Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Ranking GTA

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ranking GTA
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wpadłem na ekstra pomysł abyście pisali swoje ulubione części GTA.No i jakby mógł jakiś mod albo admin to niech zrobi ankiete.
Oto moje typy
1.GTA San Andreas
2.GTA III
3.GTA Vice City
4.GTA Vice City Stories
5.GTA 2

Napisane Nov 9, 2007, 6:33 pm
glosnik

glosnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to glosnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja mysle ze każda z czesci powinna być na pierwszym miejscu. tej serii nie mozna tak sobie porownac, kazda ma swoj wlasny klimat i zyje wlasnym zyciem.

no to jesli tak to wg mnie:
1. san andreas gta II vice city i gta III

Napisane Nov 9, 2007, 6:38 pm Ostatnio edytowane Nov 9, 2007, 6:44 pm przez glosnik
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

glosnik powiedział(a):
a ja mysle ze każda z czesci powinna być na pierwszym miejscu. tej serii nie mozna tak sobie porownac, kazda ma swoj wlasny klimat i zyje wlasnym zyciem.

Nie.Chodzi o subiektywny ranking.

Napisane Nov 9, 2007, 6:42 pm
Huntet

Huntet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Huntet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wg Mnie To:
1.GTA San Andreas
2.GTA Vice City
3.GTA Vice City Stories
4.GTA 2
5.GTA III
6.GTA London
7.GTA 1

Napisane Nov 9, 2007, 6:54 pm
Bejsbol

Bejsbol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bejsbol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1.Vice City
2.San Andreas
3.GTA III

Od kiedy maniek posługujesz się takimi słowami jak "subiektywny"?!Następny...znasz takie coś jak "pytanie retoryczne"?
XYVA powiedział(a):
Nie karmcie takich trolli jak maniek...
wyjatkowo paskudny typ trola zagrodowego.

Punkt dla ciebie :D

Napisane Nov 11, 2007, 4:59 pm Ostatnio edytowane Nov 12, 2007, 5:57 pm przez Bejsbol
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MANIEK000 powiedział(a):
Wpadłem na ekstra pomysł abyście pisali swoje ulubione części GTA.No i jakby mógł jakiś mod albo admin to niech zrobi ankiete.
Oto moje typy
1.GTA San Andreas
2.GTA III
3.GTA Vice City
4.GTA Vice City Stories
5.GTA 2

1. San Andreas pod wzgledem gry
1. Vice City - klimat
3. III
4. II

a w VC Stories - nie gralem , natomiast chyba zapomniales o Liberty City...

Napisane Nov 11, 2007, 7:55 pm
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja przyznam, że nie grałem we wszystkie części GTA. Ale z tych, które sprawdziłem zrobię ranking  ;)

1. GTA San Andreas (klimat gry, zajebiście wykonane misje, liczne mody i parę innych rzeczy powodują, że gra to prawdziwy klasyk)
2. GTA Vice City (Odrazu kojarzą mi się hawajskie koszule, prawdziwy geniusz)
3. GTA London (Oldschool xD)
4. GTA III (Zaczyna się grafika 3D, dobrze przemyślane ale jednak ta część najmniej mi odpowiada).

Bejsbol od kiedy jesteś na forum, że udajesz cwaniaka i, że znasz Mańka na wylot? Może się zdaje niektórym dziwne (pm'y, które dostaję),  że często przyznaje Mańkowi rację. Każdy ma swoje sugestie i opinie, a to, że często zgadzam się z jego racjami to już czysty przypadek. Czemu napisałeś to małymi literkami, jeśli chcesz mu coś powiedzieć to mów szczerze, a nie piszesz małymi literkami z myślą, że maniek ma słaby wzrok  :rolleyes:

Napisane Nov 11, 2007, 8:15 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

harnasiek powiedział(a):

Bejsbol od kiedy jesteś na forum, że udajesz cwaniaka i, że znasz Mańka na wylot? Może się zdaje niektórym dziwne (pm'y, które dostaję),  że często przyznaje Mańkowi rację. Każdy ma swoje sugestie i opinie, a to, że często zgadzam się z jego racjami to już czysty przypadek. Czemu napisałeś to małymi literkami, jeśli chcesz mu coś powiedzieć to mów szczerze, a nie piszesz małymi literkami z myślą, że maniek ma słaby wzrok  :rolleyes:

Tosiam cie krejzolQ;*;* mhihiihi

Napisane Nov 11, 2007, 8:41 pm
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1 san andreas
2 vice city
3 gta III

Napisane Nov 11, 2007, 9:02 pm
kaken

kaken

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaken zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eddie0 powiedział(a):
MANIEK000 powiedział(a):
Oto moje typy
1.GTA San Andreas
2.GTA III
3.GTA Vice City
4.GTA Vice City Stories
5.GTA 2

1. Vice City - klimat
3. III
4. II

Liberty City to GTA III

Napisane Nov 11, 2007, 9:11 pm
Chaosik007

Chaosik007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chaosik007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@MANIEK

Nie obrażaj innych. Jak Cię prześladują w szkole to nic nie poradzę jedź sobie po koledze z klasy, ale nie tutaj.

@topic

1. Sa
2.  Vice City (pierwsze GTA gdzie można wyskoczyć z samochodu ^^))
3.    GTA 2 (hmhmh... ten klimacik)
4.    GTA London ( hardcore xD)

Reszta jaka była taka była... dało się pograć ale nie zachwycało.

Napisane Nov 11, 2007, 9:50 pm Ostatnio edytowane Nov 11, 2007, 9:50 pm przez Chaosik007
RasDSK

RasDSK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RasDSK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MANIEK000 powiedział(a):
kaken powiedział(a):
eddie0 powiedział(a):
MANIEK000 powiedział(a):
Oto moje typy
1.GTA San Andreas
2.GTA III
3.GTA Vice City
4.GTA Vice City Stories
5.GTA 2

1. Vice City - klimat
3. III
4. II

Liberty City to GTA III

hahah ty głupia cipo....Liberty City Stories to inna wersja gry.Poczytaj se...YNTELYGENCIKU

Misiu, nie denerwuj się, odejdź od komputera, odpocznij...
Primo, piepszysz farmazony. Eddie napisał Liberty City, nie Liberty City Stories, a kaken słusznie go poprawił. Więc nie masz racji. Z resztą, nawet, gdybyś ją miał, naucz się trochę kultury i nie wyzywaj innych.

Do tematu, Na pewno pierwsze miejsce u mnie zajmie Vice city, za niepowtażalny klimat, potem San andreas, za ogromny teren i namiastkę klimatu i Trójka, chociaż nie przypadła mi do gustu... Tyle. Bless.

Napisane Nov 11, 2007, 10:05 pm Ostatnio edytowane Nov 11, 2007, 10:06 pm przez RasDSK
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. GTA 1 (Po prostu KLASYK ! Myślę, że każdy ceniony się gracz powinien zagrać w tą grę niejeden raz)
2. GTA: San Andreas (Duża grywalność, duży "świat" i w ogóle bardzo miło się grało).
3. GTA 2 (GRYWALNOŚĆ ! )
4. GTA 3 i GTA Vice City (Razem na 4. miejscu. Jakoś mi nie przypadły,te obie części, do gustu.
5. GTA Liberty City Stories (Niski framerate(na ps2) dał się we znaki, według mnie ta część była robiona "na siłę", by coś nowego wypuścić.)

W inne części nie grałem, więc ich nie oceniam.

Napisane Nov 11, 2007, 10:06 pm
Pawelek06

Pawelek06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pawelek06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. San Andreas ( jest tu co doroboty jest to naciekawsze jak dlamnie część )
2. Vice City ( bo ma fajny klimat )
3. GTA 3 ( bo ma taki klimat którego niejestem w stanie opisac ;D )

Napisane Nov 11, 2007, 10:27 pm
XYVA

XYVA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XYVA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1.san andreas 2.vice city 3. vice city stories. Nie karmcie takich trolli jak maniek...
wyjatkowo paskudny typ trola zagrodowego.

Napisane Nov 11, 2007, 10:39 pm
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ku*wa dzieci! jasne ze chodzilo o stories ... liberty city wogole nie wyszlo! wyszlo tylko stories wiec chyba jest oczywiste ... i nie slusznie mnie poprwail bo liberty city to 1 a gta III to drugie! nawet z tym stories bowiem wikipedia mowi ze nie wyszlo liberty city [bez stories] !!! :/

Napisane Nov 11, 2007, 11:08 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwsze miejsce troche trudno mi wyznaczyć:P ale będzie tak:
1. GTA SA - jednak umieszcze je na pierwszy miejscu, ponieważ ten klimat, który jest jak dla mnie idelany, to jest to co lubie. Te biedne dzielnice LS, zachowanie ludzi, ich mowa oraz ubiór :) Świetne misje, gra rozbudowana, nawet jeśli gre się już przejdzie zawsze znjadzie się coś do roboty by się nie nudzić :)
2. GTA VC - super, misje - jak dla mnie bomba. Klimat... :D On jest świetny, kocham, te czasy lata 80, słońce, plaża i te hawajskie koszule. (to tak jak bardo lubie filmy z tamtych lat)
3. GTA I - sentyment do tej gry mam ogromny, jak dla mnie to także jest bardzo dobra gra
4. GTA VCS - tak jak w VC, ten sam klimat, lecz jak dla mnie gorsza od VC
5. GTA III - zabardzo nie przypadło mi do gustu, może ze względu na klimat panujący w grze
6. GTA II - na początku jarałem się tą grą, lecz szybko mi przeszło, dużo gorsza od części I

W GTA London nie miałem przyjemności zagarać, tak samo jak w LCS ;)

Ogólnie dla mnie dwie pierwsze pozycje na liście są jednymi z najlepszych gier jakie kiedykolwiek powstały.

Napisane Nov 12, 2007, 11:37 pm
skiindziel

skiindziel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skiindziel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. GTA LCS - mimo, że nie ma tam tylu możliwości i bajerów, gra jest świetna. Ma najlepszą fabułę i najfajniejsze misje z całej serii i najbardziej mnie wciąga... nie gadajcie, że była robiona na siłę, jak dla mnie to świetna gra.
2. GTA VCS - klimat, misje, fabuła, a przede wszystkim genialna muzyka (V Rock)
3. GTA III - gra ma to coś... od zawsze ją lubiłem i zawsze będzie dla mnie dobra
4. GTA SA - klimat jest fajny, dużo możliwości, wielki teren, ale niestety fabuła jest nuuudna... na początku całkiem ciekawa, ale potem jest do dupy... misji jest dużo, ale im dalej sie dojdzie tym są nudniejsze
5. GTA VC - na 5 miejscu, ale bardzo ją lubię, za wszystko ;]
6. GTA I i II - klasyki, kiedyś sie grało :)
7. GTA London - dobra, ale nie przebiła jedynki

grałem też w Gta Advance, ale nie dużo więc wolę nie oceniać...

Napisane Nov 13, 2007, 12:01 am Ostatnio edytowane Nov 13, 2007, 12:12 am przez skiindziel
Sonku1

Sonku1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sonku1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój ranking:

1. GTA: SA (zajebisty klimat i fabuła)
2. GTA: VC (bardzo podobała mi się fabuła)
3. GTA III (nawet fajny ponury klimacik)
4. GTA II (pierwsze gta w jakie grałem)  B)

Napisane Nov 13, 2007, 12:07 am
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. GTA San Andreas za rozbudowaną fabułę
2. GTA III za klimat i niezapomniane przeskakiwanie przez most do drugiego miasta (dawno nie grałem, a to zawsze mi sie przypomina)
3. Vice City po prostu mi się podobała.

No i jeszcze gralem w GTA II ale ta grafika mi nie odpowiada :D

Napisane Nov 13, 2007, 3:22 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja