Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Dziwne wrażenie

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dziwne wrażenie
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpaner666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy wy też tak macie że czasami nie wiecie co sie dzieje i robicie coś bezmyślnie i wogóle wszystko wam sie jakies dziwne wydaje??

Napisane Dec 5, 2007, 4:38 pm
Chaosik007

Chaosik007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chaosik007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wychodzę na dwór, trawy nie jaram, przy kompie.. no trochę siedzę odchodzę dość często.. a mam coś takiego.. więc co rychu wymyślisz??

Napisane Dec 6, 2007, 7:43 am
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czasem tak nie mam :)

Napisane Dec 6, 2007, 12:42 pm
MiKiDeMiX

MiKiDeMiX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiKiDeMiX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tak mam, ale nigdy na trzeźwo  ^^)

Napisane Dec 6, 2007, 2:23 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skutki słuchania metalu!

Napisane Dec 6, 2007, 2:55 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

garb powiedział(a):
Skutki słuchania metalu!

HAAHAHAHAH!!!
To mnie teraz zmiażdżyłeś swoją głupotą! Idź lepiej posłuchaj Jeden Osiem L, Verby i Mezo! Napewno Cie dobrze zrobi...
Ja słucham metalu na okrągło i co? Dupa... jestem normalny.

Ktoś dobrze powiedział. Odstaw kompa, więcej snu! 

Napisane Dec 6, 2007, 3:52 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BHT powiedział(a):

i co? Dupa... jestem normalny.

Tobie sie tylko tak wydaje...Neo

http://www.solarnavigator.net/films_movies_actors/film_images/keanu_reeves_neo_matrix_movie.jpg

Napisane Dec 6, 2007, 4:09 pm
Lapa07

Lapa07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lapa07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za dużo zioła :) :)

Nic takiego mi sie nie przytrafia B)

Napisane Dec 6, 2007, 4:41 pm
filipek1

filipek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filipek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mozsz to jakos normalni napisac bo nie bardzo rozumiem

Napisane Dec 6, 2007, 4:47 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

filipek1 powiedział(a):
mozsz to jakos normalni napisac bo nie bardzo rozumiem

Chaosik007, widać nie tylko Ty coś jarasz ;D
a tak na poważnie to to normalne, spoko ziąą ; )

Napisane Dec 6, 2007, 5:17 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BHT powiedział(a):
garb powiedział(a):
Skutki słuchania metalu!

HAAHAHAHAH!!!
To mnie teraz zmiażdżyłeś swoją głupotą! Idź lepiej posłuchaj Jeden Osiem L, Verby i Mezo! Napewno Cie dobrze zrobi...
Ja słucham metalu na okrągło i co? Dupa... jestem normalny.

Ktoś dobrze powiedział. Odstaw kompa, więcej snu! 

Zapoznaj się ze znaczeniem słowa "ironia".
Ja też słucham metalu non stop i jestem tylko trochę pieprznięty  :)

Napisane Dec 6, 2007, 5:50 pm
Tomassss

Tomassss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomassss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nooo miałem tak kilka razy i to nie dawno sie zaczeło...
Akurat ja czytałem coś na andegrandzie to nagle poczułem jakiś strach i wydawało mi sie jak bym odpływał...głupie uczucie a jak obudze się nie raz w nocy i jest mi bardzo gorąco to wydaje mi się wszystko takie dziwne,nie proporcjonalne i znowu czuje strach :(
Nie życze nikomu takich przeżyć...

Napisane Dec 6, 2007, 5:57 pm
sk8mets

sk8mets

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8mets zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kmaksiu powiedział(a):
haha ja czasem zapale ganje ale to okazyjnie a takto to mi sie slowa czasem myla raz do kumpeli chcialem powiedziec "yooooooo dziewczynko" a przez przypadek powiedzialem "yooooooooo dziwko" musialem ja przepraszac na kolanach a takto ze niewiem gdzie jestem i poco jestem to takiej jazdy jescze nie mialem

hHhhahahahhahaha ty i ganja buhahahhahahahhahahahha

Napisane Dec 7, 2007, 12:00 pm
bejbe930

bejbe930

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bejbe930 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja takiego czegos nie mam , ale mi sie wydaje ze to nie jest normalne

Napisane Dec 7, 2007, 12:02 pm
111z

111z

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 111z zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

może uznacie że jestem psycholem ale mam takie wrażenie, ale jak zapomina o rzeczywistości na przykład: jak jadę na desce (ledwo ollie umiem) i wall raida chcem zrobic i buuuum  :mad:

*Napisane Dec 7, 2007, 3:30 pm
detekflip3

detekflip3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to detekflip3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się nieraz robi ze się czuje jak w śnie xDdB |*_*|

Napisane Dec 7, 2007, 3:51 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bierzesz jakieś prochy?

Napisane Dec 7, 2007, 7:23 pm
birdhouse1

birdhouse1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest sie w transie ja raz przesto naoszczylem dlugopis

*Napisane Jan 20, 2008, 11:50 am
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

birdhouse1 powiedział(a):
naoszczylem dlugopis

hahahahaha.

Ja tak nigdy nie miałem ale polecam Ci iść do lekarza albo zmienić dojścia , bo to gówno jakie teraz palisz jest przejebane  :cyclops:

Napisane Jan 20, 2008, 1:09 pm
ToFFiKxD

ToFFiKxD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ToFFiKxD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahahaha mam tak czasami... nie wiem przez co to jest wywołane... może przez to że przedawkowałem tlen?  :stare:

Napisane Jan 20, 2008, 2:04 pm
tomaszeks

tomaszeks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomaszeks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tak mam tylko w szkole xdxdxdxdxdxdd myslami gdzie indziej jestem myslami a wtedy sie nauczycielka pyta tomek odpowiedz nam na to pytanie a ja jakie ?xd i 1 siadaj xd

Napisane Jan 20, 2008, 2:48 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja