Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Goffy & Regular

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Goffy & Regular, Problem
Neufrin

Neufrin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Neufrin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zaczynam jeździć na desce i mam nietypowy problem. Otóż: Lepiej mi się jeździ Goofy ale już ollie lepiej mi wychodzi na Regular. I co w takiej sytuacji mam zrobić?? Dodam że jestem prawo ręczy i prawo nożny.
Z góry THX

*Napisane Dec 7, 2007, 7:40 pm
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmm.... powinieneś poczytać artykuł o zaczynaniu jazdy na desce? Tam jest gdzieś wyraźnie napisane, że w takich wypadkach powinieneś jeździć na mongo (jeśli nie wiesz co to znaczy, to pograj parę minut w THPS <3,4 lub wyżej> i ustaw u postaci always mongo.)

Napisane Dec 7, 2007, 8:00 pm
DaVid1992

DaVid1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DaVid1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest juz temat na foum" jakim stylem jezdzicie" czy jakos tak ! tam masz opisane  twoj to chyba... mongo goofy nie jestem pewien :P

Napisane Dec 7, 2007, 8:07 pm
Neufrin

Neufrin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Neufrin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czytałem różne artykuły na ten temat. Zrobiłem chyba większość możliwych testów. Np z tym popchnięciem to raz wysuwam prawą a raz lewą nogę ;/

Napisane Dec 7, 2007, 8:07 pm
Black92

Black92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Black92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chyba mongo regular tak mi sie zdaje .
Pozdro

Napisane Dec 7, 2007, 8:23 pm
detekflip3

detekflip3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to detekflip3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Neufrin powiedział(a):
Zaczynam jeździć na desce i mam nietypowy problem. Otóż: Lepiej mi się jeździ Goofy ale już ollie lepiej mi wychodzi na Regular. I co w takiej sytuacji mam zrobić?? Dodam że jestem prawo ręczy i prawo nożny.
Z góry THX

Ja ci kolego proponuje zebyś jeździł na goofy ponieważ jestem prawo nozny i prawo reczny i lepiej mi na goofy ale ty sam najlepiej wiesz  jak ci wygodnie
Ale radzie ci naucz sie ollie na goofy i GOOD!! :) :) :cyclops:

Napisane Dec 7, 2007, 9:32 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

detekflip3 powiedział(a):
Neufrin powiedział(a):
Z góry THX

Ja ci kolego proponuje zebyś jeździł na goofy ponieważ jestem prawo nozny i prawo reczny i lepiej mi na goofy ale ty sam najlepiej wiesz  jak ci wygodnie
Ale radzie ci naucz sie ollie na goofy i GOOD!! :) :) :cyclops:

stary malo kto ma lewa strone "dominujaca" wiec to ze ktos jest praworeczny i prawonozny nie znaczy ze ma jezdzic goofy bo ja jezdze np regular. a co do tematu: zrob sobie taki test; poloz deske na jakims murku, pobiegnij i wskocz na nia. jesli nawet bedziesz wskakiwal raz tak raz tak to zobacz na jakim stance zjedziesz z murka po raz pierwszy

Napisane Dec 8, 2007, 10:16 am
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zrób wszystko żeby nie jeździć na mongo, bo potem Ci będzie trudniej

Napisane Dec 8, 2007, 10:29 am
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie, ja też kiedyś jeździłem mongo i musiałem się tego oduczyć i zacząłem po prostu jeździć na regular. 2-3 dni i już problem z głowy.

Napisane Dec 8, 2007, 10:58 am
filipek1

filipek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filipek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Black92 powiedział(a):
chyba mongo regular tak mi sie zdaje .
Pozdro

na pytanie co zrobic w takiej sytuacji odpowiadasz mongo regular??

a co do temaru... oducz sie tego bo bedzie Ci ciej robic sztuczki bediesz musial w casie jazdy nog zminiac... 2 moze 3 dni  sie oduczysz. wiem bo sma tak mialem... i naprawde duzo lepiej teraz

Napisane Dec 8, 2007, 12:27 pm
Sznapek

Sznapek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sznapek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chyba mam pomysł ;d
przejedź całą ulice,uliczkę,drogę rowerową <nie długą> w tą i z powrotem.
po powrocie już raczej będziesz wiedział jakim typem jesteś :P
ReGuLAr cZy Goofy;p

Mój kolega jeździ normalnie na Mongołem Regular :<
i wszystko mu ładnie wychodzi ^^
ja tak spróbowałem i upadłem :C

Napisane Dec 8, 2007, 12:29 pm Ostatnio edytowane Dec 8, 2007, 12:33 pm przez Sznapek
BJ90

BJ90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BJ90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam musisz do tego dojsć
mozesz zmieniać styl w zaleznosci od tego co chcesz zrobić

Napisane Dec 8, 2007, 2:33 pm
Maniek93

Maniek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Maniek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Masz sie fajnie bo np. ollie możesz robić na switchu a kicka normalnie:)

Napisane Feb 14, 2008, 4:57 pm
andy82

andy82

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to andy82 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cwicz i to i to to bedziesz od razu switcha umiec ;pp xD nie no zartuje jezdzij tak jak ci wygodniej xD ;pp

Napisane Feb 14, 2008, 5:28 pm
kacpero14

kacpero14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacpero14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mialem tak jak ty , ollie lepiej na regular ale jezdzilem lepiej na goofy i sie przywyczailem juz do regular x] A na goofy juz nie umiem :P

Napisane Feb 14, 2008, 6:34 pm
kuba92

kuba92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuba92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jezdzij i ucz sie i na regular i na goofy bedziesz umial niezle switch'e ! :)

Napisane Feb 15, 2008, 9:26 am
domon1

domon1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domon1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powinieneś jeździć regular mongo popatrz sobie na filmiki z Kubą Perzyną on jeździ regular mongo tzn odpychsz się lewą i jeździsz z lewą do przodu

Napisane Feb 15, 2008, 9:40 am
PowerBoy

PowerBoy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PowerBoy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No, jeździj jak ci wygodniej oczywiście, ja tam jestem prawo ręczny i prawo nożny i jeżdze regular, a moi kumple są też prawo/prawo a jeżdzą goofy, niewiem:p nierozumiem tego.

Napisane Feb 19, 2008, 3:36 pm
Kubazawa

Kubazawa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kubazawa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeździsz Mongo Goofy :D troche nie typowe ale prawdziwe ;p ^^)

Napisane Sep 27, 2009, 10:42 am
kubaSB

kubaSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubaSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kubazawa powiedział(a):
Jeździsz Mongo Goofy :D troche nie typowe ale prawdziwe ;p ^^)

gówno się znasz ziomek poprostu jeździsz mongo. ja jestem lewo reczny, prawonozny i goofy jezdze.

Napisane Sep 27, 2009, 1:01 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja