Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Miejscówki na te ferie

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Miejscówki na te ferie
bikerthc

bikerthc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bikerthc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie wybieracie się na te ferie?
Co polecacie?

*Napisane Oct 28, 2007, 6:22 pm
BboyS-rz

BboyS-rz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BboyS-rz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak co roku BIALKA TATRZANSKA... chociaz w tamtym roku ciezko bylo z powodu braku sniegu...Odwiedzilismy wiec Strebske Pleso a tam znowu roilo sie od ludzi ;/

Napisane Nov 20, 2007, 6:40 pm
Miza16

Miza16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miza16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jadymy w 10 osób do Bukowiny Tatrz. Cały tydzień baletów, jazdy i zabawy. Już się nie mogę doczekać. Na kotelnicy, jak co roku, będziemy śmigać  :)

Napisane Nov 23, 2007, 8:57 pm
Tettek

Tettek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tettek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słowacja - Chopok ;] od 12 stycznia

Napisane Nov 23, 2007, 10:15 pm
XYVA

XYVA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XYVA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chopok i własna hopka własny box na zubercu - slowakja

Napisane Dec 5, 2007, 2:36 pm
sk888girl

sk888girl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk888girl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na woodcamp może (?) albo do Austrii z harcturem na drugi tydzień ferii dla Krakowa.

Może ktoś jedzie w te strony <lol>??

Napisane Dec 14, 2007, 5:37 pm
sisi888

sisi888

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sisi888 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.zillertal.at/tal_karte.php  no a ja sie tam wybieram, nazywa sie to (chyba:P) Zillertal ta miejscowka, wiec w ferie nie powiino mi sie chyba nudzic;] pozdro:*

Napisane Dec 16, 2007, 8:17 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja