Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Kamery w waszych szkołach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kamery w waszych szkołach
barkaw

barkaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barkaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema! Mam pytanie. Otóż w mojej szkole dzisiaj zakładają kamery. Czy w waszych szkołach są też? Jak się czujecie? Czy byliście u dyrektora szkoły, bo was namierzyli na
kamerce? Gdzie są założone w waszych szkołach? I NAJWAżNIEJSZE! CZY SIę BOICIE?
:thinking:
Czekam na odpowiedzi!!!

Pozdro

Napisane Nov 27, 2007, 6:12 pm
Tomassss

Tomassss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomassss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W mojej jeszcze nie ma ale ma być może za tydzień ,dwa :O

Napisane Nov 27, 2007, 6:19 pm
Wattie

Wattie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wattie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Napisz do bravo. Temat z dupy wyjęty.

Napisane Nov 27, 2007, 6:19 pm
Hoku

Hoku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hoku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie w szkole sa 4 kamery:
-przed wejsciem do szkoly
-w szatni
-przed pokojem nauczycielskim (na parterze)
-i na 2 pietrze na korytarzu ;p

u nas nikt sie raczej nie boi kamer i nikt niezwraca na nie uwagi poniewaz nauczyciele wogule niepatrza na monitor;p

Napisane Nov 27, 2007, 6:24 pm
cartoon

cartoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cartoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem temat nie jest wcale zły.
u nas podobno już okablowali i jak to powiedziała moja wychowawczyni: 'instalują kamering'. 6_6 mają zakładać kamery niedługo. jak dla mnie to głupie i niepotrzebne, wszyscy woleliby radiowęzeł. (w sąsiedniej szkole mogli wybrać, wybrali kamery, które po tygodniu pokradli).
ja się z tego nie cieszę, ale może przynajmniej głupie pierwszaki nie będą się bić na przerwach.

Napisane Nov 27, 2007, 6:26 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie tez zakladaja.... :| do dupy!

Napisane Nov 27, 2007, 6:26 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U nas od dzisiaj działają. Ogólnie lipa bo nie wiadomo gdzie one "patrzą" bo są w kulach wiecie o co chodzi :P No ogólnie to mam to gdzieś ... tam gdzie powinny być kamery to i tak ich nie ma także lajt ;)

Napisane Nov 27, 2007, 6:36 pm
birdhouse9

birdhouse9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie jest chyba 16. 4 na boisku i 12 na korytarzach
nie mialem zadnego przypalu;) nie ma na czym.Bac sie nie boje bo nie mam czego ;)

Napisane Nov 27, 2007, 6:40 pm
kuki

kuki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie w szkole kamery są już od początku roku szkolnego. są :
- w szatni 2
- na dworze 6
a za niedługo mają być na korytarzach. Dla mnie to jest wielki bezsens, strata pieniędzy i czasu.

Napisane Nov 27, 2007, 6:58 pm
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie juz niebawem beda, to kwestia tygodnia moze dwoch... z tego co wiem to beda przy wejsciu glownym i drugim... za hala sportowa gdzie uczniowie chodza palic, oraz pod mostem bloku nieopodal szkoly gdyz tam tez sie jara... ogolnie maja byc jeszcze jakies ale tylko na parterze, nie wiem czemu ale mowia ze na pietrach nie moga zalozyc... wedlug mnie to zjebany pomysl, bo "...ich cel to jeden wielki pierdolony bigbrother..."

Napisane Nov 27, 2007, 7:01 pm
barkaw

barkaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barkaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wattie powiedział(a):
Napisz do bravo. Temat z dupy wyjęty.

To jest hydepark a bravo nigdy nie czytałem

Napisane Nov 27, 2007, 7:07 pm Ostatnio edytowane Nov 27, 2007, 7:08 pm przez barkaw
Ereach

Ereach

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ereach zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

umnie sa atrapy w szkole <hahaha>

Napisane Nov 27, 2007, 7:08 pm
barkaw

barkaw

Member
Wyświetl posty

Czytam wasze wypowiedzi to się jakoś oswajam z tą wiad. że będą kamery, bo na początku się przeraziłem.

Czekam na dalsze wypowiedzi

Napisane Nov 27, 2007, 7:11 pm
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czokapik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u nas są kolorowe kamery  :stare: i trochę dziwnie się czuję ;/ tak jakbym był...obserwowany :mad: :stare: wczoraj założyli a wcześniej były tylko z 3 kamery i czujniki ruchu ;/

Napisane Nov 27, 2007, 7:11 pm
Chaosik007

Chaosik007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chaosik007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cartoon powiedział(a):
moim zdaniem temat nie jest wcale zły.
u nas podobno już okablowali i jak to powiedziała moja wychowawczyni: 'instalują kamering'. 6_6 mają zakładać kamery niedługo. jak dla mnie to głupie i niepotrzebne, wszyscy woleliby radiowęzeł. (w sąsiedniej szkole mogli wybrać, wybrali kamery, które po tygodniu pokradli).
ja się z tego nie cieszę, ale może przynajmniej głupie pierwszaki nie będą się bić na przerwach.

właśnie dlatego brali kamery bo można zarobić xD.... xD...

u mnie miały być a jakoś im się nie spieszy....

Napisane Nov 27, 2007, 7:15 pm
esteves

esteves

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to esteves zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie sa juz dobre 2 lata ;D
ale tylko na zewnątrz,
no ale jest jedna wewnątrz przy drzwiach wejsciowych tylko, i to lajcik ;)

Napisane Nov 27, 2007, 7:19 pm
peavey11

peavey11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peavey11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tomassss powiedział(a):
W mojej jeszcze nie ma ale ma być może za tydzień ,dwa :O
Chodzę razem z tomassssem do tej samej szkoły więc, nie musze nic dopisywac, tylko to, że nie wiadomo kiedy będą, ale wiadomo,że będą. A jak sięz tym czuję? OSACZONY! będą kontrolowali nas wszystkich na każdym kroku, beznadziejnie!!!! :stare:

Napisane Nov 27, 2007, 7:34 pm Ostatnio edytowane Nov 27, 2007, 7:35 pm przez peavey11
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie w gimnazjum było pare kamer, dyrektor przez cały czas miał obraz z kamer w gabinecie, taśmy były oglądane. Kamery były w szkole i na podwórku. Kiedyś chcieliśmy się dowiedzieć z kolegami czy tymi kamerami ktoś w ogóle się interesuje to kilka kamer troche przekręciliśmy. Następnego dnia byliśmy na dywaniku u dyrektora :P Teraz w liceum są chyba z 3 kamery, ale i tak za bardzo nie są potrzebne bo się nic złego nie dzieje.

Napisane Nov 27, 2007, 7:46 pm Ostatnio edytowane Nov 27, 2007, 7:46 pm przez gigongo
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie w szkole jest 9 kamer po 1 na kazdym korytarzu, jak sie z tym czuje? jakoś zbytnio nie zwracam na to uwagi i tak nikt potem nie przegląda taśmy... ile razy fuckera pokazywałem do kamer i bez przypału było

Napisane Nov 27, 2007, 7:53 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

my dzisiaj robiliśmy drive by ;D
Rozkruszyliśmy krede i pobiegliśmy wywalić ją do biblioteki.Biegniemy,otwieramy wrzuca kred i uciekamy.Na następnej lekcji pedagog i bibliotekarka.Obyło się bez wezwania rodziców ;D mieliśmy tylko posprzątać szkołe ;D

Napisane Nov 27, 2007, 7:54 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja