Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Dziwne wrażenie

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dziwne wrażenie
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpaner666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy wy też tak macie że czasami nie wiecie co sie dzieje i robicie coś bezmyślnie i wogóle wszystko wam sie jakies dziwne wydaje??

Napisane Dec 5, 2007, 4:38 pm
czareq94

czareq94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czareq94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh ja tak mam cały czas  :P

Napisane Feb 9, 2008, 9:03 am
Cropp

Cropp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cropp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tak raz mialem że myslalem że to co robie to sen lub cos takiego :P

Napisane Feb 9, 2008, 1:39 pm
domon1

domon1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domon1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tak nie miałem i tak nie mam a widze że to już twój drugi taki temat więc nie chce nic mówić koeś ale ty jesteś jaki.ś nieogarnięty

Napisane Feb 16, 2008, 10:14 am
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tak nie mam bo nie biore  B)

Napisane Mar 18, 2008, 4:11 pm
perlikTBG

perlikTBG

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to perlikTBG zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeeeee chore fazy:D tez tak mam:D hehe

Napisane Mar 18, 2008, 7:47 pm
HITMAN07

HITMAN07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HITMAN07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest ... a ja myślałem ze jestem, nienormalny .. tak mam ale przez krótka chwile .. normlanie jak sen .. nie wiem czy to real ... i nie zastanawiam sie nad niczym  .. max 10 sek

Napisane Mar 18, 2008, 7:55 pm
Mentos99

Mentos99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mentos99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie przypominam sobie żebym coś takiego miał ,może miałem tak kilka razy ale na chwile obecną nie pamięatam B)

Napisane Mar 18, 2008, 10:22 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szpaner666 powiedział(a):
Czy wy też tak macie że czasami nie wiecie co sie dzieje i robicie coś bezmyślnie i wogóle wszystko wam sie jakies dziwne wydaje??

chyba każdy tak nieraz ma  ^^)

Napisane Mar 19, 2008, 9:38 pm
Przemek047

Przemek047

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Przemek047 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak czsami mam kaca to mi sie tak pierdoli. Kiedyś chciałem skarpetki do prania zanieść ale zamiast w prawo skręciłem w lewo i chcialem je do kosza władować. :cyclops:

Napisane Mar 20, 2008, 10:16 am
Dismiss

Dismiss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dismiss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HITMAN07 powiedział(a):
jest ... a ja myślałem ze jestem, nienormalny .. tak mam ale przez krótka chwile .. normlanie jak sen .. nie wiem czy to real ... i nie zastanawiam sie nad niczym  .. max 10 sek

to widocznie Twoja świadomośc przechodzi w stan alfa bez żadnej kontroli,ewentualnie za dużo myślisz xD

Napisane Apr 2, 2008, 6:56 pm Ostatnio edytowane Apr 2, 2008, 6:57 pm przez Dismiss
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiktor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahah pamietam ze wstalem w nocy i sie dobrze nie obudzilem i do ksoza na smieci nasikalem

Napisane Apr 2, 2008, 7:23 pm
pokerbloo

pokerbloo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pokerbloo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a myślałam ze to tylko ja jestem chora na głowe @_@

Napisane Apr 19, 2008, 11:33 pm
Sadomasosik

Sadomasosik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sadomasosik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak robi sie głową tak jak Twój avatar to sie potem tak ma xD

Napisane Apr 19, 2008, 11:42 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam takie cos ze ide korytazem i nagle czuje ze ide ale mam jakos uspiona swiadomosc ze ide nie mysle wogle o tym i obraz mi sie rozmywa... trwo to z 5-10 sekund  ^^)

Napisane Apr 20, 2008, 2:00 am
Darecko

Darecko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darecko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kmaksiu powiedział(a):
haha ja czasem zapale ganje ale to okazyjnie a takto to mi sie slowa czasem myla raz do kumpeli chcialem powiedziec "yooooooo dziewczynko" a przez przypadek powiedzialem "yooooooooo dziwko" musialem ja przepraszac na kolanach a takto ze niewiem gdzie jestem i poco jestem to takiej jazdy jescze nie mialem

Hahah miałem takie coś wielokrotnie!
Była jakaś tam rozmowa o farmach i tak dalej, i w końcu chciałem powiedzieć coś typu "jak mój wujek ucinał głowy kurom, to jeszcze dobre 10 sekund biegały" I pomimo 3 popraw za każdym razem wychodziło mi "ucinał glowy kurwom . A że nie wiem gdzie jestem, miałem dawno temu na zielonej szkole w szóstej klasie... Po wypiciu 10 red bulli.

Napisane Apr 23, 2008, 10:16 pm Ostatnio edytowane Apr 23, 2008, 10:18 pm przez Darecko
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie biorę ale parę razy miałem tak że wszystko docierało do mnie jak przez mgłę :P w takich wypadkach to bach do łoża budzisz się po czasie i jest ok :cyclops:

Napisane Apr 23, 2008, 10:32 pm
Krzaqu

Krzaqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzaqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to zwykly efekt zmeczenia chłopie ;p;p Ja tak mialem jak nie spalem cala noc..... :P Wogole nie wiedzialem co sie dzieje i gdzie jestem ;p;p

Napisane Apr 26, 2008, 10:55 am
birdhouse1

birdhouse1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jeast trans ja jak jechalem gdzies autem to schylilem glowe i tak siedzialem

Napisane Jul 17, 2008, 11:51 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperSD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem tak kilka razy.. Ale to całkiem spoko uczucie xD Brechowe xD

Napisane Jul 18, 2008, 12:48 am
sk8ate

sk8ate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ha. no miałam tak kilka razy. jak pierwsz raz takie coś mi się zdarzyło a to było dawno dawno dawno temu to myślałam że umieram . e .

Napisane Nov 21, 2008, 11:52 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja