Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » grip do snowskate

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
grip do snowskate
olo3594

olo3594

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olo3594 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam kurcze problem.  kupilem sobie snowskate'a i niewiem skad wziąć grip do niego. bylem w chromie, burtonie i x-sporcie i nigdzie nie bylo. gdzie mozna go kupic ? pomocy!!!  :(

Napisane Nov 27, 2007, 5:26 pm
sheet

sheet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do snowskate nie ma gripow on jest obity guma no nie?

Napisane Dec 4, 2007, 9:08 am
olo3594

olo3594

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olo3594 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wlasnie k***a nie. czysta decha bez niczego. a skad wziac taką gume?

Napisane Dec 7, 2007, 7:24 pm
Lapa07

Lapa07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lapa07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zrobili cie w chu.ja pojdż tam gdzie kupiłeś tego snowskata najlepiej ze starym i sie kluc a jak nie dadzą to w jakinś wulkanizacyjnym czy budowlanym też powinienes dostac cos takiego i taki żółty klej do gumy

Napisane Dec 7, 2007, 9:30 pm
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pierwszy raz widzę taki przypadek bo zawsze guma jest przybita to decku to cie nieźle zrobili  :stare:

Napisane Dec 8, 2007, 8:54 am
olo3594

olo3594

Member
Wyświetl posty

ja go kupilem w chromie

Napisane Dec 15, 2007, 9:37 pm
Siqer94

Siqer94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siqer94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

olo3594

Spamujesz jest taka opcja jak EDYTUJ
I przyznaj ze założyłeś temat żeby przy okazji nabić posty
A nawiązując do tematu to ta guma powinna już byc przybita^^

Napisane Dec 15, 2007, 10:01 pm
detekflip3

detekflip3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to detekflip3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do snowskate niema gripu !!!!!!!!

Napisane Dec 15, 2007, 11:50 pm
olo3594

olo3594

Member
Wyświetl posty

siger94, jak nie wierzysz to zobacz, mam dokladnie takiego     
i kupilem go nawet w tym samym sklepie jest identyczny(tez niema tej gumy.

Napisane Dec 22, 2007, 9:36 pm
Ereach

Ereach

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ereach zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

olo3594 powiedział(a):
siger94, jak nie wierzysz to zobacz, mam dokladnie takiego     
i kupilem go nawet w tym samym sklepie jest identyczny(tez niema tej gumy.

a czemu niema ?

Napisane Dec 22, 2007, 10:53 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To są właśnie skutki kupowania czegos o czym nie ma się pojęcia :P
Trzeba się teraz kłócić o to! Poździeraj się z nimi trochę to może dadzą jakoś bonusowo :P

Napisane Dec 22, 2007, 10:53 pm
haco2

haco2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to haco2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to raczej głupi pomysł ja jeździłem na decku z papierem tak się silizgają nogi że ciągle spadałem z decku

Napisane Dec 28, 2007, 9:49 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja