Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Supra

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Supra
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam mial ktos te buty? Wytrzymale? Wygodne? Jaki model? :rolleyes:

Dodany

Napisane Nov 20, 2007, 8:51 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:27 am przez bydlak
bam667

bam667

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bam667 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam model Cali
Co do wytrzymalosci to sie nie wypowiadam bo mam je dopiero od tygodnia,Ale jednego jestem pewien...tak dokładnie wykonanych butów nigdy nie widziałem!

Napisane Nov 20, 2007, 9:32 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ZAJEBISTE! Nie ma lepiej wykonanych butów oraz wygodniejszych... Pozdro!

Napisane Nov 21, 2007, 3:31 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wlasnie kupilem te buty!

Ellington Double E Black/White
http://lamina.fi/shop/pics/MED/12623_MED.jpg

Mial ktos je?

Napisane Nov 21, 2007, 8:29 pm
VibroAkcja

VibroAkcja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VibroAkcja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mistrze
styl

Napisane Dec 6, 2007, 6:19 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w pytę są te buciki, oceniając dizajn. marzą mi się Skytop ;p wg mnie niewypałem jest model Erika Ellingtona, osobiście jak dla mnie jest to jeden z najbrzydszych butów jakie widziałem ;p

Napisane Dec 6, 2007, 6:34 pm
VibroAkcja

VibroAkcja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VibroAkcja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jamie_thomas powiedział(a):
w pytę są te buciki, oceniając dizajn. marzą mi się Skytop ;p wg mnie niewypałem jest model Erika Ellingtona, osobiście jak dla mnie jest to jeden z najbrzydszych butów jakie widziałem ;p

no co ty... sprawdź na stronie supra niby ten sam model ale bardzo różnią sie ksztaltami i niektóre akurat (brązowe  EE ;p) są mistrze... :) sprawdz tu

Napisane Dec 6, 2007, 6:41 pm Ostatnio edytowane Dec 6, 2007, 6:43 pm przez VibroAkcja
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ok :D blue dippes jeszcze mi ujdą, ale te co są do kupienia na anderze to jak dla mnie poraaażka :D naprawdę kiepski model zrobili, tzn. może ja mam spaczony gust ;p swoją drogą Vulk są ciekawe.

Napisane Dec 6, 2007, 6:51 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://suprafootwear.com/i/prod/600x600/S18006-add.jpg
zajawa!!

Napisane Dec 6, 2007, 7:07 pm
peavey11

peavey11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peavey11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Supra robi świetne buty!!!! Dużo się na ich temat nasłuchałem, a tak poza tym  jeździ tam Chad Muska, którego za bardzo nie lubię, ale to nie na temat :P Jak masz kasę to kup, będziesz zadowolony :P

Napisane Dec 6, 2007, 8:08 pm
detekflip3

detekflip3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to detekflip3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

według mnie to one sa w stylu Tupaca

Napisane Dec 6, 2007, 9:26 pm
wary

wary

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wary zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie dość, że brzydkie to jeszcze prawie identyczne jak jego pro model w emerice. CO jak dla mnie jest brakiem kreatywności.

Napisane Dec 6, 2007, 10:16 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

wary powiedział(a):

nie dość, że brzydkie to jeszcze prawie identyczne jak jego pro model w emerice. CO jak dla mnie jest brakiem kreatywności.

ble ble ble ;P Te brazowe sa zaj*biste xD

Napisane Dec 7, 2007, 2:57 pm
peavey11

peavey11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peavey11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

portfelik powiedział(a):
zajawa!!

Tych akurat bym za darmo nie chciał :stare:

Napisane Dec 7, 2007, 6:07 pm
tulib96

tulib96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tulib96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

peavey11 powiedział(a):
portfelik powiedział(a):
zajawa!!

Tych akurat bym za darmo nie chciał :stare:

za darmo to tak na allegro by się opyliło B)

Napisane Dec 7, 2007, 6:50 pm
icewentura

icewentura

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to icewentura zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co to za model i ile on kosztuje?Ten ze zdjęcia...

Napisane Dec 7, 2007, 8:56 pm Ostatnio edytowane Dec 7, 2007, 8:57 pm przez icewentura
bam667

bam667

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bam667 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten model to skytop w kolorze Black/floral kosztuje okolo 120 dolcow <omg> :cyclops:

Napisane Dec 8, 2007, 12:54 am
szczepan13

szczepan13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szczepan13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Supra... mmmm marrzonkoooo  :) chciał bym mieć model Ellingtona  ;) moze se kiedys kupie... :rolleyes:

Napisane Dec 8, 2007, 5:46 pm
buzy

buzy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buzy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiekszosc modlei mi sie niepodoba np. modle  mojego ulunionego ridera erica elinghtona mi sie niepodobaja i bym nigdy ich niekupił

Napisane Dec 8, 2007, 9:01 pm
Gucio93

Gucio93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gucio93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam ten model http://pl.skate-europe.com/details/41927-buty_supra_model_ryder_mid.html  i jestem z nich zadowolony choc mam je od 4 dni;p ale sa wygodne dobrze skacze sie w nich ze schodkow ;D polecam ;)

Napisane Dec 24, 2007, 5:57 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja