Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » zBUTowani

Strony: << poprzednia ... 824, 825, 826, 827, 828 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
zBUTowani, sneakers itd.
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heeeello,

wątek o sneakarsach, butach o ciekawym designie itd. NIE WRZUCAMY tu typowych nieciekawych butów deskorolkowych, nie chcę widzieć tu żadnych Lando, Cormaxów itd. pierwszych z brzegu.

za wszelkie posty NIE NA TEMAT, prowokacje, podśmiechujki itd. będę nagradzał WARNEM.

LEGIT czy FAKE?

1. prosimy sprzedawcę o numer seryjny i nazwę buta, następnie wpisujemy je w google i szukamy w sklepach internetowych czy wszystko się zgadza - jeśli nie - FAKE.
2. porównujemy wygląd buta ze zdjęciami ze sklepów internetowych.
3. przydatne strony:

PYS
SNEAKERFREAKER
SOLEPEDIA

4. lista sprzedawców FAKE na Allegro (wg PFS i SHC):
FAKE SPRZEDAWCY

5. lista sprzedawców LEGIT (wg PFS i SHC):
[http://www.swaggerhypeclub.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=13]LEGIT SPRZEDAWCY[/url]

6. głupie pytania legit/fake będę karał warnem (nie wliczając sytuacji nadzwyczajnych, nietypowych butów itd.)

UWAGA! staramy się nie cytować zdjęć, najwyżej cytat o treści 'fotka butów (model/nazwa usera), dzięki za uwagę!

uwaga wszyscy userzy!
jeśli macie jakieś przydatne linki, wskazówki i pomysły dotyczące zawartości pierwszego posta, wysyłajcie mi je na PM!

Napisane Nov 23, 2007, 7:40 pm Ostatnio edytowane Jul 28, 2009, 8:53 am przez jamie_thomas
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

całkiem niedawno na Allegro były też podrabiane Bruiny SB o ile pamięć mnie nie zawodzi.

Napisane Aug 13, 2011, 5:02 pm
wul

wul

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wul zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BlackFox powiedział(a):
No to w szoku jestem nie wiedzialem ze takie cos podrabiaja :|
    takie cos -.^ jak dla mnie fajne butki .i wygodne .    ee a powiecie moze jak rozniliscie oryginaly od podrobek bruinow??

Napisane Aug 13, 2011, 6:02 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wul powiedział(a):
BlackFox powiedział(a):
    takie cos -.^ jak dla mnie fajne butki .i wygodne .    ee a powiecie moze jak rozniliscie oryginaly od podrobek bruinow??

co to rozróżniać, zobacz jakie buty są na tej stronie. Poza tym na tej stronie są zdjęcia oryginałów
chodziło mu oto, że to zwykłe tanie sbki, no ale niestety, już wszystko teraz podrabiają
nawet głupie nylonowe cortezy ostatnio widziałem fejkowe, trzeba teraz na wszystko uwarzać

Napisane Aug 13, 2011, 8:33 pm Ostatnio edytowane Aug 13, 2011, 8:36 pm przez FSM
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To opłaca już im się podrabiać nawet pospolite modele, które chodzą po 150-200zł? :stare:

Napisane Aug 13, 2011, 8:51 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orson91 powiedział(a):
To opłaca już im się podrabiać nawet pospolite modele, które chodzą po 150-200zł? :stare:

Wiesz, jak sprzedają ich setki tygodniowo to nawet jakby  je gonili po 50zł to by wyszli na tym całkiem nieźle.

Napisane Aug 13, 2011, 9:13 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orson91 powiedział(a):

no chyba niestety na to wychodzi

KLIK KLIK ZIOMECZKU, SPRAWDŹ TO
AIR MAXY NA SPRZEDAŻ

A TUTAJ BUTY DLA TWOJEJ LASKI - KLIK KLIK

Napisane Aug 13, 2011, 10:01 pm Ostatnio edytowane Aug 13, 2011, 10:18 pm przez FSM
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FSM powiedział(a):
orson91 powiedział(a):

no chyba niestety na to wychodzi

KLIK KLIK ZIOMECZKU, SPRAWDŹ TO

AIR MAXY NA SPRZEDAŻ

cena miażdży jaja ale but też  :D

Napisane Aug 13, 2011, 10:07 pm
wul

wul

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wul zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FSM powiedział(a):
wul powiedział(a):
BlackFox powiedział(a):

co to rozróżniać, zobacz jakie buty są na tej stronie. Poza tym na tej stronie są zdjęcia oryginałów
chodziło mu oto, że to zwykłe tanie sbki, no ale niestety, już wszystko teraz podrabiają
nawet głupie nylonowe cortezy ostatnio widziałem fejkowe, trzeba teraz na wszystko uwarzać
    wybacz, nie zaajwazylem zadnych podrob . (nie wliczajac jordanow , kompletnie sie na nich nie znam :d ) wskarzestoz ktore z tej str to fake ?

Napisane Aug 14, 2011, 1:40 am
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A malowanych Dunki w piękne wzory tam nie widziałeś?
http://www.100realjordans.com/images/sale-Nike%20Dunk%20High%206.0%20Dontrelle%20Willis.jpg

http://www.100realjordans.com/images/sale-Nike%20Dunk%20High%20Custom%20Big%20Bad%20Wolf.jpg

Napisane Aug 14, 2011, 11:23 am Ostatnio edytowane Aug 14, 2011, 11:23 am przez orson91
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://img59.imageshack.us/img59/8789/img0376bf.jpg

129zł

Napisane Aug 14, 2011, 5:50 pm Ostatnio edytowane Aug 14, 2011, 6:57 pm przez OlaR
oszi7

oszi7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oszi7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdzie w Warszawie mozna dostać vansy?

Napisane Aug 14, 2011, 7:08 pm
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w blue city jest na pewno spory wybor.

Napisane Aug 14, 2011, 7:26 pm
PZet

PZet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PZet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

OlaR, kozacki obuw. Gdzie za taki hajs je dostałaś?

Napisane Aug 14, 2011, 7:52 pm
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

w factory. teraz rzadko mozna tam cos znalezc, ale jak juz jest, to po taniosci ;)

Napisane Aug 14, 2011, 8:13 pm
barmac11

barmac11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barmac11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są gdzieś w Polsce do kupienia nike sb bruin binary blue & ginger?
nigdzie nie mogę znaleźć :(

Napisane Aug 14, 2011, 11:30 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobre rbk!

Napisane Aug 15, 2011, 12:16 am
wul

wul

Member
Wyświetl posty

barmac11 powiedział(a):
.  ja szukalem sobie butow przez kilka dni i ani jednej pary ich nie widzialem o.o

Napisane Aug 15, 2011, 6:00 am
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widzialem w krakowie w sklepie za 180zł chyba wezme  na resell

http://cdn2.soleredemption.com/wp-content/uploads/2008/09/new-balance-1300-7.jpg

Napisane Aug 15, 2011, 9:21 am
barmac11

barmac11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barmac11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wul powiedział(a):
barmac11 powiedział(a):
.  ja szukalem sobie butow przez kilka dni i ani jednej pary ich nie widzialem o.o

dzięki za pomoc.

Napisane Aug 15, 2011, 12:38 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

barmac11 powiedział(a):
wul powiedział(a):
barmac11 powiedział(a):

dzięki za pomoc.

nie ma jeszcze, na ebayu są po 300 zł shipped mniej więcej

ustalona cena na amki już jest, bo niektórzy chyba za bardzo przecenili swoje możliwości co do negocjacji ceny

KLIK KLIK

Napisane Aug 15, 2011, 1:08 pm Ostatnio edytowane Aug 15, 2011, 1:08 pm przez FSM
Strony: << poprzednia ... 824, 825, 826, 827, 828 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja