Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Lakai - Fully Flared

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Lakai - Fully Flared
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

premiera odbyla sie nie dawno i pomimo tego co pisza na stronie infomaga o silnej woli wielu z was juz zobaczyla ten film. film zrobil na mnie wielkie wrazenie, efekty muzyka, motnaz itd... chodz troche dali ciala bo mogli kostona na koniec dac bo potem smiesznie sie ogladalo guya mariano majac przed oczyma to co nawyczynial koston. przejazd marca johnsona tez zrobil na mnie wrazenie a szczegolnie ten ostatni trick. o ile sie nie myle sw bluntslide to nosebluntslide to fakie

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane Dec 8, 2007, 7:30 pm Ostatnio edytowane Feb 21, 2008, 11:46 am przez Karwan89
sfbFILIP

sfbFILIP

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sfbFILIP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeden z lepszych filmów jakie oglądałem. Trwa aż 1,14 h ale warto oglądać. Bardzo fajny początek z efektem wybuchających miejscówek po zrobieniu tricku. Montaż i muzyka super. Tak samo przejazdy, niektóre tricki masakra.

Żeby nie było pytań czemu tylko 1,14h to odpowiem. Oglądałem ten film na video.google i taka była jego długość.

Napisane Dec 8, 2007, 7:55 pm Ostatnio edytowane Jan 5, 2008, 8:36 am przez sfbFILIP
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No film świetny.Montaż i triki wypas.Moim zdaniem każdy miał bardzo dobry przejazd ,ale johnsona,mike mo i frostona zapamiętam na długo. ^^)

POLECAM

Napisane Dec 8, 2007, 8:10 pm
Tajlor

Tajlor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajlor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajebisty film, szczególnie smith kickflip out to primo, no i pierwszy raz w życiu widziałem jak brandon biebel robi triki na poręczy  :)

Napisane Dec 8, 2007, 8:39 pm
Tony2002

Tony2002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tony2002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sfbFILIP powiedział(a):
Trwa aż 1,14 h

chyba wersja dla ubogich bo caly film trwa dokladnie 1h 29min

Opinia? Najlepszy fim w historii.[kropka] Nic innego nie ma nawet startu

Napisane Dec 8, 2007, 8:39 pm Ostatnio edytowane Dec 8, 2007, 8:40 pm przez Tony2002
Dziarno

Dziarno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

koston rozjebał mi życiorys swoimi trikami... całego nie ogladalem, ale jutro obejrze

/edit Karwan89:Nie omijaj cenzury!

Napisane Dec 8, 2007, 8:51 pm Ostatnio edytowane Jan 27, 2011, 5:24 pm przez Karwan89
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uiuu bardzo miło się oglądało... jesus fernandez też nieźle daje, podobały mi się jego techniczne sztuczki, ogólnie chłopaki na murkach dawali radę... guy mariano kozacko jeździ, dużo u ni9ego poleciało trików które poszły jako pierwsze w historii... ogólnie kozak, mike mo zarąbiście, a kostonem jakoś się nie podjarałem... fajnie że jb gillet ma kilka trików, ot co xD

Napisane Dec 8, 2007, 9:17 pm
Keiro

Keiro

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Keiro zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

portfelik powiedział(a):
chodz troche dali ciala bo mogli kostona na koniec dac bo potem smiesznie sie ogladalo guya mariano majac przed oczyma to co nawyczynial koston.
myślę że specjalnie tak zrobili: jak dla mnie guy miał tak samo zajebisty part jak koston, bo po kostonie można było się spodziewać takich sztuczek.
portfelik powiedział(a):
o ile sie nie myle sw bluntslide to nosebluntslide to fakie
mylisz się to jest sw. double bluntslide:) (sie grało w tonego)

Jak dla mnie: myślałem że będzie lepiej, nie ukrywam jestem zawiedziony. Oczywiście film jest przełomem, bleblebleblebleble ale patrząc na trailery spodziewałem się że będzie dużo ciekawszy. Za dużo mureczków na płaskim: w takim filmie!? rozumiem kilka ale naprawdę jest ich za dużo(jak dla mnie). Potem muzyka: tutaj też się rozczarowałem. Spodziewałem się czegoś fajniejszego. Podsumowując jak najbardziej film jest wart obejrzenia, świetny pomysł na prezent, jest w 100% wart oczekiwania, narzekania i kasy (taak:P). Najlepsze sv jakie dotychczas widziałem, a było ich sporo;) Pozdro.

Napisane Dec 8, 2007, 9:31 pm
tzrrr

tzrrr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tzrrr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Świetna produkcja,ale chyba trochę za długa.Ty Evans znów udowodnił swoją klasę.Świetny montaż i nowatorskie rozwiązania.Oby kiedyś taki film powstał w Polsce.

Napisane Dec 8, 2007, 9:44 pm
nyggasek

nyggasek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nyggasek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NAJLEPSZE SV JAKIE WIDZIAŁ ŚWIAT.
Mam go od wczoraj i oglądam non stop. W filmie wyraźnie widać jak deskorolka ewoluuje, wystarczy spojrzeć na Mike Mo i sw back tail bigspin flip out, Fully Flared jest nafaszerowane maxymalnie trudnymi technicznie trickami.
btw. Dodam, że intro jest kozacko zrobione^^

elo

Napisane Dec 8, 2007, 9:49 pm
Gerber

Gerber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gerber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soad534 powiedział(a):
chmieluu powiedział(a):
właśnie ściągam :d

CO?Człowieku to jest zabronione.Kup ten film.

nic nie jest zabronione

picio00 powiedział(a):
chmieluu powiedział(a):
właśnie ściągam :d

skad?:P

mirc;]

dla mnie film kozak montaz triki szokkk, najlepsza produkcja jaką wydał LAKAI. tyle odemnie holla

Napisane Dec 8, 2007, 9:58 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film masakra, poziom mega ogolnie zajawa max !! 10/10 mike caroll jak rozwalil leb temu kolesiowi bylo dobre;d

Napisane Dec 9, 2007, 8:39 am
Kwasny

Kwasny

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kwasny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Możnaby bez końca gadać o tym sV-przekozackie!!!

Napisane Dec 9, 2007, 7:16 pm
krycha109

krycha109

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krycha109 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No i znowu Girlfilms pokazalo klase podobnie jak bylo z Yeah Right! Film jest za******y!!! Fajna muzyka, montaz no i efekty. Koston mial fajny przejazd ale Marc Johnson tez fajnie pojechal. Ogolem film mega i napewno warty obejrzenia... ze 3 razy XD.

Napisane Dec 9, 2007, 8:41 pm
Komura13

Komura13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Komura13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

^^) zarombisty film... znakomity montaż i wogóloe triczki wypas :) tak ogólnie to wszystko co trzeba w dobrym i zajawkowym sv no i oczywiscie muzyka tez nie najgorsza.

Napisane Dec 9, 2007, 9:19 pm
raczek007

raczek007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raczek007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajawkowy  film  i  super  tricki  muzyka też  ssuper  montaż  jeszcze  lepszy  udany  film  jednym  słowem ^^)

Napisane Dec 9, 2007, 9:32 pm
doktor-man

doktor-man

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to doktor-man zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra muzyka (chociaz jednak ta w Yeah Right mi bardziej sie podobala), montaz i efekty jeszcze lepsze niz YR :D Tricki kozackie, standardowo same kosmosy:D Biebel troche mnie zaskoczyl, troche poreczy. No i ollie nad dwupasmowa ulica Oo (zapomnialem juz kto to zrobil, pamietam tylko ze na goofy:P)

Napisane Dec 9, 2007, 11:24 pm
arcio_11

arcio_11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arcio_11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najbardziej mi sie intro podobalo

Napisane Dec 10, 2007, 1:25 pm
szczepan13

szczepan13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szczepan13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

filam jak najbardziej na TAK !  :) intro było eXtra  :P Pappelardo miał dobry przejazd  ;) najlepszy z filmu miał Marc Jonshon, mega styl....nic dodać nic ująć ;)

Napisane Dec 10, 2007, 4:37 pm Ostatnio edytowane Dec 10, 2007, 4:40 pm przez szczepan13
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film szok, tak jak Yeah Right...Girle to jednak dobre ludzie sa fajne filmy robia xD Mike Mo jak pociskiwal tymi swoimi kosmosami na murkach to az bania mala...Johnson mial tez zajebisty part, Carrol tez niezle pojechal a ze Guy Mariano tak kozaczy to nie wiedzialem:D muzyka tez zajebiaszcza :D a Koston to Koston i nic nie trzeba chyba tlumaczyc;D

Napisane Dec 10, 2007, 6:09 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja