Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Dziwne wrażenie

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dziwne wrażenie
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpaner666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy wy też tak macie że czasami nie wiecie co sie dzieje i robicie coś bezmyślnie i wogóle wszystko wam sie jakies dziwne wydaje??

Napisane Dec 5, 2007, 4:38 pm
barmik2

barmik2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barmik2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ha, to ja z dwa lata temu miałem taką akcje że tragedia. Byłem niewyspany i zajebiscie długo siedziałem przed kompem - nagle zaczynam sie prze*ebanie dziwnie dziwnie czuć, myślę no nic. Ale ide do starszego chce mu coś powiedzieć a okazuje się że nie jestem w stanie wypowiedzieć nawet najprostszego słowa (pop polsku)! przekręcałem litery w zdaniach - po prostu za hooj nie mogłem wogóle wypowiadać wyrazów! wychodziło z  tego nie wiadomo co jakaś sieczko rąbanka dzielona na sylaby :/ jakbym w momencie pozapominał naprostsze wyrazy jak np. "tak" "nie wiem"!  brzmi może i śmiesznie ale czułem się wtedy naprawde strasznie - w ogóle jakby nie potrafiłem mówić... po jakimś czasie położyłem się spać, wstałem rano i wszystko już było ok. Do dziś dnia jednak nie wiem, co się wtedy ze mną stało(efekt przemecznia - nie mogłem mówić ani pisać ani jednego wyrazu poprawnie!), wiem tylko, że nie chciał bym już tego przeżyć drugi raz.

Napisane Nov 22, 2008, 9:38 am
endrew

endrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to endrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ach, ach, ha ja mam tak ciągle:P. Parę razy to miałem podobnie, że nie mogłem nic mówić (ale to chyba tylko raz i to przez chwilę), albo częściej, że nie rozumiałem co do mnie mówią (to w szkole). Czasem mi się kręci w głowie np. sobie siedzę na angielskim dodatkowym i tak na 2 min. odłączony od rzeczywistości a potem w brecht. Albo myślę o niczym i się po chwili budzę... chyba jestem nienormalny ;)

Napisane Nov 22, 2008, 10:14 am
danekDSK

danekDSK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danekDSK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja słyszałem,że takie coś jest też spowodowane długim leżeniem i nagłym wstaniem na nogi.I przejście z ciemnego pokoju do jasnego...To było jakoś związane z przepływem krwi...Ja tak mam codziennie jak wstaje rano odsuwam rolety i tu słońce pizga po oczach kręci mi sie w bani nie wiem gdzie jestem ide do łazienki obijając sie o ściany i po chwili przechodzi:D

Napisane Nov 22, 2008, 10:56 am
dzudzu06

dzudzu06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzudzu06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam tak po % ; ) haha
A teraz na serio... Raz miałem taką sytuacje... wstałem rano myśląc, że jest sobota... ubrałem się, siadłem na kompa... patrze a tu godz 10 ileś tam nie pamiętam już, Czwartek ;O w ogóle nie wiedziałem co robie :/

Napisane Nov 22, 2008, 11:35 am
Kubask8lbn

Kubask8lbn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kubask8lbn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak jestem glodny w  szkole to mam wrazenie jak by czas byl spowolniny jak w matrixie czy czyms takim.

Napisane Nov 22, 2008, 11:41 am
roziajuzia

roziajuzia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to roziajuzia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

''ja czasami się zastanawiam z skąd jest "jest" czemu jest świat skąd się wzięło istnienie (nie chodzi mi o żadne małpy i kościół)''

Ja też tak czasami mam. Zastanawiam się co by było jakby mnie nie było, tak jakby moja dusza wychodzi z ciała czy coś takiego xD Strasznie głupie uczucie

Napisane Nov 22, 2008, 2:49 pm Ostatnio edytowane Nov 22, 2008, 2:50 pm przez roziajuzia
glodzillaxd

glodzillaxd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to glodzillaxd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pogobnie mam ;D ale u mnie to najczesciej wystepuje z powodu przemeczenia ;D

Napisane Nov 22, 2008, 8:53 pm
miko1212

miko1212

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miko1212 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja czasem tak mam ze siedze sobie w salonie i czuje sie tak jakby mi sie to wszstko snilo ;p takie dziwne ale fajnie uczucie

Napisane Jan 13, 2009, 8:35 pm
Baarol

Baarol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baarol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja czassem zasypiam na lekcjach nie wiedząc kiedy ;o. albo jak jeszce grałem w tibie (2-3 lata temu) to za długo siedziałem i jak chciałem zasnąć wszystko mi się przypominało co widziałem tego dnia w tejgrze. ciągle o tym myślałem i nie mogłem przestać. ani spać ani nic. tez cos mówiłem ale nie wiem co. Dziwne naprawde uczucie. nie chce mieć tego 2 raz  :)

Napisane Jan 13, 2009, 9:54 pm
ChosenOne

ChosenOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChosenOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Baarol powiedział(a):
ja czassem zasypiam na lekcjach nie wiedząc kiedy ;o. albo jak jeszce grałem w tibie (2-3 lata temu) to za długo siedziałem i jak chciałem zasnąć wszystko mi się przypominało co widziałem tego dnia w tejgrze. ciągle o tym myślałem i nie mogłem przestać. ani spać ani nic. tez cos mówiłem ale nie wiem co. Dziwne naprawde uczucie. nie chce mieć tego 2 raz  :)

Morał z tego taki : Tibia niszczy ludzi xDD

Napisane Jan 13, 2009, 10:15 pm
ematrix

ematrix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ematrix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no tak jakoś miałem jak przed pójściem do szkoły wypiliśmy sobie troche czystej (kurwa nie troche a całą butla na czterech xP xP xP xP) ale było zajebiście wszystko mi jeździło przed oczami a nawet nauczyciele sie ładniejsi zrobili xD xD xD to skutki były nie zbyt mam naganne zachowanie xD xD xD xD xD xD :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Napisane Jan 13, 2009, 10:20 pm Ostatnio edytowane Jan 13, 2009, 10:20 pm przez ematrix
Adikko

Adikko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adikko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamułka i tyle :D.
Mam tak często. ;/

Napisane Jan 13, 2009, 10:28 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam to praktycznie codziennie ;/ no ale trudno, nic się z tym nie zrobi.

Napisane Jan 13, 2009, 10:34 pm
kmaksiu

kmaksiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmaksiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BHT powiedział(a):
A mówią że marihuana nie ryje bani... ehhh

zalezy co ganda ci nie poryje lba a squn potwornie ostatnio mam dziwne uczucie ze moje zycie sie zapetla ale to zwykle wachania nastroju z czasem przejdzie (chyba) :D

Napisane Jan 13, 2009, 10:35 pm
Baarol

Baarol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baarol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ChosenOne powiedział(a):
Baarol powiedział(a):

Morał z tego taki : Tibia niszczy ludzi xDD

dokładnie :D

Napisane Jan 14, 2009, 8:54 am
KrukSoN

KrukSoN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KrukSoN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kmaksiu powiedział(a):
BHT powiedział(a):
A mówią że marihuana nie ryje bani... ehhh

zalezy co ganda ci nie poryje lba a squn potwornie ostatnio mam dziwne uczucie ze moje zycie sie zapetla ale to zwykle wachania nastroju z czasem przejdzie (chyba) :D

najśmieszniejsze że te wahania nastroju odczuwa się dopiero przy przerwie od palenia, bynajmniej ja tak miewam

Napisane Jan 14, 2009, 11:33 am
VibroAkcja

VibroAkcja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VibroAkcja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ematrix powiedział(a):
no tak jakoś miałem jak przed pójściem do szkoły wypiliśmy sobie troche czystej (***** nie troche a całą butla na czterech xP xP xP xP) ale było zajebiście wszystko mi jeździło przed oczami a nawet nauczyciele sie ładniejsi zrobili xD xD xD to skutki były nie zbyt mam naganne zachowanie xD xD xD xD xD xD :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

niezly lol

Napisane Jan 14, 2009, 3:46 pm
UncleCamill

UncleCamill

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to UncleCamill zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też tak mam ;p Włąśnie jak wstaje w nocy żeby się wylać, tylko, że ja światła nie zapalam... ;p. A i czasami w szkole tak na 5 sekund nie wiem co się dzieje. Koledzy coś nawijają a ja słysze doskonale co oni mówią, ale za chuja nie wiem o co im chodzi...

Napisane Mar 11, 2009, 10:06 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ematrix powiedział(a):
no tak jakoś miałem jak przed pójściem do szkoły wypiliśmy sobie troche czystej (***** nie troche a całą butla na czterech xP xP xP xP) ale było zajebiście wszystko mi jeździło przed oczami a nawet nauczyciele sie ładniejsi zrobili xD xD xD to skutki były nie zbyt mam naganne zachowanie xD xD xD xD xD xD :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

I sądząc po stylu i natężeniu emotikonek nadal nie wytrzeźwiałeś.

Napisane Mar 12, 2009, 2:42 pm
RyanDunnPl

RyanDunnPl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RyanDunnPl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam tak co dzień rano i czasem w szkole ktoś coś mówi a ja kompletnie nie kumam.

Napisane Mar 12, 2009, 3:41 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja