Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » zBUTowani

Strony: << poprzednia ... 827, 828, 829, 830, 831 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
zBUTowani, sneakers itd.
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heeeello,

wątek o sneakarsach, butach o ciekawym designie itd. NIE WRZUCAMY tu typowych nieciekawych butów deskorolkowych, nie chcę widzieć tu żadnych Lando, Cormaxów itd. pierwszych z brzegu.

za wszelkie posty NIE NA TEMAT, prowokacje, podśmiechujki itd. będę nagradzał WARNEM.

LEGIT czy FAKE?

1. prosimy sprzedawcę o numer seryjny i nazwę buta, następnie wpisujemy je w google i szukamy w sklepach internetowych czy wszystko się zgadza - jeśli nie - FAKE.
2. porównujemy wygląd buta ze zdjęciami ze sklepów internetowych.
3. przydatne strony:

PYS
SNEAKERFREAKER
SOLEPEDIA

4. lista sprzedawców FAKE na Allegro (wg PFS i SHC):
FAKE SPRZEDAWCY

5. lista sprzedawców LEGIT (wg PFS i SHC):
[http://www.swaggerhypeclub.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=13]LEGIT SPRZEDAWCY[/url]

6. głupie pytania legit/fake będę karał warnem (nie wliczając sytuacji nadzwyczajnych, nietypowych butów itd.)

UWAGA! staramy się nie cytować zdjęć, najwyżej cytat o treści 'fotka butów (model/nazwa usera), dzięki za uwagę!

uwaga wszyscy userzy!
jeśli macie jakieś przydatne linki, wskazówki i pomysły dotyczące zawartości pierwszego posta, wysyłajcie mi je na PM!

Napisane Nov 23, 2007, 7:40 pm Ostatnio edytowane Jul 28, 2009, 8:53 am przez jamie_thomas
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie bierz tych butów, to mega kicha. Kumpel je wziął i po zimie są biało-żółte od soli ;p Ja kupiłem jakieś no name za 100zł i są o niebo lepsze firma BK albo coś takiego, kształt mają taki sam jak timberlandy 6.

Napisane Aug 23, 2011, 8:55 am
powpow

powpow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to powpow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BlackFox powiedział(a):
Nie bierz tych butów, to mega kicha. Kumpel je wziął i po zimie są biało-żółte od soli ;p Ja kupiłem jakieś no name za 100zł i są o niebo lepsze firma BK albo coś takiego, kształt mają taki sam jak timberlandy 6.

Tego się spodziewałem że to kicha. Jeżeli chodzi o zimowe buty to jest spora rozbieżność w cenach, albo są tanie do 100zł, albo ponad 300zł. Jeszcze poszukam czegoś :)

Napisane Aug 23, 2011, 12:21 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w który rok  nike am 90 infrared  celować  ?  2005 hoa ? 

chodzi mi o jakość farby by nie pękała  ;]

Napisane Aug 24, 2011, 5:38 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po bardzo długim czasie najpotężniejszy temat na forum kończy swój żywot ;) . Wszystko odnośnie butów ma teraz lądować w nowym dziale forum.
Temat zostaje zamknięty, przeniesiony i podwieszony, bo na pewno nie raz znajdzie się ktoś, kto będzie chciał go powspominać lub znaleźć w nim coś pożytecznego.

Napisane Aug 24, 2011, 11:04 pm
Strony: << poprzednia ... 827, 828, 829, 830, 831 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja