do których mozesz dolaczyc.

-Walcz o terytorium i honor, pieszo badz konno !

-Zostan panem zamku i rozbuduj swoja wlasna twierdze z Twoja wlasna gildia.

-Ucz sie sztuki wojennej i zdobadz wiele specjalnych umiejetnosci destrukcyjnych.

-Ucz sie rzemiosla i ulepszaj swój ekwipunek.

Orientalne postacie i architektura w fantastycznym swiecie egzotycznych sztuk walki.

Poruszaj sie po realistycznie wygladajacych wioskach z dalekiego wchodu i pozwól, aby atmosfera azjatyckich wojowników zawladnela Twoim umyslem. W niedalekiej przyszlosci nie tylko bedziesz walczyc mieczem oraz lukiem, ale bedziesz mial takze mozliwosc uzywania w wyrafinowany sposób dzwonków oraz wachlarzy.

Inteligentni wrogowie beda atakowac w grupach

Zadawaj ciezkie rany kilku wrogom naraz. Jednak badz ostrozny: kiedy pokonasz jednego przeciwnika, reszta nie pozostawi Cie w spokoju, szczególnie w okolicach Kamieni Metin, gdzie trzeba zachowac szczególna ostroznosc!

Stan sie czlonkiem poteznej gildii i obejmij calkowita kontrole nad swoim imperium

Jako czlonek gildii wyniki Twoich walk gildyjnych beda mialy efekt zarówno na kazdego czlonka gildii jak i na sama gildie. Bedziesz musial walczyc aby zdobyc w posiadanie jedna z niewielu fortec. Wraz ze wzrostem potegi Twojej gildii bedziesz mógl rekrutowac bohaterów niezaleznych w swojej fortecy i trenowac ich aby byli bardziej efektywni.

Walcz z innymi imperiami w centrum kontynentu

Bedziesz walczyc z innymi graczami z wrogich imperiów aby przejac kontrole nad kontynentem. Zwycieskie imperium zdobywa pieniadze oraz ziemie. Zyskasz slawe i honor, a takze wyzsza range wojskowa w przyszlych bitwach.

Doswiadczeni wojownicy szarzuja konno do bitwy

Jako nagrode za pomyslnie ukonczone zadania otrzymasz wierzchowca. Podczas jazdy konnej bedziesz poruszac sie znacznie szybciej po kontynencie i zyskasz przewage w bitwach.

Jest wiele rzek, jezior i brzegów morskich gdzie mozna lowic ryby

Wraz ze wzrostem zdolnosci rybackich bedziesz lowil coraz to wartosciowsze rzeczy. Bedziesz mógl warzyc mikstury regenerujace zdrowie i mane z rzeczy, które zlowisz. Rezultaty beda zalezaly od Twoich zdolnosci, wedki oraz przynety, która uzyjesz.

Rzemioslo i wiele innych prac dostarczy ci zabawy

Wraz ze wzrostem Twoich zdolnosci rzemieslniczych, bedziesz mógl ulepszac swoje przedmioty na wiele sposobów.
Spora ilosc zadan nauczy Cie jak dziala gra. Bedziesz tez próbowal swoich sil w wielu trudnych testach walki.

Wojownik

Wojownicy sa najskuteczniejsi w walce wrecz ze wzgledu na swoje uzbrojenie oraz wytrzymaly pancerz. Daza oni do zdobycia jak najwiekszej sily oraz równowagi umyslu.

W rezultacie uzywac moga dwurecznych mieczy zadajacych potezne obrazenia oraz tarcz dzieki którym moga bronic sie przed atakami wroga.

Ninja

Ninja sa zawodowymi zabójczyniami, potrafiacymi atakowac z zaskoczenia. Uzywaja tylko lekkich zbroi aby zachowac zwinnosc oraz szybkosc.

Jako wynik poswiecenia tym zdolnosciom Ninja sa mistrzyniami w walce zarówno sztyletami jak i lukami.

Szamanka

Szamanki dzieki swej madrosci potrafia uzywac zaklec oraz magii. Ich zdolnosci mistyczne potrafia byc bardzo przydatne podczas walki oraz do wspomagania swoich przyjaciól.

Jako wynik poswiecenia tym zdolnosciom Szamanki maja mozliwosc zwiekszania obrazen zadawanych przez swoje ciosy a takze mozliwosc rozwijania zaklec uzdrawiajacych oraz wspomagajacych.

Sura

Sura to wojownicy którzy posiedli magiczne moce w momencie gdy zdecydowali sie wyhodowac Demoniczne Nasienie na swojej rece. Dlatego wlasnie sa doskonali w walce wrecz lub w niszczeniu wroga na odleglosc za pomoca magii.

Jako wynik poswiecenia tym zdolnosciom maja mozliwosc rozwijania swoich zaklec ofensywnych oraz wspomagajacych.

Moze ktos gra???? TO JEST GRA DARMOWAOto link strony glownej tej gry...mozna z niej za darmo sciagnac gre

Napisane Oct 18, 2007, 5:27 pm Ostatnio edytowane Oct 18, 2007, 8:22 pm przez Szpaner666
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grałem w to, swego czasu byłem nawet na nastym miejscu w rankingu światowym, ale gra mi się znudziła ; ) Metin, jak wiele innych mmo, szybko się nudzi. pzdr

Napisane Oct 19, 2007, 10:20 pm Ostatnio edytowane Oct 19, 2007, 10:42 pm przez Clubbasse
wierzbik

wierzbik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wierzbik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szpaner666 powiedział(a):
                                    MAKSYMALNE
Procesor                          1.5 GHz
Pamiec RAM                        512 MB
Karta graficzna     ATI Radeon 8500,NVidia Geforce3

MINIMALNE
Procesor              600 MHz
Pamiec RAM              128 MB
Karta graficzna     ATI Radeon 7000, NVidia RIVA TNT2

Maksymalne?
Nie odpali mi jeśli mam:
Procesor                          3.0
Pamięć RAM                        1024MB
Karta graficzna                      ATI Radeon 9550

Jak myślicie pójdzie mi?

Napisane Oct 20, 2007, 7:21 pm
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpaner666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wierzbik powiedział(a):
Szpaner666 powiedział(a):
                                    MAKSYMALNE
Procesor                          1.5 GHz
Pamiec RAM                        512 MB
Karta graficzna     ATI Radeon 8500,NVidia Geforce3

MINIMALNE
Procesor              600 MHz
Pamiec RAM              128 MB
Karta graficzna     ATI Radeon 7000, NVidia RIVA TNT2

Maksymalne?
Nie odpali mi jeśli mam:
Procesor                          3.0
Pamięć RAM                        1024MB
Karta graficzna                      ATI Radeon 9550

Jak myślicie pójdzie mi?

Ja mam to samo taka sama karta tyle samo pamieci tylko ze procesor 6.0 Ghz (4 rdzeniowy)

Napisane Oct 20, 2007, 10:11 pm Ostatnio edytowane Nov 22, 2007, 4:49 pm przez Szpaner666
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja gram od kilku dni mam :
sura -> -> -> -> ->13lvl
wojownik-> -> -> -> ->15lvl

Moj nick to : erapin,erapin1

Jak by co to moge sie z kims spotkac

Napisane Feb 16, 2008, 9:25 pm
argoni1990

argoni1990

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to argoni1990 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grałem w to  :P
Ale mi się znudziło
miałem 21 wojownika

Napisane Feb 16, 2008, 10:53 pm
GesiorFB

GesiorFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GesiorFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

etam wole grać w Twierdze 2 deluxe... tam można chociaż coś porobić i się nie nudzi.....

Napisane Mar 7, 2008, 1:38 pm
Sasuke35PL

Sasuke35PL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sasuke35PL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej a wiecie co zrobic z bledem łaczenia sie z serwerem

Napisane Mar 19, 2008, 5:29 pm
fifi828

fifi828

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fifi828 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co do błedów w pliku sie nie dziwie na oficjalnej stronie tez byl błąd ale zciągam 6 raz i jakoś idzie juz gralem mam woja 25 body na serwie feniks i teraz szamanke 5lvl na serwie oblywian(czy jakoś tam) nabity u kolegi (85% jest pliku)

Napisane May 11, 2008, 8:22 am Ostatnio edytowane May 11, 2008, 8:24 am przez fifi828
Sernick

Sernick

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sernick zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gralem kiedys . Znudzila mi sie wole w Cabala giercnac .

Napisane May 11, 2008, 2:38 pm
Al93

Al93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Al93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś grałem, ale krótko..Cabal Online xxx razy lepszy moim zdaniem ;]

Napisane Jun 30, 2008, 11:15 am
cormax92

cormax92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cormax92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grałem po czasie robi się nudne.. ale spoko giera miałem 20 lv woj :stare:

Napisane Jul 2, 2008, 3:04 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grałem , nabiłem 36 lvl wojownika i mi się znudziło ... cały czas to samo

Napisane Jul 2, 2008, 3:06 pm
Kacper059

Kacper059

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kacper059 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grałem w to kiedyś u kolegi, ale nie podobają mi sie takie gry że sie jest jakimiś wojownikami, jest średniowiecze itp. wole gry takie jak gta albo nfs :P

Napisane Jul 3, 2008, 10:13 am
Krzaqu

Krzaqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzaqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bez kitu ciągle to samo. Dla mnie metin jest do kitu ale to już lepsze od tibii  która jest już żalem totalnym.

Napisane Jul 6, 2008, 4:13 pm
steelgrave

steelgrave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to steelgrave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rdzenni tibijczycy przerzucili sie na metina 2, joł .
a co do gry, kolejny typowy grind.

Napisane Jul 6, 2008, 4:27 pm
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gralem chyba tydzien i jest ZAJEBISCIE NuDNA!!! pod koniec tylko lowilem ryby bo chodzic i walic ciagle te same potwory jest do dupy -.-

Napisane Jul 21, 2008, 9:18 am
KacperSD

KacperSD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperSD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grałem około dwa tygodnie.. Ale zrobiło sie straszne nudne...

Napisane Jul 21, 2008, 12:07 pm
Reinav

Reinav

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Reinav zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nudne i nudne i nudne. l2 powah^^ , bez przesady , ale lineage duzo lepszy ;)

Napisane Jul 21, 2008, 7:42 pm
dogslide

dogslide

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dogslide zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PO 2 GODZINACH UZNALEM ZE NAWED AOE NIE MA I WYJEBALEM metina.
pograjcie w poterzna i powazna gre flyff

Napisane Aug 16, 2008, 6:06 am
dzudzu06

dzudzu06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzudzu06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie lubię takich gier... są strasznie nudne... tak samo jak nie nawidze tibi tak nie nawidze Metina 2

Napisane Aug 17, 2008, 10:40 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja