Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Kryty skatepark (Łódź)

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kryty skatepark (Łódź), czy ktos cos slyszal czyktoscoswie
Bloomi

Bloomi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bloomi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogolnie : czy ktokolwiek ma jakies informacje o krytym skateparku w pieknym miescie Łodzi albo w okolicach ?  Bo nie wyobrazam sobie cala zime nie jezdzic na rolkach !! Jak ktos cos slyszal albo wie na ten temat plz piszcie ;]  :P  :P  :P

*Napisane Nov 6, 2007, 8:40 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

słyszałem ze w manufakturze będzie żeby to u wiarygodnić wpisałem w googlach to mi wyskoczyło cos takiego

"skatepark w manufakturze świetna miejscuwka"
źródło andegrand.pl

padłem :D :P :P

Napisane Nov 7, 2007, 5:31 pm
fbmasters

fbmasters

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fbmasters zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W manu bedzi ale dopiero za rok albo i dwa.

Napisane Nov 7, 2007, 5:41 pm
Bloomi

Bloomi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bloomi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:( to dluuugo sobie poczekam :/  :( :( :(

*Napisane Nov 7, 2007, 8:25 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Haha :D To mnie rozwaliliście! W MANU SKATEPARK??!!?? To byłby 8 cud świata. Daje sznase 1 do 1000000 ze będzie tam skatepark... xD Oblukajcie >>TO<< :) Jest nadzieja, że jednak Łódź nie będzie taką wioską bez porządnego SP ^^) Pozdro. :)

Napisane Nov 7, 2007, 8:34 pm
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Timonek ma racje w manu skatepark mial być juz rok temu... Mialo byc jakies glosowanie za wybudowaniem jakiegos osrodka sportow alternatywnych ale jaki byl wynik to nie wiem :P

Napisane Nov 9, 2007, 2:07 pm
GierekBike

GierekBike

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GierekBike zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Park Kultur Alternatywnych ma powstać w Łodzi. Stowarzysznie AlternatywaBMX oraz Alternatywna Łódź taki projekt stworzyli, jest to priorytetowy projekt Urzędu Miasta Łodzi. Więcej informacji znajdziecie na www.alternatywabmx.pl.

Napisane Nov 9, 2007, 6:06 pm
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Alternatywa jest spoko chodz rok temu mnie troche zdenerwowali z ta hala. Ale dobrze ze jest grupa ktora chcesz cos zrobic. Mogloby powstac alternatywadsk ktora by wspolpracowala z alternatywabmx :)

Napisane Nov 9, 2007, 9:39 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pabianice mają teraz w porządku prezydenta(mój były dyrektor) i ostatnio poszła prośba o sk8park i było o tym w TVP3, więc może coś z tego wyjdzie. Może gdyby nas Łódź wsparła pisząc do rady miasta P-ce że też by z niego korzystali to było by to prędzej zorganizowane, a wiadomo że korzystali byśmy z niego wszyscy. Z dojazdem też nie byłoby problemu, bo modernizują tory pod jakiś tam kozacki tramwaj.
Na razie zobaczcie filmik z TVP3:

PEACE

Napisane Nov 14, 2007, 11:15 am
Damn

Damn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Damn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

^^
"Jestem za"
no.... ja też
tylko ani ja ani on nie wyda tych 160tys ;]

*Napisane Nov 15, 2007, 1:19 pm
pekindsk

pekindsk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pekindsk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lol plac zabaw dla młodych ludzi xD

Napisane Nov 15, 2007, 10:11 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pekindsk powiedział(a):
lol plac zabaw dla młodych ludzi xD

Oni się na tym nie znają, więc co się dziwić... Na polskim w podstawówce mieliśmy jakiś temat o sportach i się spytaliśmy nauczycielki czy wie co to jest skatepark, to powiedziała że tor wyścigowy dla deskorolek xD
PEACE

Napisane Nov 24, 2007, 7:42 pm
detekflip3

detekflip3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to detekflip3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ohh podobno ma być syty ale to prawda że długo poczekamy na frajde w nowym skateoarku :(

Napisane Dec 6, 2007, 9:56 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak tak bardzo chcecie skateparku to się starajcie o to żeby powstał! Każdy skater / rolkarz czy też inny ktoś komu zależy aby powstał s-park napisał by petycje, zebrał pod nią kilkaset głosów (w szkole, na mieście, wśród skaterów, rodziny - tej bliższej, dalszej, sąsiedzi, kumple... wszędzie gdzie to tylko możliwe) Wysłać to kilka petycji, zbierać podpisy na petycje.pl (czy jak tam sie ta strona nazywa), rozgłosić ją na całą Polskę, również na wszystkich forach, w opisach gg, na e-maile wysyłać, aż wkońcu do urzędu miasta wysłać link. Iść osobiście, pisać do prasy, TV, nie tylko lokalnej, ale nadającej również na całą Polskę, szukać sponsorów... i to zadziała... a nie że tam się powie raz prezydentowi i później napisze bezczynnie na forum a.pl "Może i będzie za 2 lata" DZIAŁAĆ, DZIAŁAĆ, bo skatepark to nie jest wcale taka prosta sprawa.

Napisane Dec 8, 2007, 10:50 pm
Eudezeciak

Eudezeciak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Eudezeciak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No mogli by wykołować jakiś skatepark najlepiej w EUDEZET to bym się nie obraził!
A to, że w manu miał być park to nas w końa zrobili! nic tam nie będzie!
Bida straszna jest w tej Łodzi. Jest California ale chyba każdy się ze mną zgodzi, że to bardziej przypomina złomowisko nisz "plac zabaw dla młodzieży" jak to powiedział pan z wywiadu! <klałn> A Pan Dajmos kase którą dostał na remont wydał sobie na rower i założył pape na dach. (To jest właśnie Polska a nie elegancja Francja!) PZDR ŁDZ

Napisane Dec 9, 2007, 12:58 pm
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukhol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

frycol_hiphop powiedział(a):
Jak tak bardzo chcecie skateparku to się starajcie o to żeby powstał! Każdy skater / rolkarz czy też inny ktoś komu zależy aby powstał s-park napisał by petycje, zebrał pod nią kilkaset głosów (w szkole, na mieście, wśród skaterów, rodziny - tej bliższej, dalszej, sąsiedzi, kumple... wszędzie gdzie to tylko możliwe) Wysłać to kilka petycji, zbierać podpisy na petycje.pl (czy jak tam sie ta strona nazywa), rozgłosić ją na całą Polskę, również na wszystkich forach, w opisach gg, na e-maile wysyłać, aż wkońcu do urzędu miasta wysłać link. Iść osobiście, pisać do prasy, TV, nie tylko lokalnej, ale nadającej również na całą Polskę, szukać sponsorów... i to zadziała... a nie że tam się powie raz prezydentowi i później napisze bezczynnie na forum a.pl "Może i będzie za 2 lata" DZIAŁAĆ, DZIAŁAĆ, bo skatepark to nie jest wcale taka prosta sprawa.

Taaaa petycje już były dawane i robiliśmy co możemy a ten DOWN kropiwnicki i tak ma nas w dupie!!

Napisane Dec 9, 2007, 6:38 pm Ostatnio edytowane Jan 23, 2008, 6:26 pm przez Karwan89
bros92

bros92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bros92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

paswało by miał bliziutko mam wiec wreszcie było by gdzie jezdzic i mocherowe berety by nie mówił '' wandalu .....' itp.

Napisane Dec 11, 2007, 7:43 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

VERA dzieci... VERA!!

Napisane Jan 18, 2009, 10:14 pm
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Timonek powiedział(a):
VERA dzieci... VERA!!

vera to troche syyyf, ze wzgledu na nawierzchnie, i tlok ! Ale nie popadajmy w paranoje lepsze to niz nic :D

Napisane Jan 18, 2009, 10:30 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja