Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » zBUTowani

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
zBUTowani, sneakers itd.
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heeeello,

wątek o sneakarsach, butach o ciekawym designie itd. NIE WRZUCAMY tu typowych nieciekawych butów deskorolkowych, nie chcę widzieć tu żadnych Lando, Cormaxów itd. pierwszych z brzegu.

za wszelkie posty NIE NA TEMAT, prowokacje, podśmiechujki itd. będę nagradzał WARNEM.

LEGIT czy FAKE?

1. prosimy sprzedawcę o numer seryjny i nazwę buta, następnie wpisujemy je w google i szukamy w sklepach internetowych czy wszystko się zgadza - jeśli nie - FAKE.
2. porównujemy wygląd buta ze zdjęciami ze sklepów internetowych.
3. przydatne strony:

PYS
SNEAKERFREAKER
SOLEPEDIA

4. lista sprzedawców FAKE na Allegro (wg PFS i SHC):
FAKE SPRZEDAWCY

5. lista sprzedawców LEGIT (wg PFS i SHC):
[http://www.swaggerhypeclub.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=13]LEGIT SPRZEDAWCY[/url]

6. głupie pytania legit/fake będę karał warnem (nie wliczając sytuacji nadzwyczajnych, nietypowych butów itd.)

UWAGA! staramy się nie cytować zdjęć, najwyżej cytat o treści 'fotka butów (model/nazwa usera), dzięki za uwagę!

uwaga wszyscy userzy!
jeśli macie jakieś przydatne linki, wskazówki i pomysły dotyczące zawartości pierwszego posta, wysyłajcie mi je na PM!

Napisane Nov 23, 2007, 7:40 pm Ostatnio edytowane Jul 28, 2009, 8:53 am przez jamie_thomas
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FilipPzn powiedział(a):
nosi się je zajebiście, czuję się jak 30cm ponad chodnikami... ;D

No system Air robi swoje, w moich Dunkach przyszłych nie bedzie takich bajerów, ale bankowo bedzie mi sie w nich dobrze chodzić.

Napisane Mar 24, 2008, 12:14 pm
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gigongo powiedział(a):
Ogólnie to zastanawiam się także nad modelami butów Nike Air Jordan I Retro, np ten:
z wysokich:
http://www.eastbay.com/images/products/zoom/15794611_z.jpg

zajebiste moze sam kupie ; p

Napisane Mar 24, 2008, 12:17 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jamie_thomas powiedział(a):
gigongo, te buty, które pokazałeś osiągają kosmiczne sumy, na Allegro może są jakieś tańsze, ale fejki ;p

Te dwa pierwsze Jordany na pickyourshoes.com kosztują 105$, a na allegro widziałem po 350 zł(przy kursie dolara jaki mamy to powinno być trochę mniej:P) tak więc myślę, że na allegro to nie są fejki ;)
Ten wysoki to kosztuje 160$, a gdzieś widziałem (chyba na 1but) cenę z ponad 450 obniżoną na 350 zł.

FilipPzn powiedział(a):
Szczerze- moje najlepsze buty jakie kiedykolwiek miałem! :)
Czy to na deske, czy to poprzednie buty, każde są słabsze od AF1.
Kozacki design, nosi się je zajebiście, czuję się jak 30cm ponad chodnikami... ;D
Jedyny minus, to taki, że cena jest wysoka. No ale cóż, za wygodę trzeba płacić.
Ale na prawdę polecam wszystkie buty Nike za kostkę, gwarantują wygodę i oczy przechodniów... :D

Dokładnie, też mam te buty - są świetne, wytrzymałe, piękne ogólnie <3 :)

Napisane Mar 24, 2008, 9:00 pm
ozzyrys

ozzyrys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ozzyrys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nacodzień śmigam w conversach.... i są wygodne :D

Napisane Mar 24, 2008, 9:06 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gigongo powiedział(a):
jamie_thomas powiedział(a):
gigongo, te buty, które pokazałeś osiągają kosmiczne sumy, na Allegro może są jakieś tańsze, ale fejki ;p

Te dwa pierwsze Jordany na pickyourshoes.com kosztują 105$, a na allegro widziałem po 350 zł(przy kursie dolara jaki mamy to powinno być trochę mniej:P) tak więc myślę, że na allegro to nie są fejki ;)
Ten wysoki to kosztuje 160$, a gdzieś widziałem (chyba na 1but) cenę z ponad 450 obniżoną na 350 zł.

hey hey, masz rację ziom :) trochę pospieszyłem się z osądem i też właśnie później wszedłem na pickyourshoes ;) przyznam szczerze, że się zdziwiłem - jak na takie buciki wcale nie są drogie!

Napisane Mar 25, 2008, 8:45 am
Tomarz

Tomarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zrezygnowałem jednak z JW Legend na rzecz zielono-szarych eS Theory Mid.

http://img237.imageshack.us/img237/6606/escr8.jpg

Napisane Mar 25, 2008, 1:15 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uh kurna, co to za moda na te rzepy nie w tym miejscu co trzeba, po co te sznurówki tak ochraniać?

Napisane Mar 25, 2008, 1:17 pm
Stupido

Stupido

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stupido zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RWTF powiedział(a):
Uh kurna, co to za moda na te rzepy nie w tym miejscu co trzeba, po co te sznurówki tak ochraniać?

no niewiem czy tak ochraniać ja mam quiksilvery transfer one mają rzepę na górze i jak  jest styczność ze sznurówkami to normalnie je rwie

ja sobie teraz pomykam w eS Accel z serii tear away fajna sprawa KLIK ;)

aha i niewie ktoś gdzie można dostać Adidasy superstary w rasta kolorach bardzo się zajawiłem na te buty i próbuje je gdzieś dorwać?

i jeszcze jedno czy wy też tak macie że lubicie zmieniać sznurówki w swoich bucikach?

Napisane Mar 25, 2008, 1:24 pm Ostatnio edytowane Mar 25, 2008, 1:26 pm przez Stupido
Tomarz

Tomarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RWTF powiedział(a):

Od kiedy to w modzie mamy ustalone z góry reguły? ;) Ja kupuję te, bo mi się po prostu podobają, a że rzep jest na dole, to już tylko szczegół, aczkolwiek w jakiś sposób odróżnia on te buty od innych, co czyni je oryginalnymi.

Stupido powiedział(a):
czy wy też tak macie że lubicie zmieniać sznurówki w swoich bucikach?

Według mnie, sznurówki są jakby podkreśleniem całego buta, wymieniać na inne stylistycznie czy we względu na kolor - nie robię tego, ale jeżeli bucik staje się dzięki temu ładniejszy to dlaczego nie? Sznurówki (jeżeli są białe) powinny być czyste.

Napisane Mar 25, 2008, 1:59 pm Ostatnio edytowane Mar 25, 2008, 2:02 pm przez Tomarz
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

hej, dobrze czasami wymienić sznury, ew. zmienić sposób wiązania, gdyż w różnych zestawieniach inaczej podkreślają wygląd buta. np. w tych Pumach co kupiłem zmienię sobie na szersze, żeby to ładniej wyglądało.

Napisane Mar 25, 2008, 2:20 pm
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tomarz powiedział(a):

Sznurówki (jeżeli są białe) powinny być czyste.

prosze Cie, nie powinny, tylko musza! takie zmachrane szare, czy nawet czarne?
brudnym sznurowka mowimy nie! a feee.  ^^)

Napisane Mar 25, 2008, 2:59 pm
beaverr

beaverr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to beaverr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tomarz powiedział(a):
Według mnie, sznurówki są jakby podkreśleniem całego buta, wymieniać na inne stylistycznie czy we względu na kolor - nie robię tego, ale jeżeli bucik staje się dzięki temu ładniejszy to dlaczego nie? Sznurówki (jeżeli są białe) powinny być czyste.

nie poznaję Cię Tomcio ;o

Napisane Mar 30, 2008, 8:11 pm
Cracovian

Cracovian

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cracovian zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam jakies vansy z lumpu xD ale stan ideal ...Mam pytanko gdzies na jakiejs stronce widzialem serie nike recznie malowanych moze ktos zapodac fotki boz apomnialem stronki

Napisane Mar 30, 2008, 8:27 pm
siudek

siudek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siudek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja sobie ostatnio converse kupiłem allegro.pl

Napisane Mar 30, 2008, 8:44 pm
yelen

yelen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to yelen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.daddiesboardshop.com/ProductImages/skate-accessories/vans-oldskool.gif
Mój mały fetysz.

Napisane Mar 31, 2008, 12:48 am
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.detourskatestore.co.uk/images/prod_thu_645.jpg
lakai howard 4
http://www.exitrealworld.com/catalog/images/Es_accel_brown_tan_blue.jpg
es accel

Napisane Mar 31, 2008, 7:08 am
Dismiss

Dismiss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dismiss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dostaję ślinotku na widok butów marishy szczególnie jeżeli są czerwone lub czarne i mają obcas >10.marzę,że wreszcie będę miała jedne z nich.po prostu stoję w sklepie i się patrzę i patrzę.a codziennie zadowalam się skejtowskimi adidasami.

Napisane Apr 1, 2008, 3:41 pm
Coppelia

Coppelia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Coppelia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja chyba kazdego dnia chodzę w innych butach. trampki, moje ukochane vans elbe, slip-ony, baleriny, szpilki . ... nie lubie ograniczać się do jednego stylu. ostatnio kupiłam nieziemsko wygodne DC czarno- miedziane z czarnymi różami na tym miedzianym.

Napisane Apr 4, 2008, 8:18 pm
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A co sądzicie o nowej kolekcje Kanye West'a? Buty na zdjęciu prezentują się zajebiście. Teraz pozostaje tylko pytanie czy będzie to edycja limitowana i w jaki inny sposób niż np. przez ebay będą do nabycia...
http://img233.imageshack.us/img233/7389/nikeairyeezykanyewest1qm1.th.jpg

Napisane Apr 21, 2008, 11:30 am
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

odświeżam, bo już do mnie jadą...

NIKE VANDAL LEATHER HI UTT!
http://www.pickyourshoes.com/images/shoes/vandal_hi_utt.jpg

wiem, że teraz jest wysyp Vandali na ulicach, ale co ja poradzę, że mi też się one podobają ;p

Napisane May 4, 2008, 9:24 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja