Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Reakcja ludzi

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Reakcja ludzi
IceTea

IceTea

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IceTea zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmm ogladajac niektore filmy mnie zaciekawily czy w naszym kraju takie cos przejdzie .
Ze jade sobie autobusem i zaczynam sobie tagowac a ludzie maja to wszystko w dupie i uwagi na to nie zzwracaja ...
Czy u nas ludzie nie reaguja na to co robimy i co malujemy ?
i Czy do was sie ktos kiedykolwiek przyburzyl za tagowanie ?
Bo ogladajac filmy na tym forum troche mnie zadziwily....

Napisane Oct 25, 2007, 2:56 pm
taytaytay

taytaytay

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to taytaytay zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ciekawe to :P ja zawsze staram sie tagować tak żeby nikt nie widział ale zdarzało mi sie czasami tagnąć w miejscu publicznym ;) tak ogólnie to nikt nie reaguje ale zdażają sie wyjątki...

Napisane Oct 25, 2007, 3:06 pm
Hoku

Hoku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hoku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

roznie to bywa...
ja kiedys malowalem grafa to pare razy ktos na rowerze przejechal to sie tylko popatrzal i usmiechnal:P

Napisane Oct 25, 2007, 4:13 pm
IceTea

IceTea

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IceTea zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a w autobusach :D
bo czesto jade i mysle wrzucic tag cyz lepiej nei bo ktos sie przzyburzy ;/
moze to nei tkaie extremalne jak na filmach ale zawsze jest ryzyko

Napisane Oct 25, 2007, 5:22 pm
sprey

sprey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sprey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kiedyś jade autobusem wyciągam markera i jade po szybie(wieczór)nikt mi nic nie powiedział i spoko ziom :P

Napisane Oct 25, 2007, 7:12 pm
Powerskip

Powerskip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Powerskip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

IceTea powiedział(a):
a w autobusach :D
bo czesto jade i mysle wrzucic tag cyz lepiej nei bo ktos sie przzyburzy ;/
moze to nei tkaie extremalne jak na filmach ale zawsze jest ryzyko

czasmai jezdze do sql...to fakt nie iwem czy sie tagowca..jest ryzyko jak ktos sie przyura i wtedy nie chce miec lipy..ale kij taguje sie jak jest okazja xD B) ;)

Napisane Oct 25, 2007, 7:17 pm
Sic94

Sic94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sic94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sprawdzam zawsze czy nie ma przypału a jak zacznę to już nic mnie nie obchodzi... ^^)

peace

Napisane Oct 25, 2007, 9:06 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zawsze taguje gdy nikt nie widzi.Ale nawet jakby to chuj

Napisane Oct 25, 2007, 11:19 pm
JuGers

JuGers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JuGers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aa tam mlodziez reaguje normalnie na malowanie ale gorzej z ludzmi po 40 roku zycia zawsze sie do****lą

Napisane Oct 26, 2007, 11:53 am
kolesina

kolesina

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kolesina zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja zauważyłam pare razy, u nich to chyba norma hehe :D

Napisane Oct 26, 2007, 12:53 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sprey powiedział(a):
ja kiedyś jade autobusem wyciągam markera i jade po szybie(wieczór)nikt mi nic nie powiedział i spoko ziom :P

taaaaa a potem wszędzie syf i brud
pomazanie autobusu to nie sztuka tylko głupota

Napisane Oct 26, 2007, 1:01 pm
daze

daze

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to daze zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez staram sie smigac tak zeby nikt nie widzial.. a co do reakcji to chyba od czlowieka zalezy.. jak sa jakies stare mochery to zaraz kazania leca jak z rekawa.. zalezy od tego kto i co widzi.. :] elo

Napisane Oct 26, 2007, 1:23 pm
IceTea

IceTea

Member
Wyświetl posty

dzisiaj trzymajac jedna stara na wyczerpaniu puche postanwilem potagowwac :D wracajac do domu wieczorkiem . smigma simigam iwylanai ise kolomnie jakas postac ale nic nei mowila :D

Napisane Oct 26, 2007, 9:28 pm
RafFb

RafFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RafFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak taguje lub wklejam vlepki to staram sie żeby nikt nie widział ;] wracam do chaty autobusem raczej wieczorem to nie ma przebacz ;p

Napisane Oct 26, 2007, 10:07 pm
Powerskip

Powerskip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Powerskip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
sprey powiedział(a):

ale tagowanie nalezy do graffiti ;)

Napisane Oct 26, 2007, 10:27 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powerskip powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
sprey powiedział(a):

ale tagowanie nalezy do graffiti ;)

Zyga nie czai hardkoru i oldskulu żart mhihih;*

Napisane Oct 26, 2007, 10:35 pm
Came

Came

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Came zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem raz sytuacje, że przechodziły ze 3 osoby podczas gdy robiłem swoje i nikt nic się nie odedzwał jedna z nich nawet podeszła i mówiła, że dobrze robie(nie wiem co miał na myśli) ;p

Napisane Oct 28, 2007, 10:21 am
TraneHomer

TraneHomer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TraneHomer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poprostu jak lubisz przypal i jarasz sie tym to siadasz na koncu autobusu wstajesz wyciagasz fluma i robisz calego busa :) lejesz na ludzi,jak nie lubisz przypalu to poprostu jak nikt nie widzi jedziesz snow manem czy co masz pod reka :)

Napisane Oct 31, 2007, 8:10 pm
ones01

ones01

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ones01 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedyś jak wrzucałem taga na budce pck to jakaś babcia się spruła do mnie: na ch*ju se namaluj huliganie!  B)

Napisane Oct 31, 2007, 8:38 pm
rezis

rezis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rezis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tego nie da sie przewidzieć.. ostatnio tagujemy z kumplem i idzie jakas para ludzi, popatrzyli się tylko i przeszli. Nastepnego dnia znowu tagujemy, odwracam sie a za mną stoi jakis gosc z parasolem i zaczyna isc w moją stronka cos tam krzyczac. Oczywiscie wroty i po sprawie, ale sama ta akcja świadczy ze ludzie są nieprzewidywalni.

Napisane Nov 1, 2007, 3:39 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja