Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » zBUTowani

Strony: << poprzednia ... 826, 827, 828, 829, 830 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
zBUTowani, sneakers itd.
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heeeello,

wątek o sneakarsach, butach o ciekawym designie itd. NIE WRZUCAMY tu typowych nieciekawych butów deskorolkowych, nie chcę widzieć tu żadnych Lando, Cormaxów itd. pierwszych z brzegu.

za wszelkie posty NIE NA TEMAT, prowokacje, podśmiechujki itd. będę nagradzał WARNEM.

LEGIT czy FAKE?

1. prosimy sprzedawcę o numer seryjny i nazwę buta, następnie wpisujemy je w google i szukamy w sklepach internetowych czy wszystko się zgadza - jeśli nie - FAKE.
2. porównujemy wygląd buta ze zdjęciami ze sklepów internetowych.
3. przydatne strony:

PYS
SNEAKERFREAKER
SOLEPEDIA

4. lista sprzedawców FAKE na Allegro (wg PFS i SHC):
FAKE SPRZEDAWCY

5. lista sprzedawców LEGIT (wg PFS i SHC):
[http://www.swaggerhypeclub.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=13]LEGIT SPRZEDAWCY[/url]

6. głupie pytania legit/fake będę karał warnem (nie wliczając sytuacji nadzwyczajnych, nietypowych butów itd.)

UWAGA! staramy się nie cytować zdjęć, najwyżej cytat o treści 'fotka butów (model/nazwa usera), dzięki za uwagę!

uwaga wszyscy userzy!
jeśli macie jakieś przydatne linki, wskazówki i pomysły dotyczące zawartości pierwszego posta, wysyłajcie mi je na PM!

Napisane Nov 23, 2007, 7:40 pm Ostatnio edytowane Jul 28, 2009, 8:53 am przez jamie_thomas
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciastuss powiedział(a):
zigmae powiedział(a):
ciastuss powiedział(a):
soulfly powiedział(a):
amy od ciastka to najlepsze jakie widziałem. bardzo lubię takie spokojne cv

Właśnie mi też najbardziej podchodzą. Znalazłam je na stronie dzisiaj, tylko przesyłka 50 dolców.

a cena butów ? :D

US$ 104.99

ała  ;/  boli  :(

Napisane Aug 16, 2011, 9:29 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Royek13 powiedział(a):
Dakota1 powiedział(a):
Vansy fajne tylko sznurki inne.

sam o tym pomyślałem już

białe wmontuje

No z białymi będzie elegancko. Ewentualnie niebieskie.

Napisane Aug 16, 2011, 10:14 pm
oszi7

oszi7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oszi7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdzie w warszawie oprócz kiksa i chmielnej 20 (Dr sneaker?)dostane sneakersy ??
Czy w Landzie jest jeszcze ten sklep ze sneakersami ?? I czy tam sa same legity?

Napisane Aug 17, 2011, 12:49 am Ostatnio edytowane Aug 17, 2011, 2:27 am przez oszi7
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zigmae powiedział(a):
ciastuss powiedział(a):
zigmae powiedział(a):
ciastuss powiedział(a):
soulfly powiedział(a):

Właśnie mi też najbardziej podchodzą. Znalazłam je na stronie dzisiaj, tylko przesyłka 50 dolców.

US$ 104.99

Jak boli 300zł to przecież tanio jak na takie cw

Napisane Aug 17, 2011, 9:50 am
jakubek1

jakubek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oszi7 powiedział(a):
Czy w Landzie jest jeszcze ten sklep ze sneakersami ?? I czy tam sa same legity?

Tak, ten sklep dalej istnieje.Fejkow tam nie widzialem.Jeszcze mozesz sie z typem potargowac tylko uwazaj bo geba mu sie nie zamyka..

Napisane Aug 17, 2011, 10:25 am
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BlackFox powiedział(a):
zigmae powiedział(a):
ciastuss powiedział(a):
zigmae powiedział(a):
ciastuss powiedział(a):
soulfly powiedział(a):

US$ 104.99

a no przecież  tak  bo to dolary .. :D 

Napisane Aug 17, 2011, 11:17 am
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w landzie są fejki podobno, ale nie wiem co, bo nigdy nie bylem

Napisane Aug 17, 2011, 11:34 am
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zigmae powiedział(a):
BlackFox powiedział(a):
zigmae powiedział(a):
ciastuss powiedział(a):
zigmae powiedział(a):
ciastuss powiedział(a):
soulfly powiedział(a):

US$ 104.99

a no przecież  tak  bo to dolary .. :D 

Plus 50 dolców za przesyłkę.

Napisane Aug 17, 2011, 11:38 am
oszi7

oszi7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oszi7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakubek1 powiedział(a):
oszi7 powiedział(a):

Tak, ten sklep dalej istnieje.Fejkow tam nie widzialem.Jeszcze mozesz sie z typem potargowac tylko uwazaj bo geba mu sie nie zamyka..

a jakies inne sklepy?

Napisane Aug 17, 2011, 3:12 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

http://img821.imageshack.us/img821/8928/dsc9366.jpg

brać  ?

ps.  bo znalazłem za okazyjną cenę ;]

Napisane Aug 17, 2011, 8:17 pm Ostatnio edytowane Aug 17, 2011, 8:18 pm przez zigmae
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

głupio pytasz

Napisane Aug 17, 2011, 8:42 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

brać jak tanio

POJE.BAŁO MNIE,  PRAWIE NOWE HUA WINGS&WAFFLES ZA 3 PACZKI
LOLOLOLOLOLO

klik ziomku klik tutaj

Napisane Aug 17, 2011, 9:34 pm Ostatnio edytowane Aug 17, 2011, 9:34 pm przez FSM
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pytanie o to jak pasują Emerici.
Zwykłem mieć 29.5 cm wkładki, teraz mam fajne emerici, i nie wiem czy pobierając 11us albo 12us popęlnię błąd(11,5 nie ma :(( ),czy może akurat będą pasować. Miał ktoś taką akcję?
Ostatecznie, idzie rozepchać o te pół centymetra? :D (na deskę by szły)

Napisane Aug 18, 2011, 8:48 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

niee powiedział(a):
Pytanie o to jak pasują Emerici.
Zwykłem mieć 29.5 cm wkładki, teraz mam fajne emerici, i nie wiem czy pobierając 11us albo 12us popęlnię błąd(11,5 nie ma :(( ),czy może akurat będą pasować. Miał ktoś taką akcję?
Ostatecznie, idzie rozepchać o te pół centymetra? :D (na deskę by szły)

każde buty mam us 11 i  są  ok  a jak brałem emerici laced  to też się  tym pokierowałem i kupiłem  us 11  okazało się pół rozmiaru za duże :D  ale no nie wiem jak to w innych modelach ..

Napisane Aug 18, 2011, 9:02 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogarnia ktos czy strona ''www.jordanwow.com'' ma legity?

Napisane Aug 18, 2011, 10:16 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na moje ani trochę.

Napisane Aug 18, 2011, 10:28 pm
kielak

kielak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kielak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

feje moim zdaniem...

Napisane Aug 18, 2011, 10:30 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://images.sneakernews.com/wp-content/uploads/2011/02/kobe-bryant-nike-air-force-1-pack-release-reminder-04.jpg
http://www.tenisufki.eu/image/ficzer/2011/01/13/nike-air-force-1-low-kobe-bryant.jpg
http://www.tenisufki.eu/image/ficzer/2011/01/13/nike-air-force-1-low-kobe-bryant-6.jpg
http://www.sneakerobsession.com/wp-content/uploads/2011/01/kobe-bryant-nike-sportswear-air-force-1-low-05.jpg

Fajne sa. Szkoda ze nie mam kasy :rolleyes:

Napisane Aug 18, 2011, 10:37 pm
lulz0r

lulz0r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lulz0r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hejka, chciałbym Was prosić o pomoc w wyborze butów do biegania. Wygląd nie jest decydujący, choć przyznaję, że fajnie by było, gdyby w miarę wyglądały. Zależy mi głównie na komforcie. Szukam czegoś w rozsądnej cenie, im niższej tym lepiej. Gdybyście przypadkiem chcieli podsyłać linki do konkretnych aukcji, to rozmiar 43.

Napisane Aug 19, 2011, 12:42 pm
kip3rek

kip3rek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kip3rek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do biegania only żelki jest taki komfort ze ojapierdole.
ja mam surfacepackowe zielone wez obojetnie jakie byle żelki a model i cw wg Twoich upodobań.

Napisane Aug 19, 2011, 1:29 pm
Strony: << poprzednia ... 826, 827, 828, 829, 830 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja