Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Skad wziasc plexe na box'a?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Skad wziasc plexe na box'a?, albo cos co sie nada...
wQaldas

wQaldas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wQaldas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam juz wykonanego bardzo ladnego box'a jest solidny i wogole malina ale nie mam pomyslu czym pokryc wierzchnia warstwe zeby spokojnie mozna bylo po tym smigac bez wiekszych obaw o decki :stare:

Napisane Nov 10, 2007, 11:38 am
dam6l

dam6l

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dam6l zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

panele od podlogi są śliskie, możesz ich użyć

Napisane Nov 10, 2007, 6:30 pm
wQaldas

wQaldas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wQaldas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wg. mnie przemokna i bedzie 'shit'

Napisane Nov 15, 2007, 11:01 pm
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

napewno w jakiejs churtowni z takimi zeczmi mozesz kupic plexe :)

tak mi sie wydaje przynajmniej :)

Napisane Nov 16, 2007, 2:29 pm
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja polecam taki plastik jak na bilbordach. Przejdź się do jakiejś firmy reklamowej i zapytaj o takie zbędne reklamy. Mój sąsiad pracował w Eskadrze i mi dał tego w 3 dupy. A to jeszcze przy okacji nie jest twarde.

pozdro :)

Napisane Nov 17, 2007, 9:29 am
rysiu115

rysiu115

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rysiu115 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

plexa peka ;]  mozna dac zwykla blache

Napisane Mar 19, 2008, 8:55 pm
kisiel15

kisiel15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kisiel15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

plexi jak jest dobrze podbarte od dolu jest zajbeiste. blacha jest hujowa, przetestowalem. plexi mozna kupic wszedzie, castorama, obi itp. nawet w necie na allegro jest. nazywa sie to chyba polietylen. emanko

Napisane Apr 1, 2008, 7:41 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no w castoramie nomi powinny byc takie rzeczy
ale moga byc drogie xDD
albo w necie poszukaj

yO!

Napisane Apr 1, 2008, 8:17 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja