Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » zBUTowani

Strony: << poprzednia ... 827, 828, 829, 830, 831 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
zBUTowani, sneakers itd.
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heeeello,

wątek o sneakarsach, butach o ciekawym designie itd. NIE WRZUCAMY tu typowych nieciekawych butów deskorolkowych, nie chcę widzieć tu żadnych Lando, Cormaxów itd. pierwszych z brzegu.

za wszelkie posty NIE NA TEMAT, prowokacje, podśmiechujki itd. będę nagradzał WARNEM.

LEGIT czy FAKE?

1. prosimy sprzedawcę o numer seryjny i nazwę buta, następnie wpisujemy je w google i szukamy w sklepach internetowych czy wszystko się zgadza - jeśli nie - FAKE.
2. porównujemy wygląd buta ze zdjęciami ze sklepów internetowych.
3. przydatne strony:

PYS
SNEAKERFREAKER
SOLEPEDIA

4. lista sprzedawców FAKE na Allegro (wg PFS i SHC):
FAKE SPRZEDAWCY

5. lista sprzedawców LEGIT (wg PFS i SHC):
[http://www.swaggerhypeclub.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=13]LEGIT SPRZEDAWCY[/url]

6. głupie pytania legit/fake będę karał warnem (nie wliczając sytuacji nadzwyczajnych, nietypowych butów itd.)

UWAGA! staramy się nie cytować zdjęć, najwyżej cytat o treści 'fotka butów (model/nazwa usera), dzięki za uwagę!

uwaga wszyscy userzy!
jeśli macie jakieś przydatne linki, wskazówki i pomysły dotyczące zawartości pierwszego posta, wysyłajcie mi je na PM!

Napisane Nov 23, 2007, 7:40 pm Ostatnio edytowane Jul 28, 2009, 8:53 am przez jamie_thomas
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej panowie, poszukuję jakichś ciekawych bucików na jesień ale raczej sportowych, coś typu jordany VI ? do 350zł (tak mniej więcej, 2 dyszki więcej mogę dołożyć) rozm. 43 27,5 cm ?

Napisane Aug 20, 2011, 8:22 pm
kip3rek

kip3rek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kip3rek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

air force 1 hiker wgl air force 1 , jakies air jordany wg upodobań Twoich. duzo butow musialbys sie bardziej okreslic.

Napisane Aug 20, 2011, 8:34 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powpow powiedział(a):
Mygas powiedział(a):
kielak powiedział(a):
Mygas powiedział(a):
Gdzie dorwe je? rozmiar 44, 44,5

u mnie w stacjonarnym nike są, nie wiem jak u ciebie...

Dawno nie bylem bo daleko. Legit?? i wg dobrze trzymaja lasery?

Jeżeli chodzi Ci o wytrzymałość laserów to pękawica straszna, czytałem posty w których pisało, że lasery potrafią zacząć pękać już po 2h chodzenia. Ale to chyba jedyna wada której niestety nie można zapobiec.

Z tym to sobie poradze. Ale te lasery to legit??

Napisane Aug 20, 2011, 9:26 pm
Rafau1102

Rafau1102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rafau1102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orson91 powiedział(a):
Czyścisz te laczki czasem? ;)

Raczej tak. Jordany brudne, bo chciałem podskoczyć do ziomka quadem i nie wpadłem na to, że padało i woda z pól spłynęła i stoi na środku drogi. A reszta to tak wiadomo, że nieco usyfione - na czyszczenie teraz nie mam czasu bo remontuje chate u dziewczyny i wypadam do niej codziennie z rana ubierając którekolwiek a przebieram sie dopiero na miejscu. ;D

Napisane Aug 21, 2011, 12:44 am
barmik2

barmik2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barmik2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie te autografy sa strasznie h*jowe. Moze jakby to byl jakis stylowy tag to ok, ale te, ktore masz na butach to porazka. Zmyl bys to, bo but ogolnie spoko.
W ogóle wszystkie buty aż sie proszą o czyszczenie :P

Napisane Aug 21, 2011, 1:20 am
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kip3rek powiedział(a):
air force 1 hiker wgl air force 1 , jakies air jordany wg upodobań Twoich. duzo butow musialbys sie bardziej okreslic.

myślałem nad jakimiś afami all black, ale wciągnąłbym jakiś bardziej zajawkowy but z racji, że mam trochę więcej sianka. jaram się strasznie jordanami VI ale one drogo kosztują, potrzebuje czegoś w ciemnej kolorystyce co dobrze będzie wyglądało z baggy/loose spodniami, bo tylko w takich śmigam.

btw

sprawdzilem teraz te z hiking packu i w ogóle mi nie podchodzą ;<

Napisane Aug 21, 2011, 7:47 am Ostatnio edytowane Aug 21, 2011, 7:49 am przez rasky
kip3rek

kip3rek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kip3rek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wiesz o gustach sie nie dyskutuje jedynch jaraja drudzy hejtuja.

Napisane Aug 21, 2011, 11:05 am
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Brązowe są straszne, a żeby czarnym dać normalne sznurówki to by uszły.

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/75/15/69/1775156953

Na Allegro są po 210zł w rozmiarze 42.5. I wkurwiają mnie niemiłosiernie, bo kasę będę miał dopiero pod koniec miesiąca.

Napisane Aug 21, 2011, 11:56 am
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Orson bardzo pospolita kolorystyka, mimo to, przypadly mi do gustu.

Napisane Aug 21, 2011, 12:33 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolorystyka kolorystyką ale tu głównie o cenę chodzi.

Napisane Aug 21, 2011, 1:19 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rasky:

[/url]

[url=
http://allegro.pl/nike-ajf-4-r-42-5-dla-ciebie-i1763840287.html]

[url=http://allegro.pl/lato-2011-nowe-nike-air-force-1-mid-07-r-43-i1773451459.html][/url]

Nie wiem czy to z allegro to legity wiec sprawdz :P

Napisane Aug 21, 2011, 3:58 pm Ostatnio edytowane Aug 21, 2011, 9:45 pm przez master9017
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

te prime'y i te z atafu konkretne w ch*j, jeszcze większego klina teraz mam ;D dobrze, że mam czas do wtorku to się zastanowie ;D

Napisane Aug 21, 2011, 9:06 pm
kip3rek

kip3rek

Member
Wyświetl posty

z tych to u mnie aj chyba by wygrały

Napisane Aug 21, 2011, 11:43 pm
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Naucz sie wklejac linki to wtedy sie cos pomysli

Napisane Aug 22, 2011, 3:42 pm
zoemowit

zoemowit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zoemowit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Legit ?
Bo ogólnie sprzedawca ma tanio

Napisane Aug 22, 2011, 8:21 pm Ostatnio edytowane Aug 22, 2011, 8:22 pm przez zoemowit
sally123

sally123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sally123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wyglada na to ze tak

Napisane Aug 22, 2011, 8:27 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ten sprzedawca ma legity

Napisane Aug 22, 2011, 9:59 pm
Singone

Singone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Singone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://allegro.pl/nike-dunk-high-43-wyprzedaz-promocja-nowosc-i1779068392.html
http://allegro.pl/nike-309210-100-air-classic-bw-white-43-okazja-i1775694892.html
legit?
Szukam butów w cenie około zł macie jakieś ciekawe propozycje?
Ja to mam pecha wpadły mi 200 stówki jakbym wiedział to bym odłożył wcześniej trochę i kupił af1 white e a teraz muszę zadowolić się czymś innym.

Napisane Aug 22, 2011, 11:55 pm Ostatnio edytowane Aug 23, 2011, 12:09 am przez Singone
Rafau1102

Rafau1102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rafau1102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam te dunki, ogarnij se zdjęcia kilka strone/dwie strony wcześniej. :)

Napisane Aug 23, 2011, 12:12 am
powpow

powpow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to powpow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciałbym zakupić już buty zimowe, "awaryjne". Chodzi mi o niedrogie, klasyczne miodówki. Znalazłem takie coś Kilkkkkk. Moje pytanie brzmi - czy nadają się one w ogóle w śnieg, mają spełniać swoją rolę na zasadzie "moje obecne zimówki nie wyschły, to zakładam te awaryjne", czy to jest skóra naturalna tak jak podaje opis i czy nie rozlecą mi się po miesiącu. Prosiłbym o odpowiedzi lub inne propozycje do 150zł, długość wkładki 28cm.

Napisane Aug 23, 2011, 1:05 am
Strony: << poprzednia ... 827, 828, 829, 830, 831 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja