Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » zBUTowani

Strony: << poprzednia ... 825, 826, 827, 828, 829 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
zBUTowani, sneakers itd.
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heeeello,

wątek o sneakarsach, butach o ciekawym designie itd. NIE WRZUCAMY tu typowych nieciekawych butów deskorolkowych, nie chcę widzieć tu żadnych Lando, Cormaxów itd. pierwszych z brzegu.

za wszelkie posty NIE NA TEMAT, prowokacje, podśmiechujki itd. będę nagradzał WARNEM.

LEGIT czy FAKE?

1. prosimy sprzedawcę o numer seryjny i nazwę buta, następnie wpisujemy je w google i szukamy w sklepach internetowych czy wszystko się zgadza - jeśli nie - FAKE.
2. porównujemy wygląd buta ze zdjęciami ze sklepów internetowych.
3. przydatne strony:

PYS
SNEAKERFREAKER
SOLEPEDIA

4. lista sprzedawców FAKE na Allegro (wg PFS i SHC):
FAKE SPRZEDAWCY

5. lista sprzedawców LEGIT (wg PFS i SHC):
[http://www.swaggerhypeclub.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=13]LEGIT SPRZEDAWCY[/url]

6. głupie pytania legit/fake będę karał warnem (nie wliczając sytuacji nadzwyczajnych, nietypowych butów itd.)

UWAGA! staramy się nie cytować zdjęć, najwyżej cytat o treści 'fotka butów (model/nazwa usera), dzięki za uwagę!

uwaga wszyscy userzy!
jeśli macie jakieś przydatne linki, wskazówki i pomysły dotyczące zawartości pierwszego posta, wysyłajcie mi je na PM!

Napisane Nov 23, 2007, 7:40 pm Ostatnio edytowane Jul 28, 2009, 8:53 am przez jamie_thomas
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stary przepiękne są te buty tylko nie ten rozmiar

Napisane Aug 15, 2011, 1:09 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FSM konkret te jedynki, zawsze mi sie podobały. prajs dobry, rozmiar zły :/ Brać bo kozak

Napisane Aug 15, 2011, 7:17 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.tenisufki.eu/image/ficzer/2011/08/11/nike-sportswear-air-max-1-black-smoke.jpg

Napisane Aug 15, 2011, 9:42 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://bludshop.com/data/gfx/pictures/medium/9/2/1329_3.jpg

idą już kurierem do mnie

Napisane Aug 15, 2011, 9:49 pm Ostatnio edytowane Aug 15, 2011, 9:49 pm przez Royek13
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

amy od ciastka  bardzo na tak , fajne

vansy na nie ;/    nie ta kolorystyka  ale jak ci się podobają to dobrze :D 

butki od fsm  super okazja brać ludzie  :D

Napisane Aug 15, 2011, 10:15 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Vansy fajne tylko sznurki inne.

Napisane Aug 15, 2011, 10:19 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zigmae powiedział(a):

I pewnie cena z kosmosu będzie.

Napisane Aug 15, 2011, 10:31 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciastuss powiedział(a):
zigmae powiedział(a):

I pewnie cena z kosmosu będzie.

ceny nie chcę słyszeć  bo się  wystraszę  :P

Napisane Aug 15, 2011, 10:37 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

amy od ciastka to najlepsze jakie widziałem. bardzo lubię takie spokojne cv

Napisane Aug 15, 2011, 11:52 pm Ostatnio edytowane Aug 15, 2011, 11:53 pm przez soulfly
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja kupile, airforce'y cale czarne jejejeje, zdjecia nie wstawiam bo kazdy wie jak wygladaja AFy

polecam te buty

Napisane Aug 16, 2011, 12:11 am
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dakota1 powiedział(a):
Vansy fajne tylko sznurki inne.

sam o tym pomyślałem już

białe wmontuje

Napisane Aug 16, 2011, 4:47 am
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

soulfly powiedział(a):

Właśnie mi też najbardziej podchodzą. Znalazłam je na stronie dzisiaj, tylko przesyłka 50 dolców.

Napisane Aug 16, 2011, 2:22 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

ciastuss powiedział(a):
soulfly powiedział(a):

Właśnie mi też najbardziej podchodzą. Znalazłam je na stronie dzisiaj, tylko przesyłka 50 dolców.

a cena butów ? :D

Napisane Aug 16, 2011, 2:42 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

ciastuss powiedział(a):
soulfly powiedział(a):

hmm maja byc w polskich najkach tez

Napisane Aug 16, 2011, 3:12 pm
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soulfly powiedział(a):
ciastuss powiedział(a):
soulfly powiedział(a):

hmm maja byc w polskich najkach tez

za 499? ^^

Napisane Aug 16, 2011, 3:18 pm
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Coś za coś Ola  ;)

Napisane Aug 16, 2011, 5:18 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trzeba byc szalonym czlowiekiem zeby kupowac nowe wydania amkow za 5 paczek

Napisane Aug 16, 2011, 6:09 pm Ostatnio edytowane Aug 16, 2011, 6:38 pm przez FSM
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SzczurFb powiedział(a):
Coś za coś Ola  ;)

dokladnie. uwielbiam wyglad am'ow, ale szkoda mi na to nawet 400zł mam za to 2 pary butow, albo buty i torbe ;) czy cos w tym stylu :)

Napisane Aug 16, 2011, 6:54 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

jak stacjonarna najka to będą na promo ( o ile zostaną)
300 bym dał

Napisane Aug 16, 2011, 8:17 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

zigmae powiedział(a):
ciastuss powiedział(a):
soulfly powiedział(a):

a cena butów ? :D

US$ 104.99

Napisane Aug 16, 2011, 9:24 pm
Strony: << poprzednia ... 825, 826, 827, 828, 829 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja