Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Miejscówki na te ferie

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Miejscówki na te ferie
bikerthc

bikerthc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bikerthc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie wybieracie się na te ferie?
Co polecacie?

*Napisane Oct 28, 2007, 6:22 pm
peavey11

peavey11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peavey11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Garaż u kolegi szczpana  :P

Napisane Oct 28, 2007, 6:27 pm Ostatnio edytowane Oct 28, 2007, 6:28 pm przez peavey11
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyciąg narciarski"Karolinka" ---->Jedlina Zdrój..nie ma zadnych ramp itp. ale mozna samemu zrobic a gorka w sam raz

Napisane Oct 28, 2007, 6:48 pm
rysiu115

rysiu115

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rysiu115 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chcialbym wypisac wszystkie ale sie nie da ;]
poprostu zakopane!

Napisane Oct 28, 2007, 7:58 pm
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na pewno ze starymi przrobimy bialke tarzanska i kotelnice, a moze slowacje kto wie kto wie...

Napisane Oct 29, 2007, 2:06 pm
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w tym roku obadam jak tam we Włoszech jest

Napisane Oct 29, 2007, 4:28 pm
krystano

krystano

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystano zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Górka na kol. Wierzbica.
No i standardowo Rąblów.
(Bikerthc wiesz o co chodzi) 

Napisane Nov 3, 2007, 10:26 am
Rolmopsik

Rolmopsik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rolmopsik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kryte Skateparki... Nie No W Górach Na Snowboardzie I Nartach xD xD

Napisane Nov 3, 2007, 10:28 am
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to planuje zebrać ekipe i na mały trip do snowparku w Poznaniu sie wybrać. No i jeszcze gdzieś w góry ze starymi albo z kumplem.

Napisane Nov 3, 2007, 1:05 pm
mikpol

mikpol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikpol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdecydowanie białka tarzanska ( choc jeżdze na nartach ) jest tam mały snow park (Przynajmniej rok temu był)  :P  i może coś bliżej (rąblów itd)

Napisane Nov 3, 2007, 5:47 pm Ostatnio edytowane Nov 20, 2007, 8:47 pm przez mikpol
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

brak funduszy na ferei w gorach ;( i brak snowboardu aczkolwiek planuje se kupic jakis tani stuff dla zobaczenia co i jak !

Napisane Nov 3, 2007, 5:54 pm
VeGaS

VeGaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VeGaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hm. Ja z rodzicami do Słowacji do Habowca (chyba tak to się nazywa) albo do Orawicy. xD... tam już musi być śnieg.

Napisane Nov 5, 2007, 4:06 pm
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla Krakowian i okolic polecam Siepraw :) milutka atmosfera ale górka taka troche przymaława... ale rail jest xP ok 40 -45min drogi od Krakowa. Ja tam będe 2 razy w tygodniu śmigał ^^)

Napisane Nov 8, 2007, 6:43 pm
MiKiDeMiX

MiKiDeMiX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiKiDeMiX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja śmigam na jakiś obóz w Hopoku  :P

Napisane Nov 8, 2007, 9:18 pm
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja Zapraszam was do Krynicy - Zdrój :p mamy tutaj 2 snowparki :D U nas śniegu juz pod dostatkiem i wyciągi czynne ;)

Napisane Nov 8, 2007, 9:30 pm
kaczma

kaczma

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaczma zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A o Zieleńcu nikt nie wspomniał :P ja prawdopodobnie pojadę tam lub na Czarną Górę

Napisane Nov 13, 2007, 8:02 pm
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja drugi raz z kolej pędze śmigać do włoch (val gardena,val die fassa)ITP...

Napisane Nov 13, 2007, 8:47 pm
buonaparte

buonaparte

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buonaparte zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kaczma powiedział(a):
A o Zieleńcu nikt nie wspomniał :P ja prawdopodobnie pojadę tam lub na Czarną Górę

Ja tam albo ogólnie w Kotlinę, choć mam plany na ten rok wyjechać do Austrii, albo jak od wielu lat do Czech.

Napisane Nov 13, 2007, 9:20 pm
Root

Root

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Root zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W tym roku atakuję Austrię, ale z mojego doświadczenia, jezeli chcodzi o polskie góry to: Szczyrk, Krynica, Białka i Korbielów.

Napisane Nov 15, 2007, 2:19 pm
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja na Słowacje do tatrlandi ... (chyba tak sie to nazywa)

jest snow park i wszystko czego potrzeba no i hotel z cieplymi zrodelkami i wogole to zawsze po dniu jazdy mozna sie ogrzac :)

Napisane Nov 17, 2007, 3:57 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja