Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozosta貫 » Snowboard » 好ieg tej zimy ?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
好ieg tej zimy ? , Czy to mo磧iwe?
VeGaS

VeGaS

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to VeGaS zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Witam!
Jak w temacie... chcia豚ym si od was dowiedzie co my郵icie o nadchodz帷ej zimie.
Jaka b璠zie?
Czy b璠zie pada 郾ieg?
Czy warto w og鏊e wyci庵a desk?

Mam zamiar sobie sprawi nowy sprz皻...ale nie wiem czy w og鏊e b璠 mie po czym 鄉iga :(. a Ju jak spadnie 郾ieg to ceny wzrosn niemi這siernie:/... Ma kto jakie rzetelne informacje na temat tego, 瞠 w t zim spadnie 郾ieg?...Je郵i tak niech 鄉ia這 piszce...
Pozddr0

Napisane Oct 24, 2007, 1:02 pm
peavey11

peavey11

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to peavey11 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Powiem tyle, ma by wczesna i sroga

Napisane Oct 24, 2007, 1:12 pm
mareecky

mareecky

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mareecky zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

bedzie bedzie:P wko鎍u ostatniej zimy by這 malutko 郾iegu to teraz przyjdzie z podw鎩n moc, kupuj sprz皻 i czekaj xD

Napisane Oct 24, 2007, 2:59 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

No b璠zie b璠zie sroga zima. Jak przypi寮zi 郾iegiem to ino raz!

Napisane Oct 24, 2007, 3:02 pm
eMJoKa

eMJoKa

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to eMJoKa zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

s造sza貫m opinie 瞠 pogody nie da si a tak przewidzie :P spytaj go寮zikowej

Napisane Oct 24, 2007, 3:08 pm
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ma by snieg, popatrzcie na portalach pogodowych

Napisane Oct 24, 2007, 3:40 pm
Misiulek

Misiulek

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Misiulek zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

No snieg ma byc slyszalem juz ze ma zaczac na Wszystkich 安i皻ych sypac.

Napisane Oct 24, 2007, 4:00 pm
Miau

Miau

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Miau zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

A ja w豉郾ie s造sza貫m w tv 瞠 na Wszystkich 安i皻ych ma by ocieplenie :/

Napisane Oct 24, 2007, 5:19 pm
danlancher

danlancher

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to danlancher zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

I prawidlowo.Rok temu nie bylo,teraz bedzie 2x wiecej!

Napisane Oct 24, 2007, 5:24 pm
rufus102

rufus102

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to rufus102 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

danlancher powiedzia(a):
I prawidlowo.Rok temu nie bylo,teraz bedzie 2x wiecej!

niewiadomo... efekt cieplarniany idp... ale liczmy, ze bedzie duuuuuzo 郾iegu :P

Napisane Oct 24, 2007, 5:32 pm
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Misiulek powiedzia(a):
No snieg ma byc slyszalem juz ze ma zaczac na Wszystkich 安i皻ych sypac.
nie, nie, nie masz racji.Od tego dnia ma by chwilowe ocieplenie a 郾ieg ma by oko這 po這wy listopada.

Napisane Oct 24, 2007, 5:51 pm
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Szpaner666 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

SNIEG SNIEG SNIEG!!!
idzie zima zla !!!!HUHUHAAAA!!!!!!
ja nie wiem czy bedzie czy nie ale zawsze z rana patrze czy juz pada snieg czy nie.....

Napisane Oct 24, 2007, 6:05 pm
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wy鈍ietl posty

Szpaner666 powiedzia(a):
SNIEG SNIEG SNIEG!!!
idzie zima zla !!!!HUHUHAAAA!!!!!!
ja nie wiem czy bedzie czy nie ale zawsze z rana patrze czy juz pada snieg czy nie.....
heheh ja te tak mam.DLa mnie zima to najlepsza pora i powinna bycpol na pol z latem:DWTedy to byl by wogole inny swiat...lepszy

Napisane Oct 24, 2007, 6:27 pm
bikerthc

bikerthc

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to bikerthc zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Nie ma hu.. musi by 郾ieg i to zajebiasty.
Kupuj sprz皻a i czekaj.

Napisane Oct 24, 2007, 7:01 pm
VeGaS

VeGaS

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to VeGaS zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ju wiem co zrobi !
Zaczekam do pierwszych 郾ieg闚... jak spadn srogie...od razu zamawiam deche z a.pl zanim cena wzro郾ie...a jak mi si nie uda...to i tak mam sw鎩 sprz皻 :D... czyli deske z Santa Cruza i wi您ania Crazy creek :P

Napisane Oct 25, 2007, 3:35 pm
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wy鈍ietl posty

VeGaS powiedzia(a):
Ju wiem co zrobi !
Zaczekam do pierwszych 郾ieg闚... jak spadn srogie...od razu zamawiam deche z a.pl zanim cena wzro郾ie...a jak mi si nie uda...to i tak mam sw鎩 sprz皻 :D... czyli deske z Santa Cruza i wi您ania Crazy creek :P
Dobrze zrobiles.Ostatnio patrzalem na pewien portal pogodowy i bylo tam napisane ze snieg ma spasc okolo polowy listopada ma sie trzymac mniej wiecej do 20 ktoregos grudnia, czyli nie tak zle ale miesiac to i tak malo...2 lata temu to byla wtedy zima.Wtedy jeszcze na nartach zwyklych jezdizlem i zaluje

Napisane Oct 25, 2007, 5:28 pm
rysiu115

rysiu115

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to rysiu115 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

wez mnie nie strasz. musi byc zima!!

Napisane Oct 28, 2007, 8:04 pm
dworlik

dworlik

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to dworlik zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

w ziele鎍u ju mo積a 鄉iga podobno, tzn. dzisiaj dzwoni wujas m闚i 瞠 ju je盥膨 ;)

Napisane Nov 18, 2007, 3:50 pm
BHT

BHT

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to BHT zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

dworlik powiedzia(a):
w ziele鎍u ju mo積a 鄉iga podobno, tzn. dzisiaj dzwoni wujas m闚i 瞠 ju je盥膨 ;)

No pono to od 18 grudnia dopiero zieleniec bedzie chula. We Wroc豉wiu sa takie bilbordy i tam jest tak napisane.

Ja u mnie ju 鄉igam na desce od 11 listopada. Ju photo sesja zrobiona, troche filmik闚 nakr璚onych. Tak og鏊nie jestem zadowolony.

A zima bedzie konkretna !

Napisane Nov 18, 2007, 4:25 pm
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wy鈍ietl posty

Tez juz smigam na snowie od 11 listopaqda razem z BHT..Gdy bylem ostatnio we Wroclawiu to byly bilboardy ze w Zielencu wyciag bedzie otwarty dopiero 18 grudnia i wyciag krzeselkowy bedzie lepszy..I oby zima jeszcze zawitala juz tak na powaznie

Napisane Nov 18, 2007, 4:57 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja