Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Łożyska Grind King

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Łożyska Grind King, Model Bombers
Chirty

Chirty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chirty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sądzicie o tych łożyskach: GRIND KING MODEL BOMBERS
Jeździł ktoś już na nich? Szybkie są? Wytrzymałe?

ps. szukałem takiego topica i nic nie znalazłem

Dodany

*Napisane Nov 1, 2007, 10:42 am Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:11 am przez bydlak
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie widziałem wcześniej tych łożysk, ale powiem że fajnie wyglądają (chociaż i tak zaraz się wybrudzą i z wyglądu nic nie zostanie).

Ogólnie to polecam te łożyska >>TU<<

Są tanie i super się na nich jeździ. Mam je już troche i ciągle są dosyć szybkie i się nie rozpadły.

Napisane Nov 1, 2007, 10:53 am
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wytrzymalosc lozysk jest taka sama we wszystkich prawie... predkosc zalezy jak sie bujniesz, chyba ze sa wybitnie zmulone... wytrzymalosc zalezy od tego po czy m jezdzic i z czego skaczesz... np ja jezdze czesto po kostce brukowej i skacze z gapu na kostke, wtedy sie lozyska czesto sypia :(

Napisane Nov 1, 2007, 11:09 am
Chirty

Chirty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chirty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a może dałby ktoś recenzję kto jeździł na tych łożyskach?

Napisane Nov 1, 2007, 4:05 pm
kubiiic92

kubiiic92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubiiic92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja je mam i nienarzekam

Napisane Feb 2, 2008, 8:47 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja