Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » Piosenki z Reklam, Teleturnie...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Piosenki z Reklam, Teleturniejów, ogólenie z TV.
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widzę, że bardzo dużo ludzi pyta o piosenki z reklam może teleturniejów  ...
Dlatego zakładam temat.

Będzie takie miejsce jakby ktoś chciał czasem dowiedzieć się jaki utworek leci w jakiejś reklamie ;)

No i może ja zacznę :P bo akurat chciałbym takie dwa utworki ściągnąć ale nie znam niestety tytułów.Chodzi mi o reklamę:
REXONA
Gazeta Rzeczpospolita

Jeśli ktoś zna te dwa utwory byłbym wdzięczny za ich podanie ;)

Napisane Nov 3, 2007, 11:33 am
spasmo

spasmo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to spasmo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co to za muza z reklamy Orange Music bardzo ją lubię ale nie znam

*Napisane Nov 3, 2007, 7:16 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rexona  : Miss Li - Good Morning

Orange Music : September - Cry for you

Napisane Nov 3, 2007, 7:26 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nowajakosc powiedział(a):
Rexona  : Miss Li - Good Morning

Orange Music : September - Cry for you

nie nie :D Good Morning jest z reklamy Tele2.

Natomiast z Rexony jest coś innego.

Napisane Nov 3, 2007, 7:33 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To może z tej z projektantem jest dj aaron lacrate - kids stuff

Napisane Nov 3, 2007, 8:48 pm
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to ja mam pytanie o : LION [baton] - ta reklama co ziomus ze spadochornem skacze ;) elo

tak tak dokladnie to ! dzieki wielkie ;D

Napisane Nov 3, 2007, 8:52 pm Ostatnio edytowane Nov 3, 2007, 9:39 pm przez eddie0
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

nowajakosc powiedział(a):
To może z tej z projektantem jest dj aaron lacrate - kids stuff

Dokładnie :) Dzięki bardzo.

eddie0 powiedział(a):
to ja mam pytanie o : LION [baton] - ta reklama co ziomus ze spadochornem skacze ;) elo

Chyba chodzi CI o Vasco & Maitreya Jani - Woo Hoo
Tutaj jest

Napisane Nov 3, 2007, 9:20 pm Ostatnio edytowane Nov 3, 2007, 9:23 pm przez guumiis
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Proszę ;]

Lion : Vasco & Maitreya Jani - Woo Hoo

Napisane Nov 3, 2007, 9:21 pm
mateq21

mateq21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mateq21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli oglądasz tą reklamę/ filmik na kompie to możesz użyć do tego programu : tunatic , ma w bazie sporo piosenek. Potrzebny jest do tego mikrofon

Napisane Nov 3, 2007, 10:11 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

motorola razr 2, ta taka matrixowa

Napisane Nov 3, 2007, 10:18 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krzynowek powiedział(a):
motorola razr 2, ta taka matrixowa
shiny toy guns - le disko

Napisane Nov 3, 2007, 10:21 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Reklama w której walczą w metrze ?

Motorola : Shiny Toy Guns - Le Disko

Napisane Nov 3, 2007, 10:22 pm
peavey11

peavey11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peavey11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja może nie z reklamy, ani teleturnieju, ale z programu You Can Dance... Wostatnim odcinku, przy tej nutce tańczyli IDA I BŁAŻEJ, taki fajny rockowy kawałęk, jeśli ktoś zna tytuł to bym poprosił :P z góry thx

Napisane Nov 4, 2007, 8:50 am
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

peavey11 powiedział(a):
Ja może nie z reklamy, ani teleturnieju, ale z programu You Can Dance... Wostatnim odcinku, przy tej nutce tańczyli IDA I BŁAŻEJ, taki fajny rockowy kawałęk, jeśli ktoś zna tytuł to bym poprosił :P z góry thx

YCDPPT
tam pelno tego ;)

Napisane Nov 4, 2007, 11:18 am
Rolmopsik

Rolmopsik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rolmopsik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja poszukuję piosenkę z reklamy cyfrowego Polsatu z tą rodzinką co go ogląda i tam robią chińczyków, skaczą a piosenkę śpiewa koleś ;]

Napisane Nov 5, 2007, 7:29 am
Dziarno

Dziarno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha, ja szukam piosenki z reklami orbita, więcie, zdębiały , bielsko biały etc:D

Napisane Nov 5, 2007, 8:13 am
Z0LFiK

Z0LFiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Z0LFiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

peavey11 powiedział(a):

My Chemical Romance - Teenagers

Dziarno powiedział(a):

haha, ja szukam piosenki z reklami orbita, więcie, zdębiały , bielsko biały etc:D

Goldfrapp - Satin Chick (nie jestem pewny do nazwy wykonawcy ale tytuł na pewno ten)

Napisane Nov 5, 2007, 11:29 am
Tomss5

Tomss5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomss5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tez pytanie odnosie you can dance :

Zna ktoś tytuł tego kawałka przy którym tańczyła maria w poprzednim odcicku , bo na stronie ycd nie moglem znaleźć

Napisane Nov 5, 2007, 1:06 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Rolmopsik powiedział(a):
Ja poszukuję piosenkę z reklamy cyfrowego Polsatu z tą rodzinką co go ogląda i tam robią chińczyków, skaczą a piosenkę śpiewa koleś ;]

Dekoder Polsatu : What a Wonderful World - Louis Armstrong

Napisane Nov 5, 2007, 3:29 pm
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Z0LFiK powiedział(a):
peavey11 powiedział(a):

My Chemical Romance - Teenagers

nie!! to ida i blazej tanczyli do tego kawalka wiem bo mi sie spodobal :D i zwrocilem na to uwage :)

fakt - zlamilem hehe nie zauwazylem sory :P

Napisane Nov 5, 2007, 3:40 pm Ostatnio edytowane Nov 5, 2007, 7:57 pm przez eddie0
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja