Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » zBUTowani

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
zBUTowani, sneakers itd.
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heeeello,

wątek o sneakarsach, butach o ciekawym designie itd. NIE WRZUCAMY tu typowych nieciekawych butów deskorolkowych, nie chcę widzieć tu żadnych Lando, Cormaxów itd. pierwszych z brzegu.

za wszelkie posty NIE NA TEMAT, prowokacje, podśmiechujki itd. będę nagradzał WARNEM.

LEGIT czy FAKE?

1. prosimy sprzedawcę o numer seryjny i nazwę buta, następnie wpisujemy je w google i szukamy w sklepach internetowych czy wszystko się zgadza - jeśli nie - FAKE.
2. porównujemy wygląd buta ze zdjęciami ze sklepów internetowych.
3. przydatne strony:

PYS
SNEAKERFREAKER
SOLEPEDIA

4. lista sprzedawców FAKE na Allegro (wg PFS i SHC):
FAKE SPRZEDAWCY

5. lista sprzedawców LEGIT (wg PFS i SHC):
[http://www.swaggerhypeclub.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=13]LEGIT SPRZEDAWCY[/url]

6. głupie pytania legit/fake będę karał warnem (nie wliczając sytuacji nadzwyczajnych, nietypowych butów itd.)

UWAGA! staramy się nie cytować zdjęć, najwyżej cytat o treści 'fotka butów (model/nazwa usera), dzięki za uwagę!

uwaga wszyscy userzy!
jeśli macie jakieś przydatne linki, wskazówki i pomysły dotyczące zawartości pierwszego posta, wysyłajcie mi je na PM!

Napisane Nov 23, 2007, 7:40 pm Ostatnio edytowane Jul 28, 2009, 8:53 am przez jamie_thomas
andy321

andy321

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to andy321 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kto by chciał pokazywać swoje buty? Żenada...

Zastanów się, jeden pokaże swoje buty które wg. jego są fajne a dla innego są obciachowe i zaraz rozpocznie się wojna w temacie...

Napisane Nov 23, 2007, 7:42 pm Ostatnio edytowane Nov 23, 2007, 7:43 pm przez andy321
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widzę, że ciężko będzie znaleźć tu osoby związane z tematem szerokopojętych 'sneakersów'. a szkoda. nie rozumiem, czemu ten temat, jest głupi, jest zupełnie w tym stylu, co tematy o czapkach New Era itd. ...

niezorientowanym polecam lekturę - tenisufki.pl, sneakers.rap.pl

nadal czekam na sensowne wypowiedzi, myślę, że znajdzie się tu choć garstka osób kminiących ten temat i ten 'fetysz' ;)

Napisane Nov 23, 2007, 7:59 pm
Michaelo0

Michaelo0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaelo0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do moderacji :(
Z dnia na dzień, coraz więcej takich tematów
Czy ważne jest to, w czym ktoś chodzi?!

Napisane Nov 23, 2007, 7:59 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Michaelo0 powiedział(a):

Dla niektórych może buty to nie jest tylko coś co trzeba założyć na nogi żeby gdzieś iść... ale coś w stylu "pasji", tak samo jak kolekcjonerstwo itp. Według mnie to Twój post jest bezsensowny i niepowinieneś się wypowiadać skoro nie jesteś zainteresowany tematem, a szczególnie dlatego że już były dwa posty o krytyce tego tematu, wg. mnie jesteś zwykłym nabijaczem, TY, nie jamie_thomas... jak Ci nie pasuje to naciśnij ten guziczek "Post do moderacji, a nie piszesz niepotrzebnie. W sumie ja też nie powinienem pisać tego tutaj, ale już nie moge wytrzymać jak pod tematem jest kilkadziesiat postów tymu "Bezsensu temat"

Napisane Nov 23, 2007, 8:11 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

frycol_hiphop powiedział(a):
Michaelo0 powiedział(a):

Dla niektórych może buty to nie jest tylko coś co trzeba założyć na nogi żeby gdzieś iść... ale coś w stylu "pasji", tak samo jak kolekcjonerstwo itp. Według mnie to Twój post jest bezsensowny i niepowinieneś się wypowiadać skoro nie jesteś zainteresowany tematem, a szczególnie dlatego że już były dwa posty o krytyce tego tematu, wg. mnie jesteś zwykłym nabijaczem, TY, nie jamie_thomas... jak Ci nie pasuje to naciśnij ten guziczek "Post do moderacji, a nie piszesz niepotrzebnie. W sumie ja też nie powinienem pisać tego tutaj, ale już nie moge wytrzymać jak pod tematem jest kilkadziesiat postów tymu "Bezsensu temat"

Nie.Będzie tak jak andy napisał wyśmiewanie kto w czym chodzi.
Co do mnie chodze w sneakers'ach

Napisane Nov 23, 2007, 8:15 pm
bydlak

bydlak

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bydlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystkich którzy wypowiedzą się nie na temat ukarze :shutup2:.
Nie chcesz albo nie masz nic do powiedzenia to zamknij dupe.

Napisane Nov 23, 2007, 8:17 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

obczaj fora o tej tematyce, tam nie ma spinek na ten temat, więc nie wiem o co chodzi. to, że ktoś się jara takimi butami, a kto inny innymi to jest właśnie spoko, bo można o tym podyskutować, jeśli ktoś nie ma nic do powiedzenia to po prostu tu nie pisze i tyle.

EDIT:
sorry Bydlak, byłeś przede mną ;p czekam więc na rozwinięcie dyskusji ;)

Napisane Nov 23, 2007, 8:17 pm Ostatnio edytowane Nov 23, 2007, 8:18 pm przez jamie_thomas
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja generalnie smigam w and one'ach albo jakichs deskowych. Aczkolwiek przymierzam sie do kunpna air maxów classic , tylko nie moge ich nigdzie we Wrocku wyczaic a wnecie nie chce kupowac ;/.

Kurde znalazlem nike air force 1 hi , za 315zł taki dziwny kolor jakby cuiemny piaskowy z białym KOZAK

Napisane Nov 23, 2007, 8:25 pm Ostatnio edytowane Nov 23, 2007, 9:35 pm przez rasky
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

znam ten ból ;p w Białymstoku bardzo ciężko jest o jakieś ciekawe buty, niby mają nam wybudować kilka galerii, ale nie wiem, co dokładniej będzie można tam dorwać. rzadko bywam w WWA, ale chciałbym strasznie odwiedzić Warszawską Nike, podobno mają tam strasznie dużo kozackich modeli :D ostatnio była przecena 50& na wszystko i podobno Air Max i inne buciki rozeszły się w ciągu zaledwie chwili, a do sklepu ledwno można było wejść z powodu panującego tam tłoku ;p

http://sneakers.rap.pl/images/thumbs/40.jpg

jaram się tymi butami i ogólnie modelami Hi Pumy! jeśli ktoś wie, gdzie w internecie (poza alleeegro!) dostanę powyższe kickzy to liczę na wskazówkę ;p

Napisane Nov 23, 2007, 8:30 pm Ostatnio edytowane Nov 23, 2007, 8:33 pm przez jamie_thomas
KrukSoN

KrukSoN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KrukSoN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja teraz chodzę w nike air force 1 medium i jaram się ogólnie klimatem właśnie tych modeli jak air force, dunk, air max

http://www.pickyourshoes.com/images/shoes/af1_blk_roy_blk.jpg
http://www.pickyourshoes.com/images/shoes/af1_blk_roy_blk_3.jpg

a teraz dostałem nowe przeza.je.biste oldschoolowe bucisze którymi się jaram w ch.uj:
http://www.compaq.rakuten.co.jp/storm36/img10141733013.jpeg

Napisane Nov 23, 2007, 8:31 pm Ostatnio edytowane Jul 18, 2008, 3:11 pm przez KrukSoN
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kiedyś miałem zajawe na skate buty "trampkowate" typu fallen "chief" i inne podobne modele.Po jakimś czasie kupiłem vansy squares i były bardzo fajne,
a teraz poluje na jakieś fajne nike sb w Niemczech.

Napisane Nov 23, 2007, 8:35 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam Reebok NPC. Wyglądają mniej więcej tak :
http://www.sport-tovari.ru/images/catalog/normal/6-149743.jpg
Ogólnie bardzo wygodne, dobrze się trzymają, fajne buciki do chodzenia.
Drugie jakie kupiłem niedawno  Adidas  Prajna High
http://www.technicien-sport.com/TC/ADIDAS_prajnahigh.gif
Czasami je zakładam, zwykle jak jadę motorem, bo są wysokie i nie wieje hehe :)

Napisane Nov 23, 2007, 8:35 pm
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na codzień poginam w Nike Mavrk 6.0 albo Converse Hamilton

Zajarałem się właśnie butami typu dunk i mam zamiar sprawić sobie TE butki na urodzinki.

Napisane Nov 23, 2007, 8:47 pm Ostatnio edytowane Nov 23, 2007, 9:03 pm przez harnasiek
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na początku chciałbym powiedzieć, że temat wcale nie jest głupi, są inne dużo gorsze ;) Po drugie, rozumiem Cie Jamie, ja też mam podobnie w stosunku do butów:P Dla mnie buty to jedna z najważniejszych części ubioru, one nie mogą być brudne czy niezadbane. Nienawidze gdy mam buty brudne, bardzo mnie to denerwuje :P Zacznijmy od początku: pierwsze moje firmowe buty były Adidasa, było to gdzieś w podstawówce, to chyba były buty do biegania. Nie wyróżniały się niczym, odłożyłem je na półke po jednym sezonie z powodu mojej nogi, która jak wiadomo rośnie. Potem kupiłem sobie buty, legende, model który jest rozpoznawalny na całem świecie a mianowicie: Adidas Superstar kolor czarny :) to były buty, wytrzymałe, wygodne dobrze się prezentowały. Lecz nosiłem je w sumie krótko, bo ukradli mi je po jakimś miesiącu :( :P Dalej były kolejne buty Adidasa, to był chyba jakis model do kosza(szybko je znieszczyłem, bo grałem w nich w noge, a szkoda bo to był całkiem fajny model), następnie znowu miałem buty do biegania Adidasa. Potem troche zmieniłem styl, ponieważ kupiłem buty Reeboka piłkarskie i w nich chodziłem(ogólnie wtedy była taka moda:P) Noga dalej mi rosła i wreszcie moje stopy zagościły w kolejną legende, but jak w przypadku Superstarów rozpoznowalny na całym świecie, mający od groma odmian, a jest to Nike Air Froce 1 :) Model po kostke, biały, poprostu co tu pisać: Super. Wygdony, pasuje do wielu rzeczy :) Mam go do dziś nadal w nich chodze, choć są już troche zużyte. Aktualnie mam kolejny model butów Nike a dokładniej Capri Si. Buty bardzo wygodne, lekkie, wyglądają troche jak trampki. Mają bardzo fajny image :) Niestety są to buty bardziej na lato dlatego już do jakiegoś czasu chodze w moich zimowych, miodowych butach firmy Podium. :) Ogólnie jak wspominałem buty to bardzo ważna rzecz ubioru, bardzo je lubie, zawsze chciałem mieć dużo par ale ze względu na moją szybko rosnącą noge nie mogłem. Ale na szczęscie już mi noga nierośnie, zatrzymała się na numerze 47.5 i tu wystąpił kolejny problem, bo z niektórych fajnych modelów nie ma tego rozmiaru:P Troche się rozpisałem ale niechodziło mi o to by się chwalić czy coś w tym stylu, tylko napisałem o moich butach w temacie bardzo dla mnie fajnym :)

Napisane Nov 23, 2007, 11:57 pm
3x

3x

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 3x zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie podobają i uwielbiam obojetnie czy na deske czy do chodzenia Falleny model chief intl.

posiadam obecnie ło te
http://pl.skate-europe.com/details/40826-buty_fallen_promodel_jamie_thomas_model_chief_intl.html
na wiosne kupie cobie nowe chiefy :D

Napisane Nov 24, 2007, 12:20 am Ostatnio edytowane Nov 24, 2007, 12:21 am przez 3x
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

gigongo - spoko, że podoba Ci się ten temat :) myślę, że znajdziemy wspólny język :))

ja również jestem posiadaczem Adidasów Superstarów, kolor czarny, niby w nich nic niezwykłego, ale na paskach i z tyłu (tam gdzie jest znaczek) mają tak jakby hmm takie coś 3d ;p z właśnie tulipanami Adasia, maksymalnie się jaram tym modelem i są to chyba najwygodniejsze buty jakie miałem na nodze. niestety jest to rozmiar 41 1/3, a ja ogólnie noszę już prawie 42, mam więc nadzieję, że noga mi nie urośnie ;p

drugie moje buty to też klasyki - Adidas Stan Smith Logograph White/Blue. szykowne buciki, sportowa elegancja wg mnie, super prezentują się na nodze, lecz już je trochę dojechałem czego bardzo żałuję ;p

kolejne bucisze to Converse Maverick - noszę je głównie jesienią, z racji tego, że są za kostkę. bardzo wygodne, mam je już hmm 2 czy 3 rok, nie pamiętam już ;p trochę mi się rozkleja, pewnie dlatego, że chodziłem w nich w dość duży mróz. jest to nawiązanie do modelu z lat 70/80, co bardzo mnie jara. w sumie but ten nie wygląda zbyt dobrze na fotkach, ale na żywo, na nodze prezentuje się naprawdę w porządku.

Vans SK8 Hi Navy (chyba, bo wydaje mi się, że u mnie niebieski jest bardziej błękitny ;p), czyli klasyczny trampek od Vansa. super wygodny, nic nie uciska, leciutki... szczerze polecam!

Converse Chuck Taylor All Star - wiadomo o co chodzi, trampeczki za kostkę, kolor jasny beż (?), materiał lniany (?), wygodne i lekkie. mają jakby podwójną warstwę, co sprawia, że nie jest w nich tak zimno, jak w tzw. 'szmaciakach'.

Kappa Deuce - w sumie nie jest to jakiś ekstra wyrafinowany but, design inspirowany 3-rzepowym Nike Court, ale chcę o nich wspomnieć, bo są po prostu strasznie wygodne :D

oprócz wyżej wymienionych posiadam jeszcze kilka par, ale myślę, że nie ma co ich opisywać, gdyż to powyższe są moimi oczkami w głowie ;) na pewno dla osób jarających się ogółem sneakersami nie robią one wrażenia, jestem tego w pełni świadomy, jednak nigdy w sumie nie uważałem się za jakiegoś sneakers-huntera czy coś tam ;p

teraz przymierzam się do kupna białych Adidas adiColor Superstar, ale jarają mnie też wszystkie buty za kostkę, ze wskazaniem na Pumę, no i oczywiście Air Force ;p

Napisane Nov 24, 2007, 9:10 am
sprey

sprey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sprey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://megabazar.pl/buty_linki/FOTY%20znak%20wodny/adidas%20suoerstar%20czarne%20z%20bia%b3ym/1.jpg
obecnie mam takie i są super do już drugie moje buty z tej serii mega wygodne pierwsze były całe CZERWONE!!!

Napisane Nov 24, 2007, 9:23 am
HiTeck

HiTeck

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HiTeck zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Obecnie bujam sie w Conversach Volitant i sa zaje.biste nie zamienie je na inne  ^^) potem moze wrzuce jakas przykladowa fotke

Napisane Nov 24, 2007, 9:33 am
Ereach

Ereach

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ereach zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fallen - Trooper
Air Walk - Modulu nieznam

Napisane Nov 24, 2007, 9:46 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja