Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Alis-Who cares

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Alis-Who cares, Co sądzicie???
Komura13

Komura13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Komura13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie Alis jest bardzo zajawkowy a w szczególnosci przejazd Antilla i Willow... Co sądzicie o tym filmie??? ^^)

*Napisane Dec 4, 2007, 9:31 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie ma co pisać o filmie bo jest bardzo dobry...trzeba go po prostu obejrzeć. No a przejazd Erro Antilli jest mega! Polecam film :)

Napisane Dec 4, 2007, 9:44 pm
sandalek

sandalek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sandalek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Antilla, Horvat - jak dla mnie najlepsze przejazdy :) Super pioseneczka w przejezdzie Antilli  Looptroop - Fort Europa

Napisane Dec 4, 2007, 9:48 pm Ostatnio edytowane Dec 4, 2007, 9:57 pm przez sandalek
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo zajawkowy film. Dosyć często go oglądam na zajawkę. Sandalek ma rację Antilla i Horvat najlepsze dwa przejazdy. Dużo lepszy wg. mnie niż te sv z USA, bo co z tego że tam mają lepsze tricki, jak Europejskie mają to coś co daje większą zajawkę! FILM POLECAM!

TUTAJ!  możecie go sobie obejrzeć xD lub można za free ściągnąć z puzzlevideo.com

Napisane Dec 5, 2007, 7:53 am Ostatnio edytowane Dec 5, 2007, 7:54 am przez frycol_hiphop
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pierwszy przejazd w filmie najlepszy, a reszta taka sobie.
do muzyki też nie można się przyczepić, bo była nawet niezła, tak samo pomysł na film.
sporo ciekawych spotów. Ogólnie 9/10

Napisane Dec 5, 2007, 2:10 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja