Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Gimnazjum z rolkami na WF-ie

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gimnazjum z rolkami na WF-ie
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przed chwilą widziałem program "Uwaga" na TVNie i był tam reportarz o pewnym gimnazjum  w Rzeszowie o tym, że facet od WFu (Konrad Tomaka, jeździ 12 lat) jeździ z dzieciakami na lekcjach na rolkach!!! Chodzić do takiej szkoły to moje marzenie tak btw :P a co Wy o tym myślicie?
P.S. Kto chce zobaczyć ten reportarz, niech włazi na
artykuł

url

Napisane Nov 16, 2007, 8:06 pm Ostatnio edytowane Nov 17, 2007, 11:34 pm przez olas11
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zeby sprzet byl nie drogi chodzi o skatepark to jak by sie wyblagalo dyre to moze i by sie postarala a jak ja zalatwialem skatepark z kilkoma kolegami to maly kosztorys nas wyniosl grubo ponad 40tys.zl bez nawierzchni wiec taka inwestycja nikomu sie pyli. Oczywiscie mozna by pomarzyc o tym ale nic wiecej:(

Napisane Nov 20, 2007, 7:40 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja was zdziwię kiedy wam powiem że w 6 podstawówce cały rok graliśmy w hokej na rolkach :)

Napisane Nov 20, 2007, 10:35 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie uważacie że sport by się za bardzo skomercjalizował jeżeliby było więcej takich szkół? Czy może wam to obojętne?

Napisane Nov 21, 2007, 7:58 pm
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

frycol_hiphop powiedział(a):
Nie uważacie że sport by się za bardzo skomercjalizował jeżeliby było więcej takich szkół? Czy może wam to obojętne?

no i co z tego? cieszmy sie wlasna zajawa a nie komercja itd - nie zwracajamy na to uwagi...

Napisane Nov 21, 2007, 8:51 pm
franczesko

franczesko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to franczesko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wodzu dużo zrobił dla rozwoju rolek w naszym mieście (ja jeżdże na desce). Widać coraz więcej zainteresowanych - młodych i starych. Przyczynił sie także do powstania skateparku w Rzeszowie. Chwała mu za to. Ave

Napisane Nov 21, 2007, 8:51 pm
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj nauczyciel WF bardzo poparl ten pomysl ale powiedzial ze bardzo marne sa szanse na to aby w szkole bylo na WF mozna jezdzic na rolkach. Jak znajde pare osob to moze postaram sie o zgode Dyrektora:D

Napisane Nov 21, 2007, 9:44 pm
kamil909

kamil909

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamil909 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajnie tez bym chciał na WF jeździć na rolkach albo lepiej naa desce :D

Napisane Nov 29, 2007, 9:29 pm
FLOREKsk8

FLOREKsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FLOREKsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem iść do ósemki ale nie chcialem moze i fajnie jest na rolkach ale ja kocham jedno -deske.
Poza tym cała zwalona klasa z podstawówki poszła do gim nr 8  w Rzeszowie wieć nie bylo  bata.  Mój kumpel jest tam i jeździ ale i tak wole deske.

Jedyne co mi sie w "wodzu" podoba to to że jest fajnym ziomkiem i  że oczywiście starał się dla skateparku DZIEKI WODZU!!!

Napisane Dec 3, 2007, 4:32 pm
adas10

adas10

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adas10 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WIĘCEJ TAKICH NAUCZYCIELI!!!!!

Napisane Dec 4, 2007, 9:46 am
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajne, to moglo by się sprawdzić i wciągnąć w to wiele osób!
Podoba mi sie pomysł

Napisane Dec 6, 2007, 3:42 pm
Pela92

Pela92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pela92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pomysł zaczepisty. ale gdyby tak w wielu szkołach to wprowadzono to ilu przecież byłoby ludzi dobrych w rolkach, mozna by jeszcze np deske, czy inne. hulajknoga itd. normlanie extra

Napisane Dec 10, 2007, 4:06 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pela92 powiedział(a):
pomysł zaczepisty. ale gdyby tak w wielu szkołach to wprowadzono to ilu przecież byłoby ludzi dobrych w rolkach, mozna by jeszcze np deske, czy inne. hulajknoga itd. normlanie extra

Powiem tak, pomysł z rolkami nie był z dupy wyciągnięty. Żeby dyrekcja, a później kuratorium zaakceptowało ten pomysł, ten nauczyciel musiał go poprzeć jakimiś argumentami, typu: rolki poprawiają koordynację ruchową, sprawność fizyczną, wyrabiają mięśnie, jakieś takie :P A że młodzież zacznie się częściej pokazywać na zajęciach i chętniej w nich uczestniczyć... to niestety nie wystarczy.

Napisane Dec 10, 2007, 9:03 pm Ostatnio edytowane Dec 10, 2007, 9:04 pm przez Kasper69
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widać że pan Konrad lubi to co robi, pomysł jak dla mnie jest świetny. Jest to urozmaicenie lekcji, odejście od codzienności. Napewno wielu uczniów się tym podjarało, ale wydaje mi się że z czasem to też minie. Choć ja sam na rolkach nie jezdże taką jedna godzine mógłbym tak pojeździć:) Więcej takich nauczycieli :)

Napisane Dec 10, 2007, 9:42 pm
detekflip3

detekflip3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to detekflip3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

My mamy rolki ale takie zwykle nie wyczynowki  i jezdzimy nieraz na W-f'ie i kiedys myslelismy rzeby nam kolo szkoly zrobili skatepark i na dechach na w-f'ie latac  |*_*|

Napisane Dec 11, 2007, 3:08 pm
budyn12

budyn12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to budyn12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiem widzialem to .Kurde chaiolbym tam chodzic ale powiem ci ze umnie w ginazjum tez jezdzimy tak z 3 razy w iesiacu na w-f na rolkach :)

Napisane Dec 14, 2007, 9:02 pm
lisek31

lisek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lisek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BAM96 powiedział(a):
szkoda ze nie ma tak z decha  :( ale popieram na rolkach tez na wf tez bym posmigal  :)

To byłby totalny wypas

Napisane Dec 16, 2007, 2:31 pm
myszarap

myszarap

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to myszarap zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja chodze do technikum i na wfie jezdze na deskorolce :D

Napisane Dec 16, 2007, 7:55 pm
kuboloS

kuboloS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuboloS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aaa też to ogladałem :P ale wydaje mi sie że wasze marzenia żeby to było w innych szkołach sie nie spełnia  :( 

Napisane Dec 18, 2007, 5:25 pm
Supran

Supran

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Supran zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BAM96 powiedział(a):
szkoda ze nie ma tak z decha  :( ale popieram na rolkach tez na wf tez bym posmigal  :)

chyba bym nie chciał, jeżeli w grę wchodziłaby denia, wtedy cała polska na w-fie miała by deske i deska przestała by być takim oryginalnym"sportem" jakim jest
pozdro

Napisane Dec 18, 2007, 8:38 pm
BAM96

BAM96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BAM96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Supran powiedział(a):
BAM96 powiedział(a):

chyba bym nie chciał, jeżeli w grę wchodziłaby denia, wtedy cała polska na w-fie miała by deske i deska przestała by być takim oryginalnym"sportem" jakim jest
pozdro

nie mow ze nie posmigal bys na desce na w-f
a no prawda ze by byl tak jak pilka nozna  :(
no to  chociaz na dodatkowej godzinie w-f hehe zartuje  :P

Napisane Dec 25, 2007, 5:08 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja