Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Kółka

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kółka
Mateio

Mateio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mateio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tutaj możecie śledzić postępy w produkcji tych kół. Mam z nimi jeszcze pare problemów i muszę je jakoś rozwiązać.

mniej więcej tak będą wyglądały, zależy, czy odpowiada taki profil.
http://img172.imageshack.us/img172/1926/lrsp5.th.jpg

Materiał jest twardy, ale nie tak, jak teflon. są dużo cichsze od kół tech deck a to z racji minimalnego luzu na osi. Wypowiadajcie się.

Napisane Dec 9, 2007, 11:10 am Ostatnio edytowane Mar 6, 2008, 9:49 pm przez Mateio
Diablos94

Diablos94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Diablos94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no mi się bardzo podobają może będzie to nowa firma kółeczek tylko by tu nazwa brakowała :P :P :P :P

Napisane Dec 9, 2007, 11:16 am
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie no kolka max wypasss .... podobaja mi sie w choooj :)

Napisane Dec 9, 2007, 11:25 am
Mateio

Mateio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mateio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Możliwe, że jak doprowadzę je do lepszej jakości i zmienię materiał, dodam łożyska to może będzie to jakaś alternatywa (no i na pewno tańsza) dla zagrnicznych kółek.

Pozdro,
Matej

Napisane Dec 9, 2007, 11:27 am
GrasOne

GrasOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrasOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Twoje koło wygląda o wiele lepiej wizualnie niż TD, jeszcze też równiejsze! Zrób takich więcej, a może ktoś się skusi...

Napisane Dec 9, 2007, 11:28 am
Diablos94

Diablos94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Diablos94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no jak będą w miarę tanie to może wypróbuje je na wytestowanie i oczywiście oceniłem by je :) PoZdRo

Napisane Dec 9, 2007, 11:39 am
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kółeczka bardzo fajne.Tylko powiedz czy śmigają na każdej powierzchni i powiedz mniej więcej ile będą kosztowały?Aha i jak coś to moge zrobić reckę itp.:D

Napisane Dec 9, 2007, 11:55 am Ostatnio edytowane Dec 9, 2007, 11:56 am przez BruchinSK8
Lolunysa

Lolunysa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lolunysa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajebiste nakręc filmik jak jerzdzą i jak są miekie to zamontuj rdzenie ;]

Napisane Dec 9, 2007, 12:08 pm
icewentura

icewentura

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to icewentura zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak będą łożyska i te kółka będą w miare tanie to kupie :PNapisz jak sam będziesz wiedział kiedy będą i za ile....

Napisane Dec 9, 2007, 12:11 pm
michal911

michal911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo estetyczne wykonanie

Napisane Dec 9, 2007, 12:11 pm
Tomss5

Tomss5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomss5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zrób akcje testy jak już zrobisz kilka setów...

Napisane Dec 9, 2007, 12:13 pm
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tomss5 powiedział(a):
Zrób akcje testy jak już zrobisz kilka setów...
otóż to.

Napisane Dec 9, 2007, 12:16 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podobają mi się :) Myślisz, żeby robić tego więcej i na sprzedaż ?

Napisane Dec 9, 2007, 12:38 pm
Diablos94

Diablos94

Member
Wyświetl posty

i daj im jakąś nazwę!!!

Napisane Dec 9, 2007, 12:47 pm
Scooty

Scooty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Scooty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no kółka fajne.
ale śrubka od pina nie odstaje za bardzo?

Napisane Dec 9, 2007, 1:02 pm
Mateio

Mateio

Member
Wyświetl posty

Po pierwsze nie będzie rdzeni. Będą łożyska. (najprawdopodobniej 2 w jednym kołku, jak w normalnej desce chociaż jeszcze nie wiem czy się uda.)

Po drugie do masowej sprzedaży jeszcze daleko - muszę zrobić kilka kompletów i podesłać do testów paru osobom ale to już jak będą łożyska i inny materiał - bardziej sprężysty i przyczepny (Może jakaś twarda guma/kauczuk)
Teraz zajmę się dokładnym projektem. Większą produkcję zacznę, kiedy się sprawdzą. Myślę, że w połowie stycznia. Każde ulepszenie/nowy projekt będę tu zamieszczał

Pozdro,
Matej

Giersu

Giersu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Giersu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kółeczka mogą być ale i tak birdsy są przekozak B)

FCSuchar

FCSuchar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FCSuchar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

super!
Za ile na sell będą??

Napisane Dec 9, 2007, 1:03 pm
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogólnie wyglądają ładnie te koła. I muszą być równe bo robione tokareczką :)

pozdrawiam

matej, jak jeszcze dodasz łożyska to będą mega :)

Napisane Dec 9, 2007, 1:34 pm Ostatnio edytowane Dec 9, 2007, 1:35 pm przez miLosz07
michal911

michal911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jestem chetny do przetestowania :P

Napisane Dec 9, 2007, 1:42 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja