Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » jak to wszystko wyglada???

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
jak to wszystko wyglada???
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciekawi mnie jedna rzecz-jak wyglada andegrand pl. po tamtej stronie(czyli admina)ile czasu dziennie poswiecacie tej stronie???czy jest jakies centrum dowodzenia, czy kazdy adnim na kompa w domu i tam dodaje fotki itd. itp.??

jak widac ciekawosc ludzka nie zna granic :P
sorry za zawracanie dupy :P

Napisane Aug 24, 2005, 3:50 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

prosze bardzo

pracujemy sobie w sklepie internetowym i jakis czas temu pojawił sie pomysł zrobienia portalu i sobie go zrobiliśmy ;)

wiec to dość proste ;P

kiedy sie nim zajmujemy? hmmmmmmm jak widać kiedy mamy czas ;)

a czy jest centrum dowodzenia - oczywiście w sklepie w szczecinie a w domach tez mamy kompy

Napisane Aug 24, 2005, 4:24 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez(ale bym banował) :P

Napisane Sep 2, 2005, 7:18 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heheh...który to sklep, to "centrum"??
wpadne chętnie z kolegami....
jeden ma bomby a pozostali mp5...

Napisane Nov 18, 2005, 9:42 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zzzyyy hmm ja zgaduje no ma z 3 lu 4 latka :D:D :> a ile ma naprawde ?????????

Napisane Dec 5, 2005, 10:09 pm
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mogę się wypowiedzieć jak to wygląda od strony moderatora :)

Tak więc.. codziennie siedzę tutaj po około 3 godziny (czasem mniej, czasem o wiele więcej)

Oczyszczam w tym czasie forum, oraz bacznie obserwuje komunikator nagradzajac odpowiednio (nad)aktywnych userow  B)

Napisane Dec 6, 2005, 12:54 pm Ostatnio edytowane Dec 6, 2005, 12:55 pm przez nEvErHoOd
Louie

Louie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Louie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh ciekawy jestem jak wygląda (i czy jest wogole) panel administracyjny stronki andergrand.pl :D Ja wiem tylko jak wygląda panel administracyjny mojego forum :P (www.wygibasik.fora.pl)
pozdro

Napisane Dec 6, 2005, 11:19 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oczywiscie że jest :]
może nie wyglada ale jest ;) (nie ma wygladac tylko działać)

Napisane Dec 6, 2005, 11:50 pm
seballl

seballl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seballl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam bana

edit Zyga
hmmmmmmm widać na forum tez ci sie przyda

Napisane Dec 6, 2005, 11:59 pm Ostatnio edytowane Dec 7, 2005, 8:26 am przez Zyga
Louie

Louie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Louie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ale wygląda tak jak skin andergrandu i kolory czy nie pracowaliście specialnie nad wyglądem?? A no i jak się wchodzi do panelu ;) chodzi mi o przycisk na ekranie

Napisane Dec 7, 2005, 2:12 pm
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy przy tworzeniu stronki pracował ktoś jeszcze? znaczy oprócz tej załogi co jest teraz?

Napisane Dec 8, 2005, 10:21 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

byłem w anderze w wakacje Za headshopem jest kurtyna i pisze nieupowaznionym wstep wzbroniony ... Administratorzy czy cos takiego... Spytałem sie wojtka czy moge sie spotkac ze STEINEM I ZYGĄ lecz on powiedział ze oni pracuja...( pewnie z browarkiem B))  ...wiem ze ander jest w dwuch czesciach na górze jest z FB snowboard i miliardami desek... drugi zas na dole i tam jest headshop i tysiace ciuchów widziałem tam mała kaske i chyba myche...jak dobrze pamietam  na górze sa 2 kasy jedna przy wyjsciu a druga na koncu... Jak dobrze pamietam to jest ten sklep na górze w kształcie litery O...  Powiedziałem wojtkowi ze siedze na portalu i jestem wielkim Robo_pl a on mi wreczył swięte nakleiki.... Na dole pochodziłem wróciłem na góre kupiłem FB i uciekłem na cheesburgera...

To moja super przygoda na anderze

*Napisane Dec 8, 2005, 10:24 pm Ostatnio edytowane Dec 9, 2005, 1:31 pm przez Robo_pl
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Robo_pl powiedział(a):
byłem w anderze w wakacje Za headshopem jest kurtyna i pisze nieupowaznionym wstep wzbroniony ... Administratorzy czy cos takiego... Spytałem sie wojtka czy moge sie spotkac ze STEINEM I ZYGĄ lecz on powiedział ze oni pracuja...( pewnie z browarkiem B))  ...wiem ze ander jest w dwuch czesciach na górze jest z FB snowboard i miliardami desek... drugi zas na dole i tam jest headshop i tysiace ciuchów widziałem tam mała kaske i chyba myche...jak dobrze pamietam  na górze sa 2 kasy jedna przy wyjsciu a druga na koncu... Jak dobrze pamietam to jest ten sklep na górze w kształcie litery O...  Powiedziałem wojtkowi ze siedze na portalu i jestem wielkim Robo_pl a on mi wreczył swięte nakleiki.... Na dole pochodziłem wróciłem na góre kupiłem FB i uciekłem na cheesburgera...

HEh:D

Napisane Dec 16, 2005, 3:36 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

blizzard1 powiedział(a):
Robo_pl powiedział(a):

HEh:D

rany boskie kim jest wojtek i czemu tu nikt takie nie pracuje :D
czemu nie pracuje tu tez kaska i stein :D

:P

Napisane Dec 16, 2005, 4:06 pm
voythaz2

voythaz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to voythaz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bart-ek powiedział(a):
Też chce być adminem:)

ja tez

Napisane Dec 17, 2005, 9:28 pm
patelnia88

patelnia88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patelnia88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też bym chiała zwiedzic ander.......::P:P

Napisane Dec 18, 2005, 10:23 am
ktlbmx

ktlbmx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ktlbmx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

patelnia88 powiedział(a):

możemy zwiedzić razem :P

Napisane Dec 18, 2005, 10:57 am
patelnia88

patelnia88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patelnia88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ktlbmx powiedział(a):
patelnia88 powiedział(a):

możemy zwiedzić razem :P

Teraz mi fajny pomysł do głowy wpadł........:):):)

Napisane Dec 18, 2005, 11:08 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Mega dużo!

Codziennie wsiadam rano do mojego hummera a szofer tylko pyta gdzie jechac ja w tym czasie popijam drinki z parasolką gdy docieramy do firmy on (sługa) wysiada pierwszy aby właczyć klimę na salonach  aby przypadkiem nie było za ciepło ani za zimno nareszcie siedze przy moim biurku jeszcze z 2 posty na forum i pora wracac do domu na dzis wystarczy pracy chyba musze wysłac sługę aby powiedział że za mało mi płacą. OK narazie, musze spadac bo zaraz sie moze okazać że robie nadgodziny. Janie zanieś mnie proszę do helikoptera nie zapomnij zabrać dziwek i narkotyków.

;)

edit Zyga
zapomniałem dodać że ostatnio mieliśmy mały remont
teraz jest troszke lepiej ale to jeszcze nie to
foto po remoncie

http://www.burj-al-arab.com/i/SITE_031118_09274995_0F1HH/content/CMS_031125_06535642_C3P2P/8FE386A8-1143-3174-FDA9D392450BD516.JPG

Napisane Jul 6, 2006, 3:01 pm Ostatnio edytowane Jul 6, 2006, 3:30 pm przez Zyga
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziwki... qfa znow mnie cos ominelo jak wypoczywalem na Hawajach...

Napisane Jul 6, 2006, 3:07 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja