Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » zBUTowani

Strony: << poprzednia ... 823, 824, 825, 826, 827 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
zBUTowani, sneakers itd.
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heeeello,

wątek o sneakarsach, butach o ciekawym designie itd. NIE WRZUCAMY tu typowych nieciekawych butów deskorolkowych, nie chcę widzieć tu żadnych Lando, Cormaxów itd. pierwszych z brzegu.

za wszelkie posty NIE NA TEMAT, prowokacje, podśmiechujki itd. będę nagradzał WARNEM.

LEGIT czy FAKE?

1. prosimy sprzedawcę o numer seryjny i nazwę buta, następnie wpisujemy je w google i szukamy w sklepach internetowych czy wszystko się zgadza - jeśli nie - FAKE.
2. porównujemy wygląd buta ze zdjęciami ze sklepów internetowych.
3. przydatne strony:

PYS
SNEAKERFREAKER
SOLEPEDIA

4. lista sprzedawców FAKE na Allegro (wg PFS i SHC):
FAKE SPRZEDAWCY

5. lista sprzedawców LEGIT (wg PFS i SHC):
[http://www.swaggerhypeclub.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=13]LEGIT SPRZEDAWCY[/url]

6. głupie pytania legit/fake będę karał warnem (nie wliczając sytuacji nadzwyczajnych, nietypowych butów itd.)

UWAGA! staramy się nie cytować zdjęć, najwyżej cytat o treści 'fotka butów (model/nazwa usera), dzięki za uwagę!

uwaga wszyscy userzy!
jeśli macie jakieś przydatne linki, wskazówki i pomysły dotyczące zawartości pierwszego posta, wysyłajcie mi je na PM!

Napisane Nov 23, 2007, 7:40 pm Ostatnio edytowane Jul 28, 2009, 8:53 am przez jamie_thomas
papryka7

papryka7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to papryka7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie wydaje że to są legity tylko ciut brudnee ;]

Napisane Aug 11, 2011, 2:11 pm
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak chodzi ci o podeszwe to one takie maja byc... Mi sie wydaje ze legit

Napisane Aug 11, 2011, 2:39 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

papryka7 powiedział(a):
Mi sie wydaje że to są legity tylko ciut brudnee ;]

lolz nie wiesz nawet co to, a sie wypowiadasz na temat oryginalności? u crazy nigga

fejki
jak ktoś ma zamiar szybko przesłać hajs za huarache, to może ponegocjować cene!

Napisane Aug 11, 2011, 4:40 pm Ostatnio edytowane Aug 11, 2011, 6:25 pm przez FSM
wycior1515

wycior1515

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wycior1515 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka kupiłbym jakies najki za kostke za max 200 zł niekonecznie najki ale musza byc na kostke. Chetnie wezme jakies czerwone, niebieskie, turkusowe ale nie pogardze innymi.

Napisane Aug 12, 2011, 8:30 am
Chieronim

Chieronim

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chieronim zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A rozmiar jakis posiadasz?

Napisane Aug 12, 2011, 10:21 am
jakubek1

jakubek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy buty nr 8 to feje? :Buty

Napisane Aug 12, 2011, 3:52 pm
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raczej oszust i nic nie dostaniesz jeden taki był co miał air maxy po 229 z angli i ponad 600 osob zostalo wrobionych. Chociaz tamten mial na zdjeciu legity a tu sa fejki jak np laser blue lol :D Jedna rada NIE KUPOWAC U NIEGO !

Napisane Aug 12, 2011, 4:02 pm Ostatnio edytowane Aug 12, 2011, 4:03 pm przez BlackFox
len95

len95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to len95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To są fejki przecież tam są patty zielone ;)

Napisane Aug 12, 2011, 4:29 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zigmae powiedział(a):
to kuhwa gdzie można kupić legity !? :(

ku twojej uciesze, łap

Klik klik
ale nie wiem czy Twój rozmiar

uprzedzam plebejskie komentarze 'o kuhwa jakie drogie, zal', 'borze swienty jak morzna tyle dac za er forsy' itp, taniej raczej ich nie idzie dostać
poza tym w bobbito zawsze są wpakowane takie materiały, że warto troche więcej wyłożyć niż na zwykłe buty

Napisane Aug 12, 2011, 7:50 pm Ostatnio edytowane Aug 12, 2011, 7:54 pm przez FSM
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FSM powiedział(a):
zigmae powiedział(a):

ku twojej uciesze, łap

Klik klik

uprzedzam plebejskie komentarze 'o kuhwa jakie drogie, zal', 'borze swienty jak morzna tyle dac za er forsy' itp, taniej raczej ich nie idzie dostać
poza tym w bobbito zawsze są wpakowane takie materiały, że warto troche więcej wyłożyć niż na zwykłe buty

zajeb*ście  szkoda  tylko że nie te pół rozmiaru w góre ... cena też niezła    kurde  ryzykowałbym .. ale  lipa będzie jak jednak za małe nie będą :(

Napisane Aug 12, 2011, 7:57 pm
wul

wul

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wul zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

legit czy fake  m.allegro.pl/przedmiot,nike-zoom-bruin-sb-rozm-445-285cm-kurier-24h,1754776938.html#start_item

Napisane Aug 12, 2011, 8:07 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

zigmae powiedział(a):
FSM powiedział(a):
zigmae powiedział(a):

ku twojej uciesze, łap

Klik klik

zajeb*ście  szkoda  tylko że nie te pół rozmiaru w góre ... cena też niezła    kurde  ryzykowałbym .. ale  lipa będzie jak jednak za małe nie będą :(

podobno afy fitują pół, czasem nawet rozmiar większe, więc chyba byłoby akurat
no chyba że masz już afy, i porównanie. jakbyś chciał brać to targuj sie jeszcze

bruiny legit

Napisane Aug 12, 2011, 8:13 pm Ostatnio edytowane Aug 12, 2011, 8:15 pm przez FSM
wul

wul

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wul zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to dobrze xD bo nie bylo go w zadnym spisie legitow/fejkow,a jakby byly fake to bylbym madry po fakcie bo juz mi doszly wczoraj :) moge powiedziec ze sa ladne te bruiny do takich normalnych spodni z taka ani luznych ani rurek. : )

Napisane Aug 12, 2011, 8:29 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FSM powiedział(a):
zigmae powiedział(a):
FSM powiedział(a):
zigmae powiedział(a):

ku twojej uciesze, łap

Klik klik

podobno afy fitują pół, czasem nawet rozmiar większe, więc chyba byłoby akurat
no chyba że masz już afy, i porównanie. jakbyś chciał brać to targuj sie jeszcze

bruiny legit

przemyślę jeszcze dobrze sprawe ..  bo w mniejszej cenie mogę mieć Aj 3 BC

Napisane Aug 12, 2011, 8:35 pm Ostatnio edytowane Aug 12, 2011, 8:36 pm przez zigmae
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

wul powiedział(a):
legit czy fake  m.allegro.pl/przedmiot,nike-zoom-bruin-sb-rozm-445-285cm-kurier-24h,1754776938.html#start_item

legit nawet nie podrabiaja takich butow :D

Napisane Aug 13, 2011, 8:48 am
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

BlackFox powiedział(a):
wul powiedział(a):

legit nawet nie podrabiaja takich butow :D

mówisz? KLIK KLIK
oj blakfox, blakfox step yo sneakergame up, bo słaby popis dajesz, hehe

Napisane Aug 13, 2011, 11:11 am
Sewer

Sewer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sewer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://tenisufki.eu/image/ficzer/2010/04/07/adidas-skateboarding-campus-vulc-8.jpg

Nowe,za okazyjną cenę.Fajne buciwo.

Napisane Aug 13, 2011, 12:21 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

klik wie ktoś co to dokładnie za model?

Napisane Aug 13, 2011, 1:46 pm
PZet

PZet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PZet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1adam1 powiedział(a):
klik wie ktoś co to dokładnie za model?

Na pewno Vansy TNT, niestety nie wiem co to za cw

Napisane Aug 13, 2011, 2:28 pm
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

No to w szoku jestem nie wiedzialem ze takie cos podrabiaja :|

Napisane Aug 13, 2011, 4:01 pm
Strony: << poprzednia ... 823, 824, 825, 826, 827 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja