Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Dziwne wrażenie

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dziwne wrażenie
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpaner666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy wy też tak macie że czasami nie wiecie co sie dzieje i robicie coś bezmyślnie i wogóle wszystko wam sie jakies dziwne wydaje??

Napisane Dec 5, 2007, 4:38 pm
skejcik7

skejcik7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejcik7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NIe przejmuj się to normalne... Ja tak często mam na historii, że odpływam na jakieś 5-10 min i nic nie orientuje. Mam wrażenie, że jestem w jakimś innym miejscu( często jeżdże na desce a jak chce zrobić trik to nagle się przebudzam).
Cytuj:
ja tak mam tylko w szkole xdxdxdxdxdxdd myslami gdzie indziej jestem myslami a wtedy sie nauczycielka pyta tomek odpowiedz nam na to pytanie a ja jakie ?xd i 1 siadaj xd
Ja miałem podobnie tylko, że to było na WOSie. Nudy jak ****, ja nic nie kapuje bo tylko 2 godziny spałem a nagle koleś wyskakuje mi koleś: "Mateusz podaj jakiś przykład ....( czegoś tam nie pamietam)." A ja tak sie na niego patrze nie wiem o co chodzi i mu mówie: "wolność słowa", a on na to, że dobrze i wszyscy sie na mnie patrzą jak na jakiegoś UFO, czy coś w tym stylu.

Napisane Jan 20, 2008, 2:59 pm
zul

zul

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zul zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja czasami się zastanawiam z skąd jest "jest" czemu jest świat skąd się wzięło istnienie (nie chodzi mi o żadne małpy i kościół)

Napisane Jan 20, 2008, 10:10 pm
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zul powiedział(a):
ja czasami się zastanawiam z skąd jest "jest" czemu jest świat skąd się wzięło istnienie (nie chodzi mi o żadne małpy i kościół)

a co to ma do odpływania?:P nie musisz sie chwalić, że myślisz ^^)

Ja tak mam w szkole też jak więszość:D np. na angielskim. Podpierem głowe, patrze sie w 1 punkt, myśle, tak odpływam, mam uczucie jakbym patrzył nie w ten 1 punkt tylko gdzieś indziej jakbym zupełnie był xD Po czym podchodzi nauczycielka i mi ręką przed oczami macha, a potem mnie szturcha xD
zawsze beka z tego jest :P

Napisane Jan 21, 2008, 10:18 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

birdhouse1 powiedział(a):
jest sie w transie ja raz przesto naoszczylem dlugopis

Co zrobiłeś?
Nie wiem czy czasem kogoś nie obraziłeś tym postem
Może powinienem dać warna

Napisane Jan 21, 2008, 10:38 am
Porwo

Porwo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Porwo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sie czasem zastanawiam jak by to było sie urodzic jako chinczyk czy portugalczyk ;pp

Napisane Jan 21, 2008, 6:35 pm
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rufus102 powiedział(a):
zul powiedział(a):

a co to ma do odpływania?:P nie musisz sie chwalić, że myślisz ^^)

Ja tak mam w szkole też jak więszość:D np. na angielskim. Podpierem głowe, patrze sie w 1 punkt, myśle, tak odpływam, mam uczucie jakbym patrzył nie w ten 1 punkt tylko gdzieś indziej jakbym zupełnie był xD Po czym podchodzi nauczycielka i mi ręką przed oczami macha, a potem mnie szturcha xD
zawsze beka z tego jest :P

Normalka :) "Zwis" "Spadek mocy" czy jak to kto nazywa... :| Nie wiem czy to o to właśnie chodzi ale to jest jakieś chwilowe niedotlenienie mózgu ? Nie wiem dokładnie ale coś takiego mi się kiedyś o uszy obiło...

Napisane Jan 21, 2008, 7:05 pm
skiindziel

skiindziel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skiindziel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chyba nie.. ja mam czasem tak, że jak leżę długo w jakiejś pozycji i gwałtownie sie podniosę i zacznę iść to przez chwile mam takie ostro dziwne uczucie jakbym sie zapadał pod ziemie, obraz na chwile traci ostrość, potem robi sie aż za ostry, w mózgu czuję takie ściśnięcie.. trwa to jakieś 2-3 sek. i wszystko wraca do normy.

Ale nie o tym mowa. Takie dziwne wrażenie, jakbym odpłynął mam czasem jak słucham muzyki. Raz jak jechałem samochodem i leciał jakiś kozacki kawałek to aż sie zsunąłem z fotela, czułem przez chwile jakbym stał na scenie. :D

Napisane Jan 21, 2008, 7:11 pm
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam podobne uczucie jak po kąpieli z gorącej wody wychodzę dosyć szybko, zaczyna mi się robić jakby lekko słabo, kolory stają się takie dziwne i mam uczucie, że jakbym wstrzymał oddech na dłuższy czas to bym zemdlał :| .

edit:

@ post niżej

hahah :d

Napisane Jan 21, 2008, 7:14 pm Ostatnio edytowane Jan 21, 2008, 10:06 pm przez Hawk-Master
skiindziel

skiindziel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skiindziel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hawk-Master powiedział(a):
Ja mam podobne uczucie jak po kąpieli z gorącej wody wychodzę dosyć szybko, zaczyna mi się robić jakby lekko słabo, kolory stają się takie dziwne i mam uczucie, że jakbym wstrzymał oddech na dłuższy czas to bym zemdlał :| .

No to chyba o tym samym mówimy. Również to mam po gorącej kąpieli.
Lubię to, nie wiem czemu :D

Napisane Jan 21, 2008, 7:53 pm Ostatnio edytowane Jan 21, 2008, 7:54 pm przez skiindziel
Cee

Cee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak się przeciągam,to mam czarno przed oczami i jestem bliska omdlenia. W ogóle przez jakieś 3 lata chodzę mocno osłabiona.

Napisane Jan 23, 2008, 4:33 pm
1maj

1maj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1maj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam podobnie jak wstaje rano to czasami przez chwilę nic nie widzę:)

Napisane Jan 23, 2008, 4:36 pm Ostatnio edytowane Jan 23, 2008, 4:36 pm przez 1maj
oskate

oskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taaa? a ja mam tak ze jak wale konia to mi przyjemnie.............. :stare:

Napisane Jan 23, 2008, 4:42 pm
maciej438

maciej438

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maciej438 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heheh. ej koles a dragi bierzesz?
moze masz dziuru w bani po białym proszku lub dymie:P

doktorek czeka, pozdro

Napisane Jan 24, 2008, 2:16 pm
domon1

domon1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domon1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tam masz dobrze z deklem wszystko??

Napisane Feb 8, 2008, 4:40 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szpaner666 powiedział(a):
Czy wy też tak macie że czasami nie wiecie co sie dzieje i robicie coś bezmyślnie i wogóle wszystko wam sie jakies dziwne wydaje??

nie ćpaj tyle.

Napisane Feb 8, 2008, 6:06 pm
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiktor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hawk-Master powiedział(a):

edit:

@ post niżej

hahah :d

no to jest ostre.

hahahahhaha co mis ie przypomnialo, jest u nas na placu karuzela'żygator' i kiedyś się krecimy z jakims ziomkiem, tamten schodzi i sie wyjebal i gadal gdzie on jest xD

Napisane Feb 8, 2008, 6:08 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czasami tak mam ale napewno nie na zasadzie ze sie budze w nocy i : "Ojej gdzie ja jestem??" AHAHAHAHAHAHHAHAHA

Napisane Feb 8, 2008, 6:24 pm
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poprostu sie ZAWIESZACIE  :cyclops: :cyclops: zawiasołapia :D chyba kazdy czasem to ma

Napisane Feb 8, 2008, 8:37 pm
Rolmopsik

Rolmopsik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rolmopsik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tak mam jak jestem nie wyspany.. ostatnio na feriach siedziałem trzy dni pod rząd do 1 w nocy.. rano na urodziny wstaje i tam zaprosiłem kumpli.. Ale wcześniej trzeba posprzątać w pokoju.. no to dawaj odkurzać, skończyłem odniosłem odkurzacz.. I "Mamo gdzie gdzie odkurzacz" '"A Po co ci" " W pokoju odkurzyć" "No przecież nie dawno to zrobiłeś" "Ja?!, Kiedy?" .. Dziwna Sytuacja.. A dziś miałem Deża Kur** Wi. Idę ulicą coś mówię do siebie.. tzn. myślę głośno.. i mi się zdawało że to już było.. ;pp

Napisane Feb 8, 2008, 8:50 pm
godla

godla

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to godla zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam przeważnie takie uczucie jak jestem w pogo.

Napisane Feb 8, 2008, 10:32 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja