Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Metin 2-Gra internetowa darmo...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Metin 2-Gra internetowa darmowa!!!
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpaner666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Metin2 prowadzi w fantastyczny orientalny swiat. Zostan mistrzem sztuk walki i walcz jako sojusznik Boga Smoka przeciwko mrocznemu wplywowi Kamieni Metin, które zatruwaja ziemie. Walcz w dzikich bitwach dla jednego z trzech imperiów, zdobadz ich ziemie i dobytek lub zjednocz je i zostac nowym Imperatorem. Twoje przeznaczenie jest w zasiegu reki!

Metin2 - MMOG z Dalekiego Wschodu

-Olbrzymie terytorium z ogromna iloscia przygód i czekajacymi na Ciebie wojownikami.

-Trzej wrodzy sobie imperatorzy, do których mozesz dolaczyc.

-Walcz o terytorium i honor, pieszo badz konno !

-Zostan panem zamku i rozbuduj swoja wlasna twierdze z Twoja wlasna gildia.

-Ucz sie sztuki wojennej i zdobadz wiele specjalnych umiejetnosci destrukcyjnych.

-Ucz sie rzemiosla i ulepszaj swój ekwipunek.

Orientalne postacie i architektura w fantastycznym swiecie egzotycznych sztuk walki.

Poruszaj sie po realistycznie wygladajacych wioskach z dalekiego wchodu i pozwól, aby atmosfera azjatyckich wojowników zawladnela Twoim umyslem. W niedalekiej przyszlosci nie tylko bedziesz walczyc mieczem oraz lukiem, ale bedziesz mial takze mozliwosc uzywania w wyrafinowany sposób dzwonków oraz wachlarzy.

Inteligentni wrogowie beda atakowac w grupach

Zadawaj ciezkie rany kilku wrogom naraz. Jednak badz ostrozny: kiedy pokonasz jednego przeciwnika, reszta nie pozostawi Cie w spokoju, szczególnie w okolicach Kamieni Metin, gdzie trzeba zachowac szczególna ostroznosc!

Stan sie czlonkiem poteznej gildii i obejmij calkowita kontrole nad swoim imperium

Jako czlonek gildii wyniki Twoich walk gildyjnych beda mialy efekt zarówno na kazdego czlonka gildii jak i na sama gildie. Bedziesz musial walczyc aby zdobyc w posiadanie jedna z niewielu fortec. Wraz ze wzrostem potegi Twojej gildii bedziesz mógl rekrutowac bohaterów niezaleznych w swojej fortecy i trenowac ich aby byli bardziej efektywni.

Walcz z innymi imperiami w centrum kontynentu

Bedziesz walczyc z innymi graczami z wrogich imperiów aby przejac kontrole nad kontynentem. Zwycieskie imperium zdobywa pieniadze oraz ziemie. Zyskasz slawe i honor, a takze wyzsza range wojskowa w przyszlych bitwach.

Doswiadczeni wojownicy szarzuja konno do bitwy

Jako nagrode za pomyslnie ukonczone zadania otrzymasz wierzchowca. Podczas jazdy konnej bedziesz poruszac sie znacznie szybciej po kontynencie i zyskasz przewage w bitwach.

Jest wiele rzek, jezior i brzegów morskich gdzie mozna lowic ryby

Wraz ze wzrostem zdolnosci rybackich bedziesz lowil coraz to wartosciowsze rzeczy. Bedziesz mógl warzyc mikstury regenerujace zdrowie i mane z rzeczy, które zlowisz. Rezultaty beda zalezaly od Twoich zdolnosci, wedki oraz przynety, która uzyjesz.

Rzemioslo i wiele innych prac dostarczy ci zabawy

Wraz ze wzrostem Twoich zdolnosci rzemieslniczych, bedziesz mógl ulepszac swoje przedmioty na wiele sposobów.
Spora ilosc zadan nauczy Cie jak dziala gra. Bedziesz tez próbowal swoich sil w wielu trudnych testach walki.

Wojownik

Wojownicy sa najskuteczniejsi w walce wrecz ze wzgledu na swoje uzbrojenie oraz wytrzymaly pancerz. Daza oni do zdobycia jak najwiekszej sily oraz równowagi umyslu.

W rezultacie uzywac moga dwurecznych mieczy zadajacych potezne obrazenia oraz tarcz dzieki którym moga bronic sie przed atakami wroga.

Ninja

Ninja sa zawodowymi zabójczyniami, potrafiacymi atakowac z zaskoczenia. Uzywaja tylko lekkich zbroi aby zachowac zwinnosc oraz szybkosc.

Jako wynik poswiecenia tym zdolnosciom Ninja sa mistrzyniami w walce zarówno sztyletami jak i lukami.

Szamanka

Szamanki dzieki swej madrosci potrafia uzywac zaklec oraz magii. Ich zdolnosci mistyczne potrafia byc bardzo przydatne podczas walki oraz do wspomagania swoich przyjaciól.

Jako wynik poswiecenia tym zdolnosciom Szamanki maja mozliwosc zwiekszania obrazen zadawanych przez swoje ciosy a takze mozliwosc rozwijania zaklec uzdrawiajacych oraz wspomagajacych.

Sura

Sura to wojownicy którzy posiedli magiczne moce w momencie gdy zdecydowali sie wyhodowac Demoniczne Nasienie na swojej rece. Dlatego wlasnie sa doskonali w walce wrecz lub w niszczeniu wroga na odleglosc za pomoca magii.

Jako wynik poswiecenia tym zdolnosciom maja mozliwosc rozwijania swoich zaklec ofensywnych oraz wspomagajacych.

Moze ktos gra???? TO JEST GRA DARMOWAOto link strony glownej tej gry...mozna z niej za darmo sciagnac gre

Napisane Oct 18, 2007, 5:27 pm Ostatnio edytowane Oct 18, 2007, 8:22 pm przez Szpaner666
steelgrave

steelgrave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to steelgrave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dogslide powiedział(a):
PO 2 GODZINACH UZNALEM ZE NAWED AOE NIE MA I WY*****LEM metina.
pograjcie w poterzna i powazna gre flyff

ogarnij sie, poza lataniem flyff nie ma w sobie nic specjalnego.

pwn.pl

:thinking:

Napisane Aug 25, 2008, 1:55 pm
Porwo

Porwo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Porwo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mein 2 , jest moim zdaniem ulepszona wersja tibi ( dla nie wtajemniczonych w ta gre rótki opis gra planszowa o nazwie piszczel przekład z angielskiego) no dobra grałem moze 5 dni i co , no i mogłem usunąć . Nudne to jak flaki z olejem . No to moja opinia teraz miłośnicy gry moga mnie zbesztac wisi mi to :P pozdro dla nich :D

Napisane Sep 16, 2008, 9:04 pm
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnio kolega w szkole podrzucił pomysł, czy by nie pograć w Metina. Mówił że podobno zaje*bista gra i można spróbować. Jutro postaram się sciągnąć ta gre bo po screenach i opisie jestem podekscytowany  ;) 

Narazie mam mały dylemat jaką profesje brać.
Szukam jakiejś w stylu paladyna, więc badajże ninja strzela z łuku, ale dużo dobrego słyszałem o wojownikiem... Co byście bardziej polecali??

Napisane Sep 18, 2008, 6:37 pm
Kowal411

Kowal411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kowal411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

polecam Ci niegrać w tą grę...
A co do profesji to ninja z łukiem jest słaby bo może atakować tylko 1 moba na raz a w tej głupiej grze jak atakujesz 1 to zbegają 3 bo moby są w grupach po 3 moby, więc wybierz coś na bliski dystans np. wojownik...

Napisane Sep 18, 2008, 8:17 pm
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gralem wojem i mam 34lvl  chyba(o ile postaci juz mi nie wywalili)
GRE STANOWCZO ODRADZAM
- wogole nie czuc klimatu
- w grze przewazaja dzieci w wieku ok 14lat wiec nie ten poziom
- za zabicie silnego stworka i zebranie itemkow wszyscy besztaja Cie od nooba
- kretynska cenzura, ktora ma niepoprawnie zapisane slowa (zaaaaaaaaaaaal)
- malo przedmiotow
- kretynskie nazwy (ziolo ze slabych malp, ziolo ze srenich malp, ziolo z silnych malp)
- tekstury przeiwnikow ze "stalowymi twarzami" szczerza sie do Ciebie nawet wtedy gdy gina
Jak chcecie jeszcze cos wiedziec to piszcie a ja dozuce besztow na metina ;)

Napisane Sep 18, 2008, 8:17 pm
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nuuudne, imho dofus lepszy ;D

Napisane Sep 18, 2008, 8:19 pm
Kowal411

Kowal411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kowal411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsze są nazwy mobów np. wilk, głodny wilk, głodny szary wilk, głodny szary alfa wilk itp itd

Napisane Sep 18, 2008, 9:05 pm
gracio

gracio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gracio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ta gra jest zajefajna!

Wojownik 7 level ;|

Napisane Feb 3, 2009, 11:07 am
nebokazar

nebokazar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nebokazar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grałem w to już nie pamiętam kiedy miałem 23lvl pojebane to jak tona gwoździ
Serdecznie odradzm szybko się znudzi

Napisane Feb 3, 2009, 11:48 am
Krzywy33

Krzywy33

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzywy33 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grałem w metina 2 ale mi się nie podobała ta gra słaba grafika itp. polecam grę Silkroad Online

Napisane Feb 3, 2009, 1:16 pm
zl0wski

zl0wski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zl0wski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam woja 57lvl.
ma ktoś może jakiś nie potrzebne konto w metku? Obojętnie jaki serwer. Przyjme kazde.

Napisane Feb 16, 2009, 4:59 pm
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gra jest nudna... ciągłe wykonywanie questów mnie dobija. Rozumiem, że gra RPG musi mieć questy, no ale ku*** chyba nie co chwila? Ogólnie wieje nudą strasznie. Odradzam.

Napisane Feb 16, 2009, 9:16 pm
zl0wski

zl0wski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zl0wski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ha? Mam woja 57lvl i zrobione 4 questy -,- wszystkie anulowałem . Idź sie utop.

Napisane Feb 17, 2009, 7:21 pm
Reinav

Reinav

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Reinav zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lukki powiedział(a):
Gra jest nudna... ciągłe wykonywanie questów mnie dobija. Rozumiem, że gra RPG musi mieć questy, no ale ku*** chyba nie co chwila? Ogólnie wieje nudą strasznie. Odradzam.

na całą grę chciałbys 2-3 kłesty?:> chyba im więcej tym lepiej?

Napisane Feb 17, 2009, 9:11 pm
Cracovian

Cracovian

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cracovian zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ta gra jest jeszcze bardziej żałosna niz tibia-.-Idziesz sobie obok potworow one Cię nie bija tylko wtedy, kiedy ty je zaatakujesz-.- ciągłe lagi itp. odpychaja od gry//

Napisane Mar 22, 2009, 6:06 pm
czapla2222

czapla2222

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czapla2222 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem wam tak... właśnie opyliłem postać za 120 złociszy i mam na nowego deka bo wczoraj cliche poszedł wpisdu :D I jestem mega zadowolony z tej głupiej gry xD

Napisane Mar 22, 2009, 8:42 pm
Michu1818

Michu1818

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michu1818 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam se grałem dla luzu a nie dla maniaztwa  B) i mi wyszedł 28 woj mental z silnym na m1 ninja dagger 20 lvl i Szaman Smok 20 lvl.NIE POLECAM TEJ GRY

Napisane Mar 23, 2009, 5:53 pm
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lukki powiedział(a):

Sorx, ale mi właśnie się co chwile questy kończyły i nie miałem co robić...
Tak pzoatym to za molo NPCów było, za mało swobody.. ale lepsze od tibii

Napisane Mar 23, 2009, 6:46 pm
Bl4zej

Bl4zej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bl4zej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grałem jak był jeden server, teraz zrobiło się jedno gó**o.
Same dzieciaki grają i po polsku tam się nie dogadasz, musisz znać język pokemonów.
Jak kończyłem grać to miałem 57lvl Ninja Dagger. Mało broni, mało potworów, walka jest monotonna, walki gildi są jak dla mnie śmieszne, duża różnica między profesjami, wyłudzanie od dzieci kasy na smocze monety, jak GM potrzebny to go nie ma, misje są cały czas identyczne, tylko inne potwory trzeba zabić (w tibii są lepsze). Grafa nie zachwyca, lagi że chu... że chej. Wchodząc do miasta to oprócz lagów widać ludzi, którzy są ubrani tak samo jak ty. n00by wkurzają tak że ci się żyć odechciewa, non stop okradają konta, każdy używa cheatów prawie, non stop wpadasz w bugi, mapa słaba, soundtracki słabe troche lepsze niż w tibii

Grafika - 4/10
Muzyka - 3/10
Grywalność 2/10
Lagi - 1/10
Ludzie 2/10

Ogólnie to dla mnie najbardziej przereklamowana gra w Polsce jak na razie.

Napisane Mar 23, 2009, 7:00 pm
maciek321

maciek321

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maciek321 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gram mam 34 lvl na grymuarze i gram wojownikiem

Napisane Mar 23, 2009, 7:59 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja