Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Gimnazjum z rolkami na WF-ie

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gimnazjum z rolkami na WF-ie
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przed chwilą widziałem program "Uwaga" na TVNie i był tam reportarz o pewnym gimnazjum  w Rzeszowie o tym, że facet od WFu (Konrad Tomaka, jeździ 12 lat) jeździ z dzieciakami na lekcjach na rolkach!!! Chodzić do takiej szkoły to moje marzenie tak btw :P a co Wy o tym myślicie?
P.S. Kto chce zobaczyć ten reportarz, niech włazi na
artykuł

url

Napisane Nov 16, 2007, 8:06 pm Ostatnio edytowane Nov 17, 2007, 11:34 pm przez olas11
sk8korek

sk8korek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8korek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lol u nas w Chełmie w budzie tez jezdzimy na rolkach ;]

Napisane Dec 25, 2007, 10:23 pm
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale inteligent o kurcze oryginaly sport no nie wytrzymam a jaki sport jest nie originalny wedlug ciebie co??
bo ja nie wiem powiedz mi. na w-f kazdy by posmigal a w szczegolnosci w zime bo to okres gdzie nie ma jezdzic. no chyba ze u was sa kryte no to spox ale tak jak u nas to z wielka checia:) Originalny sport no nie wytrzymam<rotfl>

Napisane Dec 25, 2007, 11:54 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo fajny pomysl ale kosztowny.. zeby jeszc eto wypalilo to musza sie kilka czynników razem zgrac...
1 dyrektor przychylny
2 kasa
3 m-ce
4 ludzie
5 nieobliczanosc metnalna ludzi...

Napisane Jan 2, 2008, 8:09 pm
kuba92

kuba92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuba92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak bylem na PTG to on jezdzil z chlopakami z Hedon Skate...zdaje mi sie ze on w tym teamie jest...ale ja nie jezdze na rolkach wiec nieznam sie:D

*Napisane Jan 4, 2008, 10:43 am
Stand

Stand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szkoła z deskorolkami na w-f jest nie możliwa. Szkoła kupuje sprzęt a jakieś dziecko np.
przy jakimś triku złamie deskę ,a załóżmy ,że jego rodzice nie pracują ,to co będzie?
Z rolkami jest w ogóle inaczej rolek nie da się złamać... Wiedz dobrze ,że przynajmniej jeden sport extremalny jest na w-f w przynajmniej jednej szkole w Polsce!!!

Napisane Jan 4, 2008, 11:16 pm
ZuzzRaP

ZuzzRaP

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZuzzRaP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kasper69 powiedział(a):
Przed chwilą widziałem program "Uwaga" na TVNie i był tam reportarz o pewnym gimnazjum  w Rzeszowie o tym, że facet od WFu (Konrad Tomaka, jeździ 12 lat) jeździ z dzieciakami na lekcjach na rolkach!!! Chodzić do takiej szkoły to moje marzenie tak btw :P a co Wy o tym myślicie?
P.S. Kto chce zobaczyć ten reportarz, niech włazi na
artykuł

url

widzialam to B)

syte xD

Napisane Jan 8, 2008, 6:06 pm
tomaszeks

tomaszeks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomaszeks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do takiej szkoly by sie chodzilo... mozna wtedy uciec od szarej codziennosci i pzry tym sie uczyc jakis trikow ;d

Napisane Jan 8, 2008, 10:29 pm
fpskate

fpskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fpskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to fazowy pomysł też bym tak sobie pojezdził

Napisane Jan 10, 2008, 5:38 pm
souris

souris

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to souris zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też oglądałam ;) marzenie chodzic do takiej szkoły... ;D ^^)

Napisane Jan 31, 2008, 3:24 pm
matij95

matij95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matij95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tez tak chce :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Caly wf na rolkach to bylby cud

Napisane Mar 1, 2008, 7:30 pm
szarus

szarus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szarus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lordwieron powiedział(a):
Pierwszy raz w życiu czegoś komuś zazdroszczę. Nawet Bill Gates sie przy tym chowa.

lol
ja też bym tak chciał i może się uda bo nauczyciel od WFu nam na wszystko pozwala

Napisane Mar 2, 2008, 8:32 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie moge xDDD Taki w-f miec to marzenie ;d PYYCHAA :D

Napisane Mar 7, 2008, 10:58 pm
smoczek

smoczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to smoczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chcialbym chodzic do takiej szkoly :)

Napisane Mar 9, 2008, 5:53 pm
Damianziom

Damianziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Damianziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tez bym chciał chodzić ale ja jestem z Przemyśla : /

Napisane Apr 23, 2008, 9:29 am
monkey255

monkey255

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to monkey255 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nom  :rolleyes: niedość ze ten gościu robi lekcje na roleckach to dla bardziej kreatywnych robi jeszcze treningi na miejscówkach... za to dobiero respekt :P

Napisane Apr 23, 2008, 2:55 pm
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

My w ramach WF-u chodzimy na rolki xD Mnie jeszcze ani razu nie było, bo mam zepsutą kostkę, ale z tego, co słyszałem to jest to nieciekawe :/ Muszą jeździć w pełnym komplecie ochraniaczy (kask, na łokcie, na kolana, na nadgarstki) i uczą się jakichś pjerdołów xD

Napisane Apr 23, 2008, 6:31 pm Ostatnio edytowane Apr 23, 2008, 6:31 pm przez jakubiks
urinalxD

urinalxD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to urinalxD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe xD świetny pomysł. xD kurde, gdyby u nas tak było.. ; . :cyclops:

Napisane Apr 27, 2008, 5:14 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja