Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Dziwne wrażenie

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dziwne wrażenie
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpaner666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy wy też tak macie że czasami nie wiecie co sie dzieje i robicie coś bezmyślnie i wogóle wszystko wam sie jakies dziwne wydaje??

Napisane Dec 5, 2007, 4:38 pm
Rychuskater

Rychuskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rychuskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HEHE!!

Proponuje Ci ziąą wybranie się do lekarza... obawiam sie że to jakaś poważna choroba!!Nie wiem ale psycholog tu już chyba nie pomoże heh...!!! :P

A na poważnie teraz to nigdy takiego czegoś nie miałem :/

POZDRO

Napisane Dec 5, 2007, 4:45 pm
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpaner666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zazwyczaj taki mi jest jak sie walne w głowe albo jak w nocy wstane zeby sie np: zalatwic to jak włączam światło to uuu gdzie ja jestem...:P chory nie jestem...:P

Napisane Dec 5, 2007, 4:47 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobrze że nie sikasz do butów i wychodzisz z mieszkania do windy ;D
to dopiero byłoby chore.

No ja tak mam czasami, takie dziwne cuś, ale na swój sposób.
Mylą mi się słowa (zupełnie ze sobą nie powiązane) albo nie wiem gdzie jestem. A żadnych prochów nie biorę ;D

Napisane Dec 5, 2007, 4:54 pm
Melor

Melor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Melor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po prostu podświadomie coś robisz. Też mi się zdarza.

Napisane Dec 5, 2007, 5:04 pm
BMXFBSNOW

BMXFBSNOW

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BMXFBSNOW zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szpaner666 powiedział(a):
Czy wy też tak macie że czasami nie wiecie co sie dzieje i robicie coś bezmyślnie i wogóle wszystko wam sie jakies dziwne wydaje??

nie nie mamy... powodzenia

Napisane Dec 5, 2007, 5:08 pm
KrukSoN

KrukSoN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KrukSoN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chyba znam rozwiązanie-detoks  ^^)

Napisane Dec 5, 2007, 5:19 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niestety nie mam, proponuje wybranie sie do lekarza a konkurencji dla tematu o Djavu(czy jakos tak) nie zrobisz

Napisane Dec 5, 2007, 5:32 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej ziąą spokojnie
ja się z Tobą solidaryzuje, wiem co to znaczy ;)
endorfiny, serotoina, to wszystko normalne ;)

Napisane Dec 5, 2007, 6:14 pm
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ej, bez kitu też tak mam ale żadnych dragów nie biore..: O

Napisane Dec 5, 2007, 7:12 pm
kmaksiu

kmaksiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmaksiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha ja czasem zapale ganje ale to okazyjnie a takto to mi sie slowa czasem myla raz do kumpeli chcialem powiedziec "yooooooo dziewczynko" a przez przypadek powiedzialem "yooooooooo dziwko" musialem ja przepraszac na kolanach a takto ze niewiem gdzie jestem i poco jestem to takiej jazdy jescze nie mialem

Napisane Dec 5, 2007, 7:16 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak,mam takie coś ,ale tylko po piciu.

Napisane Dec 5, 2007, 7:33 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A mówią że marihuana nie ryje bani... ehhh

Napisane Dec 5, 2007, 8:45 pm
Sznapek

Sznapek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sznapek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tak czasami mam ale nic nie biorę ^^
taki stan objawia się wtedy gdy jesteśmy zmęczeni
mózg nie pracuje poprawnie

Napisane Dec 5, 2007, 11:39 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też tak mam... Najczęściej na matematyce i nałogowo na biologii. Nagle sie łąpie, że coś babka nawija od paru minut:P. Ale jak się śpi po 3 godziny w nocy momentami, to nie dziwne, że po 8 godzinach w szkole się człowiek wyłącza:P

Napisane Dec 5, 2007, 11:48 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny temat ''wydaje sie dziwne'' bardzo nie precyzyjne '' tak wszystko jest dziwne szczegolnei i caly swiat a.pl

Napisane Dec 6, 2007, 12:01 am
Goodik

Goodik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Goodik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Studiuje Psychologie młody , w sumie twoje objawy to normalna rzecz ale wolałbym sie zgłosić do Psychologa i powiedziec ze masz "Syndrom Snu typu REM" czyli produkt uboczny pracy mózgu, powstający podczas operacji "sortowania danych" a jak ktos jeszcze chce polemizować na ten temat to zapraszam na PM ,a tak na marginesie  jak zacznie wam odpierda**ć przez dragi to tez sie zgłoście xD przydacie sie do pracy licencjackiej xD ema

Napisane Dec 6, 2007, 12:12 am
Sznapek

Sznapek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sznapek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bym jeszcze radził aby w pobliskiej aptece kupić jakieś witaminy wapno itp.

Napisane Dec 6, 2007, 12:14 am
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aja bym radzil wyjsc na dwor nie jarac trawy i moze jakas ksiazke przeczytac i najlpeiej  odkleic sie od kompa

Napisane Dec 6, 2007, 12:16 am
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tak mam jak jestem zmeczony ze wszystko sie dzieje wokol mnie a ja nic nie kojarze. smieszne uczucie

Napisane Dec 6, 2007, 7:40 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja