Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Dziwne wrażenie

Strony: << poprzednia ... 4, 5, 6, 7, 8 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dziwne wrażenie
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpaner666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy wy też tak macie że czasami nie wiecie co sie dzieje i robicie coś bezmyślnie i wogóle wszystko wam sie jakies dziwne wydaje??

Napisane Dec 5, 2007, 4:38 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam takie dziwne uczucie [?] , np. jak patrze w szybe z takie odleglosci ze widze rame ale tylko kantem oka, to jak odejde od tego okna to mam takie odczucie jakbym odszedl od monitora :)

Napisane Jul 22, 2009, 4:12 pm
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiktor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czasami siedze se przed kompem i nic mi sie nie chce, nie chce mi sie siedziec przed kompem, nie chce mi sie wychodzic na dwor, nie chce mi sie jesc, srac, pić, zamuł, mysle o czyms nawet nie wiem o czym, nie wiem co sie dzieje. czasami tak mam w niedzielne wieczory ;/

Napisane Dec 6, 2010, 3:44 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiktor666 powiedział(a):
czasami siedze se przed kompem i nic mi sie nie chce, nie chce mi sie siedziec przed kompem, nie chce mi sie wychodzic na dwor, nie chce mi sie jesc, srac, pić, zamuł, mysle o czyms nawet nie wiem o czym, nie wiem co sie dzieje. czasami tak mam w niedzielne wieczory ;/
gdybys miał tak codziennie to bez namysłu przypisałbym Ci depresję. Ale skoro tylko w niedziele, to pewnie lenistwo się odzywa, bo przeciez wszyscy kochamy poniedziałki!

jaki dzisiaj wspaniały dzień  :rolleyes:

Napisane Dec 6, 2010, 4:20 pm
sk8gp

sk8gp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8gp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bober14 powiedział(a):
wydaje mi sie ze dana sytuacja w jakiej sie znajduje snila mi sie

tez tak mam :D

LAKe powiedział(a):
smieci do zlewu szklanka do kosza(

to najczesciej z jogurtem tak jest ;p lyzeczka i kubeczek xd

Napisane Dec 6, 2010, 4:28 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bober14 powiedział(a):
A ja mam schizy takie ze wydaje mi sie ze dana sytuacja w jakiej sie znajduje snila mi sie... i serio niektore rzeczy mi sie snia no banalny przyklad klasowki z ktorej dostalem 1 i reakcje nauczycielki albo matki ale serio bylo kropka w kropke jak we snie wszystko xD

Coś w tym jest. Też tak czasami mam nie wiem jak to wytlumaczyc norlanie jak by 2 razy ta sama sytuacja sie zdarzyla i jak sie zdarzy to takie olsnienie ze juz to kiedys widzialem.

A ostatnio wgl. niose kubek od jogurtu i pranie to pranie wywalilem do kosza a kubeczek do pralki i potem sie skapnolemn ocb ;d

Napisane Dec 6, 2010, 6:00 pm
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrq powiedział(a):
]gdybys miał tak codziennie to bez namysłu przypisałbym Ci depresję.

Ja mam tak od urodzenia, ale o depresje to bym się nie posądzał, raczej o lenistwo najwyższego stopnia.

Cytuj:
Też tak czasami mam nie wiem jak to wytlumaczyc norlanie jak by 2 razy ta sama sytuacja sie zdarzyla i jak sie zdarzy to takie olsnienie ze juz to kiedys widzialem.

Przecież to najzwyklejsze deja vu.

Napisane Dec 6, 2010, 7:00 pm Ostatnio edytowane Dec 6, 2010, 7:01 pm przez Clubbasse
michalina7

michalina7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michalina7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a co powiecie na temat proroczych snów? mieliście/wierzycie?

Napisane Dec 6, 2010, 7:15 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michalina7 powiedział(a):
a co powiecie na temat proroczych snów? mieliście/wierzycie?
niektorzy chcą innym wmowic, ze mieli proroczy sen. Tak "po fakcie". Wtedy sie to sprowadza, jak słusznie Clubbasse napisał, do deja vu. Nasz piękny prorok wtedy sobie wmawia że to był sen, i gdyby sen pamiętał to mógłby coś przewidziec.
A poza tym, to oczywiscie bzdura. Oczywiście sa osoby ktore wierzą np w UFO. Psychologia wciaz stara się wyjasnić, skąd wynika potrzeba wiary zjawiska nieistniejące ;>

Napisane Dec 6, 2010, 10:15 pm
Digart

Digart

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Digart zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sam miałem bardzo dziwną sytuację mianowicie chyba w 5 klasie na lekcji historii dostałem ostrej zmuły , pomyślałem sobie " co mi tam " położyłem głowę na ławkę i zasnąłem, oczy otworzyłem już dopiero w domu (Historia była o ile pamiętam 1 albo 2 ) miałem wtedy 6 lekcji. nic nie pamiętałem z tych lekcji. W zeszytach miałem notatki ale nic nie pamiętałem ! Na następny dzień pytałem się kolegów jak się zachowywałem mówili że normalnie się zachowywałem.
Pamietam jeszcze inną dizwną sytuacje :
Poczatek gimnazjum, nowa skzoła,koledzy ,nauczyciele. była wtedy sobota wstaje o 7 rano poniewaz zapomniałem wyłączyc budzika i miałem uczucie jak by mój organizm się nie słuchał
wiedziałem ze była sobota i że nie idę do szkoły jednak zacząłem się pakować szykować do szkoły itp. byłem świadomy tego co robię czułem to wszystko jednak nie mogłem przestać ( jak z jedzeniem na gastro ; p ), "władze" nad sobą odzyskałem dopiero przed wejściem do szkoły.
Pragną bym zaznaczyć że w obu tych dwóch sytuacjach nie brałem prochów !

Napisane Dec 6, 2010, 10:18 pm
krycha03

krycha03

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krycha03 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raz miałem tak że gdzieś się śpieszyłem (nie pamiętam gdzie), kupiłem sobie po drodze "na szybkiego" jakiegoś batona, chyba snickers (zazwyczaj je kupuje), idę szybko odpakowuje batona i co się okazuje ugryzłem papierek, tak się zamotałem że zamiast papierka poleciał baton do kosza. Do dzisiaj się z tego śmieje jak sobie przypomnę.

Napisane Dec 6, 2010, 10:51 pm
michalina7

michalina7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michalina7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. Idę sobie zimowym wieczorem z psem, i zauważam że ktoś za mną idzie pomyślałam sobie że teraz mogłby zadzwonic kumpel i powiedziec ze to on jest za mna, nie minęło 5s a tak się stało. to bym zaliczyła chyba do telepatii

2.Przez ok 4 mies powtarzał mi sie 1 sen (nie dziennie lecz co jakis czas) powtarzal sie tak dlugo dopóki sie nie spełnił.

3.Gadam z sąsiadem i pomyślałam sobie "zaraz powie że się ślicznie uśmiecham" no i znów nie minęło wiecej niz 5s a tak sie stało.

Nie jaram/nie cpam/nie palę

Napisane Dec 7, 2010, 10:26 am
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

michalina7 powiedział(a):
1. Idę sobie zimowym wieczorem z psem, i zauważam że ktoś za mną idzie pomyślałam sobie że teraz mogłby zadzwonic kumpel i powiedziec ze to on jest za mna, nie minęło 5s a tak się stało. to bym zaliczyła chyba do telepatii

2.Przez ok 4 mies powtarzał mi sie 1 sen (nie dziennie lecz co jakis czas) powtarzal sie tak dlugo dopóki sie nie spełnił.

3.Gadam z sąsiadem i pomyślałam sobie "zaraz powie że się ślicznie uśmiecham" no i znów nie minęło wiecej niz 5s a tak sie stało.

Nie jaram/nie cpam/nie palę
gratulujemy, pewnie wiesz, ze sąsiad tak często mówi, i potrafiłaś to przewidziec.
1. sytuacja to zbieg okolicznosci. Na marginesie- jesli to mialaby byc telepatia... na pewno telefon nie zadzwoniłby od razu(po 5s.). Informację trzeba przetworzyc, wyjąc telefon, wybrac numer, poczekac na połączenie... blabla. powtarzam, zbieg okolicznosci.

a o snach sie nie wypowiadam, bo w ogole mało o nich wiemy...

Napisane Dec 7, 2010, 11:23 am
zlukasz96

zlukasz96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zlukasz96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uszanowanko  :cyclops: Ja czasem jak w nocy prześpie ze 4-3 godzinki to mam coś takiego, że idę sobie np. po szkole i jestem taki zamyślony i nagle ściana ;d. Jeśli chodzi o jakieś prorocze sny to miałem tylko parę i nic nie znaczących.  A najczęściej to po prostu łapie mnie zamułka na lekcjach i jak się położę na ławce to czasem zasypiam  :rolleyes:
Pozdro.

Napisane Dec 7, 2010, 2:41 pm
michalina7

michalina7

Member
Wyświetl posty

wrq powiedział(a):

1. sytuacja to zbieg okolicznosci. Na marginesie- jesli to mialaby byc telepatia... na pewno telefon nie zadzwoniłby od razu(po 5s.). Informację trzeba przetworzyc, wyjąc telefon, wybrac numer, poczekac na połączenie... blabla. powtarzam, zbieg okolicznosci.

a o snach sie nie wypowiadam, bo w ogole mało o nich wiemy...

WRQ nie sąsiad tak nie mówi,bo praktycznie nie mam z kim kontaktu,a w zbieg okoliczności nie wierzę (nie wnikajmy czemu, nie i już) nie mówię tu też że jestem telepatą czy coś : )

Napisane Dec 7, 2010, 2:49 pm
rider55

rider55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rider55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja często mam de ża wi,ablo patrzę się na coś i tak patrze i patrze,i nagle robi się ciemno a zaraz potem się BARDZO wyostrza mój wzrok.albo w szkole mi się tak w głowie kręciło(nic nie brałem) to była ostatnia lekcja,niewiem jak doszedłem na autobus,wiem tyle,że ogarnąłem się w domu dopiero,czyli w szkole wiedziałem co się dzieje,droga do autobusu i autobusem-nie wiedziałem i dopiero w chacie znów wiedziałem

Napisane Dec 7, 2010, 4:23 pm
tafdebaf

tafdebaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tafdebaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rider55 powiedział(a):
ja często mam de ża wi,ablo patrzę się na coś i tak patrze i patrze,i nagle robi się ciemno a zaraz potem się BARDZO wyostrza mój wzrok.albo w szkole mi się tak w głowie kręciło(nic nie brałem) to była ostatnia lekcja,niewiem jak doszedłem na autobus,wiem tyle,że ogarnąłem się w domu dopiero,czyli w szkole wiedziałem co się dzieje,droga do autobusu i autobusem-nie wiedziałem i dopiero w chacie znów wiedziałem

objawy schizofrenii

Napisane Dec 7, 2010, 4:27 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tafdebaf powiedział(a):
rider55 powiedział(a):

objawy schizofrenii

A to ciekawe, mam rozumieć, że choruje na schizofrenię?

Napisane Dec 7, 2010, 4:58 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

tafdebaf powiedział(a):

objawy schizofrenii

nie wiesz o czym piszesz...

rider55, to nie takie trudne czytać posty innych czy użyć google. Deja vu, pisze się.

Napisane Dec 7, 2010, 5:16 pm
rider55

rider55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rider55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrq powiedział(a):
tafdebaf powiedział(a):

objawy schizofrenii

nie wiesz o czym piszesz...

rider55, to nie takie trudne czytać posty innych czy użyć google. Deja vu, pisze się.

ja tak specjalnie napisałem.
pokój

Napisane Dec 7, 2010, 5:22 pm
Strony: << poprzednia ... 4, 5, 6, 7, 8 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja