Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » gdzie i za ile mozna kupic sk...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
gdzie i za ile mozna kupic sklejke modelarską , gdzie i za ile mozna kupic sklejke
adzia31

adzia31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adzia31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdzie i za ile mozna kupic sklejke modelarską lub fornir i jaka grubość bedzie najllepsza
4mm

Napisane Nov 8, 2007, 2:13 pm Ostatnio edytowane Nov 8, 2007, 2:27 pm przez adzia31
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w sklepie modelarskim

Napisane Nov 8, 2007, 2:17 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

>TU<

Myślenie nie boli.

Nie wiem do czego chcesz tą sklejkę więc nie powiem Ci jaka grubość będzie najlepsza. proste

Napisane Nov 8, 2007, 2:18 pm
adzia31

adzia31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adzia31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zeby wyłozyc podłoge do fingerpark

Napisane Nov 8, 2007, 2:20 pm
peperoni

peperoni

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peperoni zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

modelarska jest adroga kup 4mm bo tańsza

Napisane Nov 8, 2007, 2:22 pm
adzia31

adzia31

Member
Wyświetl posty

ale gdzie mazna taką kupic i za ile mniej wiencej

Napisane Nov 8, 2007, 2:27 pm
peperoni

peperoni

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peperoni zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w każdym budowlany za ile nie chce klamac nie wiem dokładnie

Napisane Nov 8, 2007, 3:07 pm
sk8mets

sk8mets

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8mets zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w budowlanym lub w stolarskim  ;)

Napisane Nov 8, 2007, 6:47 pm
Mlody94

Mlody94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mlody94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kupiłem w nomim za 30 zł jest metr kwadratowy sklejki 6 mm ja zniej będe robił miejszcówki a na finger park mam od taty z pracy taka strasznie gruba

Napisane Nov 26, 2007, 3:09 pm
cliche001

cliche001

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cliche001 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sklep drzewny , ok 30 zł za m2 , a jak na podłoge pod fb park to ok 4 mm , moze być i ciensza

Napisane Nov 26, 2007, 4:11 pm
barmik2

barmik2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barmik2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ehh... ja miałem kupować sklejke,ale widze że ceny dośc spore :/

Napisane Dec 4, 2007, 9:30 pm
speedySK8

speedySK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to speedySK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W każdej drewutni i sklepie budowlanym!

Napisane Dec 22, 2007, 6:39 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja