Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Brain Damage

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Brain Damage, ***
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam nadzieje ,że ktoś z was obcuje z graffiti także jesli chodzi o magazyny ...

Brain Damage -GRAFITI AND AREOSOL CULTURE MAGAZINE

...Lcze ,ze ktos zna- swietny ,profesjonalny i bogacie ilustrowany no czego chciec więcej  ? (;
ZNaleść w nim mozna dawke europejskiego graffiti i wrzuty ,które sie na codzień niestety nie mija na ulicach...imformacje o jamach i cala reszta
w egzemplarzach niestety dostepny przeważnie w empikach...ale jest wersja dla zajaranych do sciągnięcia ... ;P

Jesli ktos jest zainteresowany to zapraszam na oficjalną strone tej gazetki:  BD  KLIK...!!

peaCe ;)

*Napisane Aug 28, 2005, 2:01 pm Ostatnio edytowane Jun 20, 2007, 7:36 pm przez wRiTer_Ka
kse

kse

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wRiTer_Ka powiedział(a):
Mam nadzieje ,że ktoś z was obcuje z graffiti także jesli chodzi o magazyny ...

Brain Damage -GRAFITI AND AREOSOL CULTURE MAGAZINE

licze ,ze ktos zna... swietny ,profesjonalny i bogacie ilustrowany no czego chciec wiĘcej  :P
ZNaleść w nim mozna dawke europejskiego graffiti i wrzuty ,które sie na codzień niestety nie mija na ulicach...imformacje o jamach i cala reszta
w egzemplarzach niestety dostepny przeważnie w empikach...ale jest wersja dla zajaranych do sciągnięcia ... :P

jesli ktos jest zainteresowany to KLIK...!!

peaCe ;)

dzienx tego szukalem.... pozdro

AOGLĄDAŁ KTOŚ FILM  DISCO POLO?

Napisane Aug 28, 2005, 6:42 pm Ostatnio edytowane Aug 28, 2005, 6:45 pm przez kse
MatLen

MatLen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MatLen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szkoda ze takie stare numery do pobrania :[

Napisane Sep 1, 2005, 7:15 pm
pytalski

pytalski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pytalski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam pierwszy numer BRAIN DAMAGE. Jest zajebisty...

Napisane Oct 29, 2005, 5:21 pm
couple

couple

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to couple zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kse powiedział(a):
dzienx tego szukalem.... pozdro

AOGLĄDAŁ KTOŚ FILM  DISCO POLO?

Nie ale jak jest gdzies w necie mozesz podac linkasa  :)

Napisane Oct 29, 2005, 5:30 pm
meir

meir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to meir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ooo dzieki !! kupuje ta gazetke jak akurat jest w empiku i jak mam hajs !! ale tych egzemplaży niewidziałem dzięki !!

Napisane Nov 16, 2005, 7:24 pm
pytalski

pytalski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pytalski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja posiadam na razie jeden numer brain damage, ale chyba najważniejszy i najcenniejszy z wydanych egzemplarzy bo pierwszy nr.  Zajebiste zdjęcia, wywiady. Poprostu zajebissta rzecz...

Napisane Jan 14, 2006, 6:00 pm
Mutt

Mutt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mutt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raz na lekci polskiego babkla nam przyniosła z 10 numerów i ładnie się prezentują;]

Napisane Jan 14, 2006, 6:06 pm
pytalski

pytalski

Member
Wyświetl posty

fajny macie polski :cyclops:

Napisane Jan 14, 2006, 6:14 pm
uber13

uber13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to uber13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy można zamówić numery archiwalne Brain Damage??....jak to zrobic?? prosze o odpowiedź.....elo...d8)

Napisane Jan 19, 2006, 10:11 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chyba dostepne są na stronie
sprawdź

Napisane Mar 3, 2006, 9:54 am
3element

3element

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 3element zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w galerii koloru kupiłam archiwalne:) pozdro

Napisane Mar 3, 2006, 2:23 pm
ami996

ami996

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ami996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak żeby trochę iść z duchem czasu jest już w sprzedaży 13 nr czyli najnowszy

Napisane Mar 4, 2006, 9:54 am
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drzefrej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

13 i 12 maja swietne klejenie... poprzednie sie latwo rozklejaly i wylatywaly "zeszyty"... okladke tez jest lepsza i po setnym przegladaniu nie wyglada jak psu z gardla wyjeta... cena troche moze zrazic i czestotliwosc wychodzenia na rynek kolejnych numerow...

Napisane Mar 4, 2006, 10:00 pm
Tan

Tan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie można ściągnąć te numer BD w jakim dziala najlepiej jak linka mglibyś Cie dać jak ja szukam to tylko poszczególny artykuł znajduje i to jescze nie na temat.

Napisane Mar 5, 2006, 1:17 am
ami996

ami996

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ami996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tan jeżeli ci chodzi o 13 nr to musisz iść do empiku z 18 złotymi i sobie zakupić.

Napisane Mar 5, 2006, 8:35 am
bartekk3m

bartekk3m

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bartekk3m zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh musze to sprawdzić tyle że u nas w mieście nie ma empiku:/

Napisane Mar 5, 2006, 8:48 am
ami996

ami996

Member
Wyświetl posty

no to pojedź do większego miasta wpadnij do empiku i już albo jak będziesz przy okazji.... możesz też kogoś poprosić żeby ci kupił nie???

Napisane Mar 5, 2006, 4:10 pm
Tan

Tan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale ja nie chcę 13 numer tylko jakikolwiek starszy chce poprostu zobaczyć czy to jest niezłe więc powiedz gdzie moge pobrać jakiś numer.

Napisane Mar 5, 2006, 6:44 pm
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drzefrej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zamow na overkill lub w galerikoloru. ewentualnie poszukaj na mule mesh lub innych takich czy ktos zeskanowal i wrzucil na pdf.

Napisane Mar 6, 2006, 3:26 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja